სარეკლამო ადგილი - 4 140 x 300

ევროპა

სარეკლამო ადგილი - 5 140 x 300

სარეკლამო ადგილი - 6 140 x 300

სარეკლამო ადგილი - 7 140 x 300

აზია

სარეკლამო ადგილი - 8 140 x 300

აფრიკა

სარეკლამო ადგილი - 9 140 x 300

სარეკლამო ადგილი - 10 140 x 300

09.1223:00 axilesi - volendami6.504.601.45
09.1223:00 telstari - dordrexti2.053.503.40
09.1223:00 amieni - soSo2.302.953.45
გააზიარე
და ნახე კოეფიციენტების ყველა მკვეთრი ცვლილება

avstralia,

a liga

10 turi

brisbeni
uonderersi
melburni
adelaida
perTi
viqtori
sidnei
niukasli
velingtoni
sentrali
viqtori
sidnei
perTi
adelaida
velingtoni
melburni
brisbeni
sentrali
uonderersi
niukasli
brisbeni
uonderersi
sentrali
viqtori
sidnei
adelaida
niukasli
perTi
velingtoni
melburni
uonderersi
sentrali
viqtori
adelaida
brisbeni
perTi
sidnei
niukasli
melburni
velingtoni
sentrali
brisbeni
perTi
velingtoni
sidnei
melburni
niukasli
viqtori
adelaida
goldi
brisbeni
sentrali
adelaida
goldi
viqtori
velingtoni
niukasli
melburni
sidnei
perTi
fiuri
sidnei
viqtori
goldi
velingtoni
perTi
niukasli
fiuri
sentrali
brisbeni
adelaida
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
09.12 12:55 sidnei-melburni
c
1-1 2-2
0-3
1-1 2-1
0-1
2-0 2-1
1-2
0-0 2-1
1-3
1-1 0-4
2-2
0-0 0-1
2-2
c
sidnei: niukasl 2-0, adelaid 0-0, brisben 1-1, perTi 4-1, viqtori 2-1, niukasl 2-0, velingt 1-0, sentral 4-0, uondere 4-0
melburni: brisben 1-1, velingt 2-1, uondere 1-1, niukasl 2-1, brisben 0-1, adelaid 2-1, perTi 2-3, viqtori 4-1, velingt 1-0

belgia,

I liga

18 turi

briuge
genti
anderlexti
ostende
genki
varegemi
standardi
Sarlerua
kortraiki
mexeleni
lokereni
vaaslandi
muskroni
st. truideni
vesterlo
heverle
briuge
genti
anderlexti
standardi
kortraiki
Sarlerua
genki
lokereni
mexeleni
ostende
vesterlo
varegemi
muskroni
vaaslandi
serkli
liersi
standardi
briuge
anderlexti
varegemi
lokereni
genki
genti
kortraiki
Sarlerua
ostende
serkli
liersi
vaaslandi
mexeleni
heverle
monsi
anderlexti
varegemi
genki
briuge
lokereni
standardi
monsi
mexeleni
kortraiki
heverle
genti
Sarlerua
vaaslandi
liersi
beersxoti
serkli
anderlexti
briuge
genti
standardi
genki
kortraiki
serkli
lokereni
mexeleni
monsi
beersxoti
liersi
varegemi
heverle
vesterlo
st. truideni
anderlexti
genki
genti
briuge
lokereni
standardi
mexeleni
vesterlo
serkli
kortraiki
varegemi
st. truideni
beersxoti
liersi
eupeni
Sarlerua
anderlexti
briuge
genti
kortraiki
st. truideni
varegemi
standardi
mexeleni
serkli
beersxoti
genki
vesterlo
Sarlerua
ruzelare
lokereni
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
09.12 23:30 lokereni-varegemi
0-2
1-3 1-1
2-1 0-1
2-4 1-1
3-0 1-1
0-0 1-1
1-1 2-1
c
lokereni: genki 2-1, st. tru 1-0, Sarleru 1-2, mexelen 0-0, eupeni 2-2, ostende 1-2, varegem 0-2, anderle 0-1, kortrai 2-1
varegemi: vaaslan 1-1, standar 1-4, anderle 3-2, vesterl 2-1, briuge 0-0, st. tru 2-0, lokeren 2-0, genti 0-3, Sarleru 1-1

germania,

II bundesliga

16 turi

fraiburgi
laipcigi
niurnbergi
zt. pauli
boxumi
unioni
karlsrue
braunSvaigi
fiurti
kaizeri
haidenhaimi
arminia
zandhauzeni
aintraxti
diuseldorfi
miunxeni
duisburgi
frankfurti
paderborni
ingolStadti
darmStadti
karlsrue
kaizeri
laipcigi
braunSvaigi
unioni
haidenhaimi
niurnbergi
diuseldorfi
boxumi
zandhauzeni
frankfurti
fiurti
zt. pauli
miunxeni
aue
aaleni
kiolni
paderborni
fiurti
kaizeri
karlsrue
diuseldorfi
miunxeni
zt. pauli
unioni
ingolStadti
aaleni
zandhauzeni
frankfurti
aue
boxumi
arminia
dinamo
kotbusi
herta
braunSvaigi
kaizeri
frankfurti
kiolni
miunxeni
unioni
kotbusi
aaleni
zt. pauli
duisburgi
paderborni
ingolStadti
boxumi
aue
dinamo
zandhauzeni
regensburgi
fiurti
aintraxti
diuseldorfi
zt. pauli
paderborni
miunxeni
unioni
braunSvaigi
dinamo
duisburgi
boxumi
ingolStadti
frankfurti
kotbusi
aue
karlsrue
alemania
hanza
herta
augsburgi
boxumi
fiurti
aue
kotbusi
diuseldorfi
duisburgi
miunxeni
alemania
unioni
paderborni
frankfurti
ingolStadti
karlsrue
osnabruki
oberhauzeni
arminia
kaizeri
zt. pauli
augsburgi
diuseldorfi
arminia
paderborni
duisburgi
miunxeni
kotbusi
karlsrue
fiurti
unioni
alemania
oberhauzeni
frankfurti
hanza
koblenci
aleni
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
09.12 21:30 haidenhaimi-unioni
c
0-2 0-1
3-1 1-3
ccccc
haidenhaimi: hanover 2-3, zt. pau 2-0, arminia 1-2, karlsru 2-1, boxumi 1-2, dinamo 0-0, fiurti 2-0, braunSv 1-1, kaizeri 3-0
unioni: braunSv 2-0, zandhau 1-0, Stutgar 1-1, kaizeri 0-1, diuseld 0-1, aue 3-1, hanover 2-1, niurnbe 0-2, zt. pau 2-0
09.12 21:30 diuseldorfi-niurnbergi
c
0-1 1-1
2-0 1-3
c
0-2 1-2
ccc
diuseldorfi: viurcbu 0-0, hanover 2-2, zt. pau 1-0, dinamo 0-3, unioni 1-0, arminia 4-0, miunxen 3-1, karlsru 1-1, braunSv 1-2
niurnbergi: zandhau 1-3, Stutgar 1-3, viurcbu 2-2, aue 2-1, zt. pau 1-1, hanover 2-0, karlsru 3-0, unioni 2-0, arminia 3-1
09.12 21:30 dinamo-karlsrue
ccc
0-3 2-2
c
5-1 0-2
cc
dinamo: miunxen 0-1, boxumi 2-2, fiurti 2-1, diuseld 3-0, braunSv 3-2, haidenh 0-0, Stutgar 5-0, zandhau 0-2, viurcbu 2-2
karlsrue: fiurti 1-2, kaizeri 0-0, zandhau 1-3, haidenh 1-2, Stutgar 1-3, viurcbu 2-0, niurnbe 0-3, diuseld 1-1, aue 2-0

germania,

reg.liga (samx)

24 turi

lote
volfsburgi II
cvikau
valdhofi
elversbergi
hofenhaimi II
regensburgi
ofenbaxi
triri
homburgi
zaarbriukeni
heseni
vormsi
kaizeri II
valdorfi
Stainbaxi
pirmazensi
balingeri
fraiburgi II
Spilbergi
nekarelci
zaari
ofenbaxi
zaarbriukeni
elversbergi
kaizeri II
vormsi
homburgi
fraiburgi II
valdorfi
hofenhaimi II
heseni
triri
nekarelci
valdhofi
pirmazensi
niotingeni
koblenci
baunatali
cvaibriukeni
zonenhofi
fraiburgi II
mainci II
kaizeri II
valdhofi
triri
cvaibriukeni
ofenbaxi
nekarelci
hofenhaimi II
homburgi
aintraxti II
heseni
koblenci
ulmi
vormsi
baunatali
pfulendorfi
heseni
elversbergi
kaizeri II
zonenhofi
triri
valdhofi
fraiburgi II
koblenci
hofenhaimi II
ulmi
mainci II
vormsi
pfulendorfi
homburgi
aintraxti II
eSborni
frankfurti II
idari
alcenau
kikersi
zonenhofi
aintraxti II
vormsi
karlsrue II
fiurti II
hofenhaimi II
fraiburgi II
ingolStadti II
niurnbergi II
heseni
valdhofi
miunxeni II
baierni II
memingeni
pfulendorfi
frankfurti II
alcenau
darmStadti
kikersi
heseni
fiurti II
hofenhaimi II
aintraxti II
fraiburgi II
miunxeni II
pfulendorfi
karlsrue II
niurnbergi II
vormsi
memingeni
zonenhofi
frankfurti II
veeni II
aaleni
niurnbergi II
fraiburgi II
heseni
karlsrue II
ulmi
miunxeni II
aintraxti II
kikersi
vaideni
fiurti II
zonenhofi
pfulendorfi
roitlingeni
darmStadti
veeni II
bambergi
alcenau
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
09.12 21:00 valdorfi-hofenhaimi II
1-1
3-2 0-4
1-0 0-1
ccccc
valdorfi: vormsi 2-0, Stutgar 2-1, ofenbax 4-2, koblenc 1-1, ulmi 0-2, heseni 3-1, Stainba 0-4, homburg 0-1, kaizeri 1-0
hofenhaimi II: elversb 1-2, vormsi 0-1, valdhof 1-2, Stutgar 1-0, kikersi 0-0, ofenbax 1-1, triri 3-2, koblenc 2-1, ulmi 0-0

moldova,

I divizioni

19 turi

Serifi
daCia
zimbru
zaria
dinamo avto
milsami
speranca
akademia
petrokubi
saqsani
Serifi
milsami
daCia
tiraspoli
saqsani
zimbru
akademia
dinamo avto
zaria
Serifi
tiraspoli
verisi
daCia
zimbru
milsami
kostuleni
dinamo avto
rapidi
akademia
zaria
krihana veke
Serifi
daCia
tiraspoli
milsami
rapidi
zimbru
akademia
kostuleni
iskra stali
zaria
krihana veke
nistru
Serifi
daCia
zimbru
milsami
zaria
tiraspoli
iskra stali
nistru
akademia
sf. george
rapidi
kostuleni
daCia
Serifi
milsami
zimbru
iskra stali
zaria
tiraspoli
rapidi
akademia
kostuleni
nistru
sf. george
gagauzia
tigina
Serifi
iskra stali
zaria
zimbru
daCia
rapidi
akademia
milsami
tiraspoli
tigina
sf. george
nistru
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
09.12 15:00 petrokubi-milsami
0-5
1-0 2-2
1-2
cccccc
petrokubi: daCia 1-1, zimbru 1-2, saqsani 0-2, ungeni 5-0, dinamo a 1-0, zaria 2-2, Serifi 0-0, speranc 0-1, akademi 0-1
milsami: Serifi 2-1, speranc 2-0, akademi 2-0, daCia 1-1, zimbru 1-0, saqsani 1-0, ungeni 4-0, dinamo a 4-1, zaria 2-0

safrangeTi,

II liga

18 turi

nansi
diJoni
meci
le avri
red stari
klermoni
lansi
oseri
turi
bur perona
bresti
nimi
valansieni
aiaCo
niori
lavali
soSo
eviani
kretei
parizi
trua
gazeleki
anJeri
diJoni
nansi
bresti
le avri
lavali
oseri
soSo
niori
klermoni
nimi
kretei
turi
valansieni
aiaCo
orleani
Satoru
arli
meci
lansi
kaeni
nansi
niori
diJoni
bresti
turi
anJeri
trua
kretei
le avri
arli
klermoni
nimi
oseri
lavali
Satoru
istri
serkli
monako
gengami
nanti
kaeni
anJeri
le avri
diJoni
nimi
oseri
turi
arli
lansi
istri
klermoni
niori
Satoru
lavali
le mani
sedani
gazeleki
bastia
reimsi
trua
sedani
klermoni
turi
gengami
monako
nanti
istri
anJeri
lansi
arli
Satoru
le avri
lavali
le mani
meci
buloni
amieni
eviani
aiaCo
diJoni
le mani
sedani
anJeri
klermoni
buloni
le avri
reimsi
istri
turi
nanti
Satoru
lavali
trua
meci
vani
nimi
grenobli
kaeni
bresti
arli
meci
anJeri
klermoni
le avri
lavali
diJoni
nimi
turi
sedani
aiaCo
vani
nanti
Satoru
istri
gengami
strasburi
bastia
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
09.12 23:00 amieni-soSo
cccccccc
amieni: aiaCo 1-1, bresti 3-0, le avri 0-0, oseri 0-0, klermon 0-1, red sta 0-0, bur per 4-2, trua 0-1, gazelek 1-1
soSo: bur per 1-1, gazelek 1-0, turi 2-1, niori 0-2, strasbu 1-2, nimi 0-0, lansi 1-0, le avri 1-2, aiaCo 1-0
09.12 23:00 bur perona-klermoni
c
2-3 1-2
cccccc
bur perona: soSo 1-1, red sta 4-1, valansi 3-3, orleani 0-0, gazelek 1-0, trua 0-1, amieni 2-4, nimi 0-0, lavali 0-0
klermoni: turi 0-0, trua 0-1, gazelek 3-1, nimi 1-1, amieni 1-0, niori 1-2, le avri 1-3, lavali 1-1, strasbu 0-0
09.12 23:00 gazeleki-aiaCo
cc
0-2 3-0
ccccc
gazeleki: valansi 0-0, soSo 0-1, klermon 1-3, red sta 2-1, bur per 0-1, orleani 2-0, trua 0-1, turi 3-0, amieni 1-1
aiaCo: amieni 1-1, niori 1-1, strasbu 2-0, lansi 1-1, lavali 1-3, le avri 0-2, reimsi 1-0, bresti 1-1, soSo 0-1
09.12 23:00 nimi-bresti
c
0-2 2-0
0-0 1-3
1-1 1-1
cccc
nimi: oseri 0-2, reimsi 3-0, orleani 1-2, klermon 1-1, valansi 3-2, soSo 0-0, red sta 3-3, bur per 0-0, gazelek 2-0
bresti: trua 2-1, amieni 0-3, niori 2-3, turi 1-0, lansi 1-2, lavali 1-0, strasbu 2-1, aiaCo 1-1, reimsi 2-1
09.12 23:00 niori-le avri
c
0-0 0-0
1-0 1-1
1-1 2-1
0-0 1-2
ccc
niori: reimsi 0-1, aiaCo 1-1, bresti 3-2, soSo 2-0, oseri 4-0, klermon 2-1, valansi 1-3, orleani 1-0, red sta 1-0
le avri: strasbu 0-1, lansi 0-1, amieni 0-0, lavali 2-0, reimsi 0-1, aiaCo 2-0, klermon 3-1, soSo 2-1, oseri 1-0
09.12 23:00 red stari-valansieni
c
1-5 0-0
cccccc
red stari: orleani 1-0, bur per 1-4, trua 1-2, gazelek 1-2, turi 3-1, amieni 0-0, nimi 3-3, lansi 0-2, niori 0-1
valansieni: gazelek 0-0, orleani 2-0, bur per 3-3, trua 0-2, nimi 2-3, turi 1-4, niori 3-1, strasbu 4-2, lansi 1-2
09.12 23:00 turi-lavali
c
1-1 1-1
1-2 1-1
2-0 0-1
2-2 1-1
0-0 2-1
2-0 2-2
c
turi: klermon 0-0, oseri 2-1, soSo 1-2, bresti 0-1, red sta 1-3, valansi 4-1, orleani 0-0, gazelek 0-3, trua 1-3
lavali: lansi 0-1, strasbu 0-1, reimsi 2-0, le avri 0-2, aiaCo 3-1, bresti 0-1, oseri 0-2, klermon 1-1, bur per 0-0
09.12 23:00 trua-oseri
cc
1-2 1-0
2-0 0-0
cccc
trua: bresti 1-2, klermon 1-0, red sta 2-1, valansi 2-0, orleani 1-1, bur per 1-0, gazelek 1-0, amieni 1-0, turi 3-1
oseri: nimi 2-0, turi 1-2, lansi 1-1, amieni 0-0, niori 0-4, strasbu 1-2, lavali 2-0, reimsi 0-3, le avri 0-1

safrangeTi,

III liga

15 turi

strasburi
orleani
amieni
konsolati
Satoru
diunkerki
avranSi
buloni
Sambli
sedani
bezie
serkli
lusoni
belfori
lez erbie
kolmari
epinali
freJusi
red stari
bur perona
parizi
strasburi
lusoni
diunkerki
buloni
freJusi
avranSi
kolmari
amieni
le puare
konsolati
Sambli
serkli
kolomie
istri
epinali
orleani
luzenaki
gazeleki
diunkerki
kolmari
amieni
red stari
karkefu
parizi
freJusi
bur perona
lusoni
le puare
buloni
kolomie
strasburi
vani
uzesi
kretei
meci
serkli
freJusi
ruani
karkefu
le puare
orleani
amieni
vani
kolmari
luzenaki
buloni
red stari
bur perona
uzesi
parizi
epinali
Serburi
kevili
nimi
niori
gazeleki
vani
epinali
ruani
orleani
kolmari
freJusi
kretei
red stari
le puare
kevili
Serburi
luzenaki
parizi
bove
martigi
bezansoni
baiona
bastia
amieni
gengami
strasburi
kani
freJusi
bove
ruani
orleani
kretei
niori
parizi
luzenaki
pasi
kolmari
gapi
baiona
rodezi
plabeneki
alforvili
genioni
eviani
trua
reimsi
kretei
pasi
parizi
bove
freJusi
luzenaki
kani
ruani
amieni
baiona
plabeneki
rodezi
genioni
muleni
kasi
ieri
luani
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
09.12 23:00 avranSi-serkli
c
1-3 1-1
1-1 0-0
ccccc
avranSi: belfori 2-2, buloni 1-3, kevili 1-1, lez erb 2-2, duSeri 2-2, po 1-1, epinali 1-0, Satoru 0-1, Sambli 1-3
serkli: kretei 4-0, konkarn 3-2, belfori 2-2, buloni 1-1, kevili 2-1, lez erb 1-2, duSeri 0-1, po 2-1, epinali 1-1
09.12 23:00 bezie-lez erbie
c
1-1 1-3
cccccc
bezie: duSeri 0-3, po 0-2, epinali 0-0, Satoru 0-1, Sambli 0-0, diunker 1-0, konkarn 1-2, konsola 1-2, parizi 1-0
lez erbie: konsola 2-1, parizi 0-0, sedani 3-1, avranSi 2-2, kretei 2-2, serkli 2-1, belfori 2-3, buloni 0-3, kevili 1-2
09.12 23:00 Sambli-po
cccccccc
Sambli: epinali 5-3, Satoru 0-0, konkarn 1-1, diunker 0-0, bezie 0-0, konsola 0-1, parizi 2-0, sedani 1-0, avranSi 3-1
po: diunker 1-1, bezie 2-0, konsola 0-2, parizi 1-0, sedani 2-1, avranSi 1-1, kretei 1-2, serkli 1-2, belfori 2-1
09.12 23:00 Satoru-epinali
c
1-1 1-1
cccccc
Satoru: konkarn 1-1, Sambli 0-0, diunker 0-1, bezie 1-0, konsola 2-1, parizi 1-0, sedani 2-2, avranSi 1-0, kretei 1-1
epinali: Sambli 3-5, diunker 1-0, bezie 0-0, konsola 0-0, parizi 0-0, sedani 2-1, avranSi 0-1, kretei 0-0, serkli 1-1
09.12 23:00 konsolati-kevili
cccccccc
konsolati: lez erb 1-2, duSeri 0-0, po 2-0, epinali 0-0, Satoru 1-2, Sambli 1-0, diunker 2-1, bezie 2-1, konkarn 0-2
kevili: parizi 1-1, sedani 1-0, avranSi 1-1, kretei 1-1, serkli 1-2, belfori 1-0, buloni 2-1, konkarn 0-3, lez erb 2-1
09.12 23:00 diunkerki-duSeri
cccccccc
diunkerki: po 1-1, epinali 0-1, Satoru 1-0, Sambli 0-0, konkarn 3-1, bezie 0-1, konsola 1-2, parizi 0-1, sedani 2-0
duSeri: bezie 3-0, konsola 0-0, parizi 1-1, sedani 1-2, avranSi 2-2, kretei 1-2, serkli 1-0, belfori 1-0, buloni 1-2
09.12 23:00 parizi-buloni
cc
1-3 0-0
0-0 1-1
0-0 1-1
ccc
parizi: kevili 1-1, lez erb 0-0, duSeri 1-1, po 0-1, epinali 0-0, Satoru 0-1, Sambli 0-2, diunker 1-0, bezie 0-1
buloni: sedani 2-1, avranSi 3-1, kretei 0-1, serkli 1-1, belfori 1-1, konkarn 4-0, kevili 1-2, lez erb 3-0, duSeri 2-1
09.12 23:00 sedani-belfori
c
0-0 1-0
cccccc
sedani: buloni 1-2, kevili 0-1, lez erb 1-3, duSeri 2-1, po 1-2, epinali 1-2, Satoru 2-2, Sambli 0-1, diunker 0-2
belfori: avranSi 2-2, kretei 1-0, serkli 2-2, konkarn 0-1, buloni 1-1, kevili 0-1, lez erb 3-2, duSeri 0-1, po 1-2

Cile,

primera divizioni

15 turi

kaTolika
kolo kolo
palestino
konsepsioni
ohiginsi
uonderersi
audaqsi
espaniola
uaCipato
ikike
universidadi
antofagasta
kobresali
san luisi
san markosi
la kalera
kolo kolo
universidadi
uonderersi
uaCipato
kobresali
palestino
la kalera
espaniola
ohiginsi
kaTolika
konsepsioni
audaqsi
san markosi
nublense
ikike
antofagasta
kobreloa
barneCea
kaTolika
ohiginsi
kolo kolo
palestino
ikike
espaniola
konsepsioni
universidadi
kobreloa
kobresali
antofagasta
nublense
uonderersi
uaCipato
audaqsi
la kalera
evertoni
reinjersi
universidadi
espaniola
kaTolika
ohiginsi
kolo kolo
ikike
kobreloa
reinjersi
palestino
uaCipato
la kalera
uonderersi
audaqsi
antofagasta
kobresali
konsepsioni
san felipe
la serena
evertoni
nublense
san markosi
universidadi
kaTolika
espaniola
kolo kolo
audaqsi
kobreloa
la serena
la kalera
palestino
ohiginsi
ikike
konsepsioni
uaCipato
uonderersi
kobresali
san felipe
morningi
nublense
kaTolika
kolo kolo
audaqsi
universidadi
espaniola
uaCipato
uonderersi
la serena
san felipe
kobresali
palestino
ohiginsi
nublense
kobreloa
konsepsioni
morningi
evertoni
san luisi
kaTolika
espaniola
audaqsi
morningi
evertoni
universidadi
konsepsioni
kolo kolo
la serena
ohiginsi
kobreloa
uaCipato
kobresali
kuriko
nublense
reinjersi
palestino
ikike
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
09.12 01:00 espaniola-san luisi
c
4-0 3-1
cccc
2-1 1-3
c
espaniola: antofag 2-1, palesti 0-2, univers 2-3, uondere 2-0, kobresa 2-0, kaTolik 3-4, temuko 2-1, ikike 3-1, audaqsi 1-3
san luisi: audaqsi 2-1, uondere 2-1, ikike 1-3, konseps 2-0, kolo ko 3-3, kobresa 1-0, antofag 0-1, kaTolik 2-0, temuko 0-2
09.12 01:00 ohiginsi-uonderersi
c
1-0 1-3
0-1 1-1
3-0 2-0
1-0 1-1
2-0
1-1 0-1
2-2 1-1
c
ohiginsi: konseps 1-3, kolo ko 1-0, everton 2-2, antofag 3-1, palesti 3-2, univers 0-0, kobresa 1-2, audaqsi 1-2, uaCipat 2-0
uonderersi: uaCipat 0-2, san lui 1-2, temuko 3-2, konseps 2-0, espanio 0-2, ikike 0-3, everton 0-1, kolo ko 1-1, palesti 0-0
09.12 22:30 kobresali-konsepsioni
c
1-3 1-0
2-3 2-1
1-0 1-1
1-1 1-1
4-3 0-0
1-1 3-1
c
kobresali: palesti 0-2, everton 1-2, kolo ko 0-3, audaqsi 1-1, espanio 0-2, san lui 0-1, ohigins 2-1, uaCipat 1-4, univers 2-0
konsepsioni: ohigins 3-1, kaTolik 0-2, uaCipat 2-2, uondere 0-2, san lui 0-2, temuko 0-1, kolo ko 0-2, antofag 1-2, ikike 2-0

holandia,

I divizioni

16 turi

psv
aiaqsi
feienoordi
alkmaari
utrexti
heraklesi
groningeni
zvole
vitesi
naimegeni
den haagi
herenveni
tvente
tilburgi
roda
eqselsiori
graafsxapi
kamburi
psv
aiaqsi
alkmaari
feienoordi
vitesi
zvole
herenveni
groningeni
tilburgi
tvente
utrexti
kamburi
den haagi
heraklesi
eqselsiori
breda
iglzi
dordrexti
aiaqsi
feienoordi
tvente
psv
herenveni
vitesi
groningeni
alkmaari
den haagi
utrexti
zvole
kamburi
iglzi
heraklesi
breda
valvaiki
naimegeni
roda
aiaqsi
psv
feienoordi
vitesi
utrexti
tvente
groningeni
herenveni
den haagi
alkmaari
zvole
heraklesi
breda
valvaiki
naimegeni
roda
venlo
tilburgi
aiaqsi
feienoordi
psv
alkmaari
herenveni
tvente
vitesi
naimegeni
valvaiki
roda
utrexti
heraklesi
breda
groningeni
den haagi
venlo
graafsxapi
eqselsiori
aiaqsi
tvente
psv
alkmaari
groningeni
roda
den haagi
heraklesi
utrexti
feienoordi
naimegeni
herenveni
breda
graafsxapi
vitesi
eqselsiori
venlo
tilburgi
tvente
aiaqsi
psv
feienoordi
alkmaari
heraklesi
utrexti
groningeni
roda
breda
herenveni
venlo
naimegeni
vitesi
den haagi
sparta
tilburgi
valvaiki
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
09.12 23:00 groningeni-roda
c
0-0 1-0
c
3-3 2-1
3-2 1-4
1-2 0-1
0-1 1-4
c
groningeni: aiaqsi 0-2, zvole 4-0, den haa 2-1, naimege 1-1, tilburg 1-2, alkmaar 2-0, herenve 0-3, vitesi 1-2, herakle 0-0
roda: psv 0-0, sparta 2-2, alkmaar 1-1, zvole 0-0, tvente 0-0, den haa 1-1, eqselsi 1-0, naimege 0-1, feienoo 0-5

holandia,

II divizioni

18 turi

sparta
venlo
breda
eindhoveni
iglzi
almere
maastrixti
volendami
emeni
aiaqsi II
psv II
telstari
helmondi
dordrexti
axilesi
sitardi
den bosxi
tilburgi
valvaiki
graafsxapi
osi
naimegeni
eindhoveni
roda
emeni
volendami
graafsxapi
venlo
sparta
osi
almere
maastrixti
aiaqsi II
tvente II
psv II
telstari
den bosxi
helmondi
axilesi
sitardi
valvaiki
tilburgi
dordrexti
eqselsiori
den bosxi
venlo
eindhoveni
graafsxapi
sitardi
volendami
psv II
maastrixti
emeni
helmondi
aiaqsi II
telstari
sparta
tvente II
almere
osi
axilesi
kamburi
volendami
sparta
helmondi
maastrixti
iglzi
sitardi
graafsxapi
dordrexti
osi
den bosxi
emeni
almere
telstari
eqselsiori
eindhoveni
zvole
sparta
eindhoveni
helmondi
tilburgi
den bosxi
kamburi
maastrixti
iglzi
dordrexti
sitardi
volendami
almere
osi
telstari
veendami
apeldorni
emeni
valvaiki
zvole
helmondi
veendami
kamburi
volendami
iglzi
den bosxi
sparta
maastrixti
dordrexti
eindhoveni
emeni
telstari
apeldorni
sitardi
rozendali
almere
graafsxapi
kamburi
eqselsiori
zvole
iglzi
apeldorni
den bosxi
helmondi
veendami
maastrixti
rozendali
eindhoveni
dordrexti
almere
emeni
volendami
sitardi
telstari
osi
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
09.12 23:00 axilesi-volendami
c
0-0 0-0
2-4 0-1
0-2 1-5
cccc
axilesi: psv 0-4, den bos 1-2, emeni 0-4, osi 1-2, almere 0-1, graafsx 0-0, valvaik 0-2, 1-1, venlo 0-3
volendami: sitardi 3-0, graafsx 1-1, psv 1-0, valvaik 1-1, kamburi 1-2, maastri 2-1, aiaqsi 1-1, helmond 0-2, breda 2-1
09.12 23:00 almere-valvaiki
c
1-3 3-1
4-1 2-3
ccc
0-5 1-3
c
almere: breda 1-3, 1-1, venlo 0-2, telstar 6-3, axilesi 1-0, helmond 1-0, dordrex 4-1, psv 1-0, osi 3-2
valvaiki: maastri 2-0, venlo 0-4, graafsx 2-1, volenda 1-1, den bos 0-2, sitardi 1-0, axilesi 2-0, osi 5-2, psv 1-1
09.12 23:00 den bosxi-helmondi
c
2-1 0-0
3-0 5-1
3-1 2-1
0-2 1-2
0-1 0-0
0-1 2-2
c
den bosxi: dordrex 2-2, axilesi 2-1, maastri 0-3, eindhov 0-2, valvaik 2-0, 1-0, venlo 1-3, kamburi 3-1, telstar 0-0
helmondi: eindhov 3-0, breda 0-0, sitardi 1-0, dordrex 4-1, psv 1-0, almere 0-1, graafsx 4-2, volenda 2-0, 0-1
09.12 23:00 eindhoveni-breda
c
2-1 1-3
cccccc
eindhoveni: helmond 0-3, sitardi 1-1, dordrex 2-1, den bos 2-0, 2-1, kamburi 2-0, psv 1-4, emeni 0-1, aiaqsi 2-1
breda: almere 3-1, helmond 0-0, kamburi 1-3, venlo 0-0, aiaqsi 1-2, osi 4-3, sitardi 3-1, telstar 0-2, volenda 1-2
09.12 23:00 emeni-venlo
c
1-4 0-1
4-1 1-1
2-0 1-2
cccc
emeni: 1-3, maastri 0-0, axilesi 4-0, kamburi 0-1, osi 2-2, dordrex 2-1, telstar 0-0, eindhov 1-0, sitardi 2-2
venlo: telstar 1-1, valvaik 4-0, almere 2-0, breda 0-0, dordrex 3-1, aiaqsi 4-0, den bos 3-1, sitardi 0-2, axilesi 3-0
09.12 23:00 aiaqsi II-psv II
c
3-3 1-2
1-1 0-2
4-2 2-2
cccc
aiaqsi II: kamburi 3-1, dordrex 2-0, telstar 2-1, 2-2, breda 2-1, venlo 0-4, volenda 1-1, graafsx 4-2, eindhov 1-2
psv II: axilesi 4-0, osi 2-4, volenda 0-1, graafsx 1-0, helmond 0-1, telstar 0-0, eindhov 4-1, almere 0-1, valvaik 1-1
09.12 23:00 maastrixti-graafsxapi
cc
0-1 1-3
2-1 1-0
1-1 2-2
ccc
maastrixti: valvaik 0-2, emeni 0-0, den bos 3-0, sitardi 3-2, telstar 2-1, volenda 1-2, 2-1, dordrex 2-1, kamburi 2-1
graafsxapi: osi 3-5, volenda 1-1, valvaik 1-2, psv 0-1, sitardi 5-0, axilesi 0-0, helmond 2-4, aiaqsi 2-4, dordrex 2-3
09.12 23:00 osi-sitardi
c
4-0 0-3
5-4 1-0
1-0 0-1
0-3 1-0
1-2 1-3
cc
osi: graafsx 5-3, psv 4-2, 4-2, axilesi 2-1, emeni 2-2, breda 3-4, kamburi 2-4, valvaik 2-5, almere 2-3
sitardi: volenda 0-3, eindhov 1-1, helmond 0-1, maastri 2-3, graafsx 0-5, valvaik 0-1, breda 1-3, venlo 2-0, emeni 2-2
09.12 23:00 telstari-dordrexti
c
2-2 3-0
c
3-4 2-5
2-3 2-0
3-0 0-2
1-2 2-2
c
telstari: venlo 1-1, kamburi 0-3, aiaqsi 1-2, almere 3-6, maastri 1-2, psv 0-0, emeni 0-0, breda 2-0, den bos 0-0
dordrexti: den bos 2-2, aiaqsi 0-2, eindhov 1-2, helmond 1-4, venlo 1-3, emeni 1-2, almere 1-4, maastri 1-2, graafsx 3-2

სარეკლამო ადგილი - 2 160 x 300

სარეკლამო ადგილი - 3 160 x 300