მთავარი ბუკმეიკერები ანომალური ცვლილებები
Interwetten
წინაშემდეგი
ევროპა
აზია
აფრიკა
24.0918:00 Saxtari - volini1.0414.2537.00
24.0922:45 eqselsiori - psv8.505.301.36
24.0915:00 olimpiki - dinamo13.256.001.22
გააზიარე
და ნახე კოეფიციენტების ყველა მკვეთრი ცვლილება
uelsi
premierliga, 9 turi
lansantfreidi
bala
landidno
qona
karmarteni
aberistviTi
bangori
earbasi
niuTauni
port telboti
rili
haverfordvesti
lansantfreidi
bala
earbasi
aberistviTi
port telboti
qona
rili
karmarteni
niuTauni
bangori
druidsi
prestatini
lansantfreidi
earbasi
aberistviTi
karmarteni
bangori
bala
niuTauni
rili
port telboti
qona
prestatini
afan lido
lansantfreidi
bala
earbasi
bangori
port telboti
qona
prestatini
niuTauni
karmarteni
aberistviTi
laneli
afan lido
lansantfreidi
bangori
niTi
laneli
bala
earbasi
aberistviTi
port telboti
afan lido
karmarteni
prestatini
niuTauni
bangori
lansantfreidi
niTi
laneli
aberistviTi
earbasi
prestatini
port telboti
niuTauni
karmarteni
bala
haverfordvesti
lansantfreidi
laneli
port telboti
aberistviTi
bangori
rili
earbasi
prestatini
niTi
karmarteni
bala
haverfordvesti
niuTauni
qona
portmadogi
uelSpuli
karsusi
druidsi
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
25.09 18:00 landidno-druidsi
cccccccc
landidno: qona 1-1, 0-1, niuTaun 0-0, karmart 1-0, earbasi 2-0, aberist 0-1, lansant 0-5, rili 0-0
druidsi: earbasi 2-2, earbasi 2-3, bala 0-2, niuTaun 1-1, qona 0-0, 0-0, rili 3-0, bangori 1-2
25.09 18:00 qona-rili
c
3-1 2-1
1-3 1-1
1-1 2-1
1-3 1-2
cccc
qona: landidn 1-1, aberist 4-0, 2-1, bala 1-1, druidsi 0-0, niuTaun 1-0, bangori 2-0, karmart 0-0
rili: bangori 1-0, niuTaun 3-3, earbasi 3-1, 1-0, aberist 3-1, lansant 0-10, druidsi 0-3, landidn 0-0
25.09 18:00 lansantfreidi-karmarteni
c
2-0 6-1
2-1 3-0
6-0 0-0
4-0 0-1
0-0 0-3
3-0 1-0
4-0 1-0
7-0 3-1
c
lansantfreidi: bala 2-0, bala 5-1, bangori 4-0, earbasi 4-1, 2-1, rili 10-0, landidn 5-0, aberist 2-1
karmarteni: aberist 0-5, bangori 1-1, aberist 3-0, landidn 0-1, bala 0-0, earbasi 2-1, niuTaun 2-4, qona 0-0
espaneTi
II divizioni, 7 turi
alavesi
leganesi
ximnastiki
osasuna
xirona
kordoba
saragosa
alkorkoni
oviedo
numansia
elCe
ueska
tenerife
lugo
mirandesi
valiadolidi
maliorka
almeria
ponferadina
liagostera
albasete
bilbao b
betisi
xixoni
xirona
las palmasi
valiadolidi
saragosa
ponferadina
mirandesi
liagostera
leganesi
alkorkoni
numansia
alavesi
albasete
lugo
tenerife
maliorka
osasuna
rasingi
uelva
sabadeli
barselona b
eibari
deportivo
barselona b
mursia
xixoni
las palmasi
kordoba
uelva
alkorkoni
sabadeli
numansia
tenerife
lugo
saragosa
xirona
alavesi
ponferadina
maliorka
mirandesi
reali b
xaeni
erkulesi
elCe
viliareali
almeria
xirona
alkorkoni
las palmasi
ponferadina
reali b
barselona b
xixoni
lugo
numansia
kordoba
uelva
sabadeli
mirandesi
gvadalaxara
erkulesi
mursia
rasingi
ueska
xeresi
deportivo
selta
valiadolidi
alkorkoni
erkulesi
kordoba
almeria
barselona b
las palmasi
numansia
elCe
viliareali b
ueska
xeresi
xirona
gvadalaxara
uelva
mursia
sabadeli
kartaxena
alkoiano
ximnastiki
betisi
raio
barselona b
elCe
granada
selta
valiadolidi
xeresi
alkorkoni
numansia
xirona
uelva
kartaxena
ueska
las palmasi
kordoba
viliareali b
ximnastiki
salamanka
tenerife
ponferadina
albasete
sosiedadi
erkulesi
betisi
levante
kartaxena
elCe
viliareali b
numansia
uelva
kordoba
raio
albasete
ueska
selta
salamanka
xirona
las palmasi
ximnastiki
mursia
kadisi
unioni
kasteloni
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
25.09 14:00 kadisi-oviedo
cccccccc
kadisi: numansi 1-0, 0-1, xetafe 3-0, mirande 2-3, maliork 1-1, almeria 1-1
oviedo: 0-1, xetafe 1-2, mirande 0-0, maliork 0-0, almeria 2-0, valiado 0-1
25.09 18:00 mirandesi-tenerife
c
0-3 1-2
0-1 1-1
2-0 0-3
cccc
mirandesi: xirona 1-1, raio 2-1, oviedo 0-0, kadisi 3-2, 1-1, xetafe 1-1
tenerife: maliork 0-0, almeria 1-0, valiado 1-0, elCe 1-3, sevilia 1-1, kordoba 0-1
25.09 20:00 xetafe-xirona
cccccccc
xetafe: raio 0-2, oviedo 2-1, kadisi 0-3, 1-1, numansi 0-0, mirande 1-1
xirona: mirande 1-1, maliork 0-1, almeria 3-3, valiado 1-2, elCe 3-1, sevilia 3-3
25.09 20:00 maliorka-
cccccccc
maliorka: tenerif 0-0, xirona 1-0, raio 0-1, oviedo 0-0, kadisi 1-1, 0-1
: almeria 4-0, valiado 1-0, elCe 1-1, sevilia 1-1, kordoba 1-1, saragos 1-3
25.09 20:00 numansia-saragosa
c
2-2 2-2
2-0 0-1
2-1 2-2
cccc
numansia: kadisi 0-1, ximnast 1-0, 1-1, alkorko 1-1, xetafe 0-0, levante 0-1
saragosa: ximnast 0-0, alkorko 2-0, levante 2-4, ueska 1-0, lugo 3-3, 3-1
25.09 22:00 -raio
cccccccc
: oviedo 1-0, kadisi 1-0, numansi 1-1, xetafe 1-1, mirande 1-1, maliork 1-0
raio: xetafe 2-0, mirande 1-2, maliork 1-0, almeria 0-3, valiado 0-0, elCe 1-2
Sveicaria
superliga, 9 turi
bazeli
iang boizi
lucerni
grashoperi
sioni
Tuni
st. galeni
vaduci
lugano
ciurixi
bazeli
iang boizi
ciurixi
Tuni
lucerni
st. galeni
sioni
grashoperi
vaduci
aarau
bazeli
grashoperi
iang boizi
lucerni
ciurixi
Tuni
st. galeni
sioni
aarau
lozana
bazeli
grashoperi
st. galeni
ciurixi
Tuni
sioni
iang boizi
lucerni
lozana
serveti
bazeli
lucerni
iang boizi
serveti
Tuni
ciurixi
lozana
qsamaqsi
grashoperi
sioni
bazeli
ciurixi
iang boizi
sioni
Tuni
lucerni
grashoperi
qsamaqsi
belincona
st. galeni
bazeli
iang boizi
grashoperi
lucerni
sioni
st. galeni
ciurixi
qsamaqsi
belincona
aarau
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
25.09 15:45 Tuni-lugano
c
3-2 2-1
2-1 1-2
cccccc
Tuni: st. gal 1-2, sioni 0-1, bazeli 0-3, lucerni 0-3, grashop 2-1, iang bo 1-4, lozana 4-4, vaduci 1-1
lugano: grashop 2-0, st. gal 2-0, lozana 1-1, bazeli 1-4, sioni 3-1, vaduci 0-2, iang bo 2-1, lucerni 1-2
25.09 15:45 grashoperi-vaduci
c
3-3 2-0
1-1 1-2
0-1 1-1
1-1 1-0
ccccc
grashoperi: lugano 0-2, bazeli 1-3, iang bo 4-1, sioni 2-1, Tuni 1-2, st. gal 1-2, lucerni 3-4, lozana 2-0
vaduci: iang bo 0-0, lozana 0-5, sioni 1-3, st. gal 2-0, lucerni 1-3, lugano 2-0, bazeli 1-5, Tuni 1-1
25.09 18:00 sioni-iang boizi
c
1-3 1-1
2-3 2-1
0-1 1-2
2-3 6-2
0-2 2-2
3-0 0-0
1-0 1-3
0-0 0-0
1-2 1-1
0-1 0-3
2-0 1-2
0-2 1-1
c
sioni: lucerni 2-2, Tuni 1-0, vaduci 3-1, grashop 1-2, lugano 1-3, lozana 1-3, st. gal 2-1, bazeli 0-3
iang boizi: vaduci 0-0, lucerni 2-1, grashop 1-4, lozana 7-2, bazeli 0-3, Tuni 4-1, lugano 1-2, st. gal 2-0
belgia
II liga, 7 turi
antverpeni
eupeni
uait stari
tubizi
serkli
st. Jili
liersi
lomeli
ruzelare
deseli
sereni
virtoni
geeli
deinze
patro
heisti
koksaide
st. truideni
lomeli
eupeni
sereni
heverle
virtoni
monsi
tubizi
aalsti
antverpeni
ruzelare
uait stari
geeli
heisti
deseli
patro
rasingi
voluve
vesterlo
eupeni
st. truideni
muskroni
lomeli
tubizi
antverpeni
briuseli
busiu
geeli
aalsti
uait stari
virtoni
ruzelare
deseli
heisti
hoogstrateni
vize
ostende
muskroni
vesterlo
st. truideni
busiu
lomeli
uait stari
tubizi
eupeni
antverpeni
ruzelare
deseli
aalsti
vize
briuseli
heisti
audenarde
st. niklasi
Sarlerua
eupeni
vaaslandi
ostende
lomeli
uait stari
heisti
aalsti
vize
antverpeni
busiu
tubizi
ruzelare
briuseli
st. niklasi
denderi
tineni
vetereni
heverle
lomeli
monsi
vaaslandi
vize
antverpeni
denderi
tubizi
ostende
heisti
briuseli
vetereni
busiu
ruzelare
tineni
turnhauti
rupeli
turne
liersi
lomeli
monsi
eupeni
busiu
vaaslandi
ostende
antverpeni
heverle
turne
vetereni
denderi
tineni
tubizi
briuseli
turnhauti
ronse
bevereni
lieJi
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
25.09 14:35 serkli-heverle
ccc
1-1 0-3
2-3 1-1
2-0 3-2
cc
serkli: ruzelar 1-2, st. Jil 2-1, lomeli 1-1, tubizi 4-1, liersi 0-2, antverp 1-1
heverle: antverp 1-1, tubizi 0-1, liersi 2-2, ruzelar 2-2, st. Jil 0-3, lomeli 2-2
25.09 18:00 lomeli-liersi
c
0-0 0-0
cccccc
lomeli: st. Jil 1-3, ruzelar 1-2, serkli 1-1, antverp 1-0, tubizi 4-0, heverle 2-2
liersi: tubizi 5-1, antverp 2-1, heverle 2-2, st. Jil 2-2, serkli 2-0, ruzelar 2-2
25.09 22:00 tubizi-antverpeni
c
0-4 2-1
1-0 0-0
0-2 3-1
2-3 3-2
0-1 3-2
1-2 0-2
c
tubizi: liersi 1-5, heverle 1-0, ruzelar 4-1, serkli 1-4, lomeli 0-4, st. Jil 2-2
antverpeni: heverle 1-1, liersi 1-2, st. Jil 1-1, lomeli 0-1, ruzelar 1-0, serkli 1-1
belarusi
umaRlesi liga, 23 turi
bate
dinamo
Saxtiori
belSina
graniti
minski
torpedo
nemani
naftani
slavia
slucki
bresti
vitebski
gomeli
bate
dinamo
minski
torpedo
Saxtiori
naftani
nemani
slucki
gomeli
belSina
bresti
dnepri
bate
Saxtiori
dinamo
belSina
nemani
torpedo
gomeli
bresti
minski
naftani
dnepri
slavia
bate
Saxtiori
dinamo
gomeli
nemani
minski
belSina
bresti
naftani
slavia
torpedo
bate
Saxtiori
gomeli
dinamo
belSina
torpedo
naftani
nemani
minski
bresti
vitebski
dnepri
bate
Saxtiori
minski
dinamo
bresti
belSina
naftani
dnepri
vitebski
nemani
torpedo
partizani
bate
dinamo
dnepri
bresti
Saxtiori
naftani
torpedo
nemani
minski
vitebski
partizani
gomeli
graniti
smorgoni
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
25.09 15:00 slucki-graniti
1-2
1-2 0-1
cccccc
slucki: naftani 1-1, bate 0-2, dinamo 1-1, Saxtior 0-0, gorodei 1-1, torpedo 0-2, slavia 1-0, isloCi 2-2, nemani 0-0
graniti: dinamo 0-5, Saxtior 0-4, gorodei 0-2, torpedo 0-5, slavia 0-0, isloCi 2-3, nemani 0-1, belSina 0-4, minski 0-0
25.09 16:00 isloCi-nemani
1-2
ccccccc
isloCi: belSina 0-0, minski 0-4, bresti 1-1, vitebsk 0-0, krumkaC 1-0, graniti 3-2, naftani 2-0, bate 1-3, slucki 2-2
nemani: bate 0-4, belSina 1-0, minski 1-0, bresti 0-4, vitebsk 1-1, krumkaC 2-2, graniti 1-0, naftani 0-2, slucki 0-0
25.09 17:00 dinamo-krumkaCi
1-4
ccccccc
dinamo: graniti 5-0, naftani 3-1, slucki 1-1, bate 1-1, Saxtior 1-3, gorodei 0-0, torpedo (g), slavia 1-0, isloCi 1-3
krumkaCi: Saxtior 0-1, gorodei 1-1, torpedo 0-2, slavia 0-1, isloCi 0-1, nemani 2-2, belSina 2-1, minski 0-1, bresti 2-1
25.09 18:00 torpedo-minski
0-0
2-0 2-0
2-0 1-0
0-0 2-1
2-1 2-1
1-0
1-0 2-2
0-0
1-2 0-4
1-1
c
torpedo: bresti 0-1, vitebsk 1-2, krumkaC 2-0, graniti 5-0, naftani 3-1, slucki 2-0, dinamo (g), Saxtior 0-3, gorodei 1-3
minski: slavia 6-2, isloCi 4-0, nemani 0-1, belSina 2-0, bate 1-3, bresti 0-1, vitebsk 0-0, krumkaC 1-0, graniti 0-0
25.09 18:30 bate-naftani
2-3
2-1 2-1
3-1 1-1
2-2 4-0
3-0 5-1
3-0 4-0
0-1
1-0 2-0
2-0
2-0 1-1
1-0
c
bate: nemani 4-0, slucki 2-0, belSina 2-1, dinamo 1-1, minski 3-1, Saxtior 2-0, bresti 2-0, isloCi 3-1, gorodei 1-1
naftani: slucki 1-1, dinamo 1-3, Saxtior 1-1, gorodei 0-3, torpedo 1-3, slavia 0-2, isloCi 0-2, nemani 2-0, belSina 0-1
25.09 19:00 Saxtiori-vitebski
3-1
2-2 4-1
ccc
1-0 2-0
1-1
1-1 3-1
2-1
c
Saxtiori: krumkaC 1-0, graniti 4-0, naftani 1-1, slucki 0-0, dinamo 3-1, bate 0-2, gorodei 2-2, torpedo 3-0, slavia 1-1
vitebski: gorodei 1-1, torpedo 2-1, slavia 1-1, isloCi 0-0, nemani 1-1, belSina 1-0, minski 0-0, bresti 1-0, bate 0-1
TurqeTi
I liga, 5 turi
alania
adana
qarabuqi
demiri
elazigi
baliqesiri
giresuni
beledie
samsuni
alTinordu
ieni malaTia
bolu
giozTefe
Sanliurfa
denizli
karadenizi
erCiesi
qarSiaqa
kaiseri
osmanli
alania
demiri
samsuni
anTalia
alTinordu
Sanliurfa
qarSiaqa
bolu
giresuni
elazigi
beledie
adana
denizli
manisa
buja
ordu
baSaqSehiri
baliqesiri
ordu
osmanli
samsuni
mersini
manisa
qarSiaqa
buja
denizli
Sanliurfa
adana
demiri
beledie
bolu
feThie
karadenizi
TavSanli
kahramanmaraSi
erCiesi
rize
karadenizi
manisa
buja
konia
demiri
adana
qarSiaqa
bolu
denizli
Sanliurfa
beledie
samsuni
TavSanli
qarTali
giozTefe
ankaragiujiu
akhisari
elazigi
kasimfaSa
konia
rize
adana
bolu
erCiesi
denizli
qarTali
TavSanli
buja
giozTefe
beledie
qarSiaqa
giresuni
saqaria
giungoreni
samsuni
mersini
beledie
ordu
rize
TavSanli
bolu
erCiesi
denizli
qarSiaqa
giresuni
adana
qarTali
akhisari
giungoreni
alTai
diarbaqiri
qarabuqi
buja
adana
alTai
qarSiaqa
konia
giresuni
ordu
bolu
samsuni
beledie
mersini
erCiesi
qarTali
rize
hajeTefe
dardaneli
qojaeli
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
25.09 18:00 bolu-samsuni
c
0-3 0-2
2-3 0-0
1-0 0-2
2-2 2-1
c
1-0 0-1
c
bolu: 2-2, mersini 0-2, elazigi 2-0, sivasi 4-1
samsuni: mersini 0-3, sivasi 0-0, ieni ma 0-1, demiri 0-0
25.09 18:00 denizli-mersini
ccc
1-0 2-0
cc
4-2 1-2
c
denizli: sivasi 2-1, ieni ma 1-1, demiri 1-2, 3-1
mersini: samsuni 3-0, bolu 2-0, sivasi 0-6, ieni ma 1-3
25.09 18:00 -esqiSehiri
cccccccc
: bolu 2-2, elazigi 0-1, manisa 1-1, Sanliur 0-1
esqiSehiri: elazigi 3-1, manisa 3-3, Sanliur 1-1, baliqes 2-1
25.09 20:00 baliqesiri-demiri
c
2-2 1-2
c
1-0 1-0
cccc
baliqesiri: 0-0, giozTef 2-1, giresun 0-1, esqiSeh 1-2
demiri: alTinor 2-2, beledie 1-1, denizli 2-1, samsuni 0-0
25.09 20:00 elazigi-giresuni
c
1-1 2-2
1-2 1-1
cc
3-0 0-0
cc
elazigi: esqiSeh 1-3, 1-0, bolu 0-2, manisa 0-1
giresuni: manisa 3-1, Sanliur 1-1, baliqes 1-0, alTinor 2-2
25.09 20:00 Sanliurfa-
cccccccc
Sanliurfa: giozTef 0-2, giresun 1-1, esqiSeh 1-1, 1-0
: baliqes 0-0, alTinor 1-1, beledie 1-2, denizli 1-3
azerbaijani
premierliga, 6 turi
yarabaRi
zira
gabala
interi
qiafazi
nefTCi
azal
sumgaiTi
ravani
xazari
yarabaRi
interi
gabala
nefTCi
simurgi
azal
xazari
sumgaiTi
baqi
yarabaRi
interi
gabala
nefTCi
baqi
xazari
simurgi
azal
sumgaiTi
ravani
nefTCi
yarabaRi
azal
interi
simurgi
baqi
xazari
ravani
gabala
sumgaiTi
Turani
qiafazi
nefTCi
xazari
interi
yarabaRi
gabala
baqi
azal
ravani
simurgi
qiafazi
Turani
sumgaiTi
nefTCi
xazari
yarabaRi
gabala
azal
interi
muRani
baqi
qiafazi
Turani
simurgi
moik
interi
xazari
yarabaRi
baqi
gabala
nefTCi
simurgi
azal
muRani
Turani
standardi
qarvani
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
25.09 15:30 qiafazi-yarabaRi
c
2-3 0-3
1-2 0-4
cc
0-0 1-3
1-2 0-1
0-3 0-1
c
qiafazi: sumgaiTi 1-1, zira 2-0, interi 2-2, azal 0-0, gabala 0-2
yarabaRi: zira 2-0, azal 6-0, nefTCi 3-0, sumgaiTi 2-0, interi 1-2
25.09 18:00 zira-gabala
c
0-0 1-0
2-1 0-3
cccccc
zira: yarabaR 0-2, qiafazi 0-2, azal 3-1, nefTCi 1-0, sumgaiTi 0-1
gabala: sumgaiTi 2-0, azal 3-0, nefTCi 8-0, interi 0-0, qiafazi 2-0
yazaxeTi
premierliga, 28 turi
qairaTi
astana
aqtobe
ordabasi
atirau
okJetpesi
toboli
irtiSi
tarazi
Saxtiori
Jetisu
qaisari
astana
aqtobe
qairaTi
ordabasi
qaisari
toboli
Saxtiori
Jetisu
irtiSi
atirau
tarazi
spartaki
aqtobe
astana
toboli
qairaTi
irtiSi
Saxtiori
ordabasi
atirau
Jetisu
vostoki
tarazi
akJaiki
Saxtiori
irtiSi
aqtobe
astana
tarazi
toboli
ordabasi
akJaiki
qaisari
qairaTi
atirau
sunkari
Jetisu
okJetpesi
Saxtiori
Jetisu
astana
aqtobe
irtiSi
toboli
ordabasi
tarazi
qaisari
atirau
qairaTi
vostoki
toboli
aqtobe
irtiSi
astana
Jetisu
ordabasi
atirau
Saxtiori
tarazi
qairaTi
akJaiki
okJetpesi
aqtobe
astana
Saxtiori
toboli
Jetisu
atirau
ordabasi
tarazi
irtiSi
vostoki
okJetpesi
yazaxmisi
qaisari
yizilJari
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
25.09 14:00 ordabasi-astana
1-3 1-3
0-2
1-1 0-2
2-3 1-2
0-1 1-1
0-5 1-2
0-2 1-0
1-3 0-2
0-1 0-0
0-1 1-1
3-2 3-1
3-1 0-1
c
ordabasi: okJetpe 1-0, irtiSi 2-1, qairaTi 2-1, astana 0-2, aqtobe 4-4, aqtobe 0-0, tarazi 0-3, Saxtior 0-0, atirau 2-1
astana: aqtobe 2-1, qairaTi 1-4, okJetpe (g), ordabas 2-0, irtiSi 3-0, Saxtior 0-2, atirau 2-1, akJaiki 5-1, okJetpe 1-0
25.09 14:00 okJetpesi-irtiSi
0-1 0-2
2-0
1-3 0-1
cc
1-4 0-3
c
2-4 0-1
c
okJetpesi: ordabas 0-1, aqtobe 0-3, astana (g), irtiSi 2-0, qairaTi 1-3, irtiSi 0-2, toboli 1-0, Jetisu 2-0, astana 0-1
irtiSi: qairaTi 1-2, ordabas 1-2, aqtobe 0-1, okJetpe 0-2, astana 0-3, okJetpe 2-0, qairaTi 2-3, tarazi 0-1, toboli 2-3
25.09 14:00 atirau-tarazi
0-0 1-0
0-1
2-1 1-0
3-3 3-0
1-2 3-2
1-4 3-1
1-1 1-0
1-0 0-0
1-0 0-3
0-1 1-1
2-1 1-0
c
atirau: akJaiki 1-2, Saxtior 0-3, Jetisu 3-3, tarazi 0-1, toboli 0-0, Jetisu 1-0, astana 1-2, aqtobe 1-1, ordabas 1-2
tarazi: toboli 1-3, Jetisu 3-2, akJaiki 0-2, atirau 1-0, Saxtior 0-1, qairaTi 1-3, ordabas 3-0, irtiSi 1-0, Saxtior 1-0
25.09 18:00 aqtobe-qairaTi
0-3 2-6
1-3
0-0 2-1
1-2 0-3
1-0 1-7
0-2 1-0
0-1 1-1
2-0 1-0
1-1 3-0
3-0 0-3
1-0 2-0
c
aqtobe: astana 1-2, okJetpe 3-0, irtiSi 1-0, qairaTi 1-3, ordabas 4-4, ordabas 0-0, Saxtior 2-0, atirau 1-1, akJaiki 1-0
qairaTi: irtiSi 2-1, astana 4-1, ordabas 1-2, aqtobe 3-1, okJetpe 3-1, tarazi 3-1, irtiSi 3-2, toboli 3-2, Jetisu 1-1
Sotlandia
premierliga, 7 turi
seltiki
aberdini
harTsi
st. jonstoni
invernesi
mozerueli
dandi
partiki
rosi
hamiltoni
kilmarnoki
dandi iun.
seltiki
aberdini
invernesi
st. jonstoni
dandi iun.
hamiltoni
partiki
dandi
rosi
kilmarnoki
mozerueli
st. mireni
seltiki
mozerueli
aberdini
dandi iun.
invernesi
st. jonstoni
rosi
st. mireni
kilmarnoki
partiki
hiberniani
harTsi
seltiki
mozerueli
st. jonstoni
invernesi
rosi
hiberniani
aberdini
dandi iun.
kilmarnoki
harTsi
st. mireni
dandi
seltiki
reinjersi
mozerueli
dandi iun.
harTsi
st. jonstoni
kilmarnoki
st. mireni
aberdini
invernesi
hiberniani
danfermlaini
reinjersi
seltiki
harTsi
dandi iun.
invernesi
kilmarnoki
mozerueli
st. jonstoni
aberdini
hiberniani
st. mireni
hamiltoni
reinjersi
seltiki
dandi iun.
hiberniani
mozerueli
hamiltoni
harTsi
st. jonstoni
aberdini
st. mireni
kilmarnoki
falkirki
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
25.09 16:00 aberdini-reinjersi2.603.202.50
ccccc
0-2 1-2
1-1
2-3 0-2
0-1
c
aberdini: dandi 3-1, inverne 1-1, seltiki 1-4, partiki 2-1, harTsi 0-0, st. jon 0-0
reinjersi: rosi 0-0, seltiki 1-5, kilmarn 1-1, mozerue 2-1, dandi 2-1, hamilto 1-1
25.09 18:00 hamiltoni-st. jonstoni3.003.202.20
c
1-4 2-4
0-0
1-0 1-0
1-1
ccc
1-2 0-2
0-0 0-1
c
hamiltoni: mozerue 2-4, harTsi 1-3, rosi 1-0, dandi 1-1, kilmarn 1-2, reinjer 1-1
st. jonstoni: harTsi 1-0, partiki 2-0, inverne 1-2, seltiki 2-4, mozerue 2-1, aberdin 0-0
islandia
premierliga, 21 turi
hafnarfiorduri
breidabliki
reikiaviki
stiarnani
valuri
fiolniri
akranesi
filkiri
vikinguri
vestmanaeiari
leikniri
keflaviki
stiarnani
hafnarfiorduri
reikiaviki
vikinguri
valuri
filkiri
breidabliki
keflaviki
fiolniri
vestmanaeiari
frami
Tori
reikiaviki
hafnarfiorduri
stiarnani
breidabliki
valuri
vestmanaeiari
filkiri
Tori
keflaviki
frami
oulafsviki
akranesi
hafnarfiorduri
breidabliki
vestmanaeiari
reikiaviki
stiarnani
akranesi
filkiri
valuri
keflaviki
frami
selfosi
grindaviki
reikiaviki
hafnarfiorduri
vestmanaeiari
stiarnani
valuri
breidabliki
filkiri
keflaviki
frami
grindaviki
Tori
vikinguri
breidabliki
hafnarfiorduri
vestmanaeiari
reikiaviki
frami
keflaviki
valuri
stiarnani
filkiri
grindaviki
haukari
selfosi
hafnarfiorduri
reikiaviki
filkiri
frami
breidabliki
keflaviki
stiarnani
valuri
grindaviki
vestmanaeiari
Troturi
fiolniri
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
25.09 18:00 akranesi-breidabliki
1-0
0-1 1-3
c
1-4 2-2
1-0 1-1
ccc
akranesi: stiarna 1-3, reikiav 0-1, Troturi 1-3, vikingu 2-0, filkiri 3-0, oulafsv 3-0, fiolnir 0-4, hafnarf 1-3, vestman 2-0
breidabliki: vestman 1-1, valuri 3-0, hafnarf 1-1, stiarna 2-1, reikiav 1-1, Troturi 2-0, vikingu 1-3, filkiri 1-1, oulafsv 2-0
25.09 18:00 vikinguri-hafnarfiorduri
2-2
0-1 0-1
0-1 2-3
cc
1-1 1-3
cc
vikinguri: filkiri 2-2, oulafsv 1-1, fiolnir 1-2, akranes 0-2, vestman 2-1, valuri 0-7, breidab 3-1, stiarna 0-3, reikiav 1-0
hafnarfiorduri: valuri 1-1, filkiri 3-2, breidab 1-1, oulafsv 2-0, stiarna 3-2, fiolnir 1-0, reikiav 0-1, akranes 3-1, Troturi 2-0
25.09 18:00 oulafsviki-reikiaviki
0-0
cc
1-2 0-1
cccc
oulafsviki: Troturi 1-1, vikingu 1-1, filkiri 1-2, hafnarf 0-2, fiolnir 2-2, akranes 0-3, vestman 0-1, valuri 1-3, breidab 0-2
reikiaviki: fiolnir 3-2, akranes 1-0, vestman 2-0, valuri 0-2, breidab 1-1, stiarna 3-1, hafnarf 1-0, Troturi 2-1, vikingu 0-1
25.09 18:00 filkiri-Troturi
4-1
ccccccc
filkiri: vikingu 2-2, hafnarf 2-3, oulafsv 2-1, fiolnir 1-1, akranes 0-3, vestman 2-1, valuri 2-2, breidab 1-1, stiarna 1-2
Troturi: oulafsv 1-1, fiolnir 0-2, akranes 3-1, vestman 1-1, valuri 0-4, breidab 0-2, stiarna 1-1, reikiav 1-2, hafnarf 0-2
25.09 18:00 vestmanaeiari-valuri
1-2
1-1 3-3
2-2 0-3
1-1 0-2
2-0 3-0
1-0 1-1
1-1 3-1
c
vestmanaeiari: breidab 1-1, stiarna 1-2, reikiav 0-2, Troturi 1-1, vikingu 1-2, filkiri 1-2, oulafsv 1-0, fiolnir 0-2, akranes 0-2
valuri: hafnarf 1-1, breidab 0-3, stiarna 3-2, reikiav 2-0, Troturi 4-0, vikingu 7-0, filkiri 2-2, oulafsv 3-1, fiolnir 2-2
25.09 18:00 fiolniri-stiarnani
1-2
3-1 1-1
1-2 0-0
ccccc
fiolniri: reikiav 2-3, Troturi 2-0, vikingu 2-1, filkiri 1-1, oulafsv 2-2, hafnarf 0-1, akranes 4-0, vestman 2-0, valuri 2-2
stiarnani: akranes 3-1, vestman 2-1, valuri 2-3, breidab 1-2, hafnarf 2-3, reikiav 1-3, Troturi 1-1, vikingu 3-0, filkiri 2-1
brazilia
seria a, 27 turi
korinTiansi
at. mineiro
gremio
san paulu
internasionali
resifi
santosi
kruzeiro
palmeirasi
ponte preta
at. paranaense
flamengo
fluminense
Sapekoense
kuritiba
figeirense
avai
vasko
goiasi
Joinvili
kruzeiro
san paulu
korinTiansi
internasionali
at. mineiro
fluminense
gremio
at. paranaense
santosi
flamengo
resifi
goiasi
kuritiba
figeirense
Sapekoense
palmeirasi
vitoria
baia
botafogo
krisiuma
kruzeiro
gremio
at. paranaense
botafogo
vitoria
goiasi
santosi
at. mineiro
korinTiansi
san paulu
internasionali
kuritiba
baia
fluminense
krisiuma
flamengo
portugeza
vasko
ponte preta
nautiko
fluminense
at. mineiro
gremio
san paulu
vasko
korinTiansi
botafogo
santosi
internasionali
kruzeiro
flamengo
nautiko
kuritiba
ponte preta
baia
portugeza
resifi
palmeirasi
at. goianense
figeirense
korinTiansi
vasko
fluminense
flamengo
internasionali
san paulu
figeirense
kuritiba
botafogo
santosi
palmeirasi
at. goianense
gremio
baia
at. mineiro
kruzeiro
at. paranaense
seara
amerika min.
avai
fluminense
kruzeiro
korinTiansi
gremio
at. paranaense
botafogo
internasionali
santosi
san paulu
palmeirasi
vasko
seara
at. mineiro
flamengo
avai
at. goianense
vitoria
guarani
goiasi
barueri
flamengo
internasionali
san paulu
palmeirasi
kruzeiro
avai
at. mineiro
gremio
goiasi
korinTiansi
barueri
santosi
vitoria
at. paranaense
botafogo
fluminense
kuritiba
santo andre
nautiko
resifi
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
25.09 18:00 at. paranaense-ponte preta
2-3
1-2 1-2
c
4-3 1-0
cccc
at. paranaense: san pau 1-0, st. kru 0-1, interna 2-1, figeire 0-1, botafog 1-0, at. min 0-1, palmeir 0-1, flameng 0-1, korinTi 2-0
ponte preta: Sapekoe 2-2, gremio 3-0, ameri m 1-1, flameng 1-2, korinTi 2-0, palmeir 2-2, figeire 2-0, kuritib 1-3, botafog 2-0
25.09 18:00 figeirense-st. kruzi
0-1
ccccccc
figeirense: flameng 0-2, ameri m 2-2, san pau 1-3, at. par 1-0, flumine 2-3, santosi 1-0, kruzeir 1-2, ponte p 0-2, resifi 1-1
st. kruzi: santosi 2-3, at. par 1-0, resifi 3-5, Sapekoe 2-2, kruzeir 0-2, flumine 0-1, vitoria 2-2, san pau 1-2, gremio 0-0
25.09 23:00 vitoria-san paulu
0-2
c
1-3 1-2
3-2 2-3
cc
3-2 0-2
c
vitoria: botafog 0-1, interna 1-0, flameng 1-2, at. min 1-2, ameri m 2-1, korinTi 1-2, st. kru 2-2, palmeir 1-2, kuritib 3-1
san paulu: at. par 0-1, kruzeir 1-0, figeire 3-1, palmeir 1-2, kuritib 0-0, interna 1-1, botafog 0-1, st. kru 2-1, at. min 1-2
25.09 23:00 flamengo-kruzeiro
1-0
0-1 2-0
0-3 3-0
0-1 1-1
0-1 1-1
1-0 5-1
0-1 1-2
c
flamengo: figeire 2-0, palmeir 1-1, vitoria 2-1, ponte p 2-1, Sapekoe 3-1, gremio 2-1, resifi 0-1, at. par 1-0, santosi 0-0
kruzeiro: at. min 1-1, san pau 0-1, botafog 0-2, ameri m 2-0, st. kru 2-0, figeire 2-1, kuritib 2-2, korinTi 1-1, interna 4-2
25.09 23:00 korinTiansi-fluminense
0-1
0-0 2-0
1-1 2-5
0-0 1-0
0-1 1-1
2-0 0-1
1-0 2-1
c
korinTiansi: palmeir 0-2, kuritib 1-1, santosi 1-2, resifi 3-0, ponte p 0-2, vitoria 2-1, gremio 0-3, kruzeir 1-1, at. par 0-2
fluminense: gremio 1-0, Sapekoe 1-2, at. min 4-2, botafog 0-1, figeire 3-2, palmeir 0-2, st. kru 1-0, ameri m 1-0, interna 2-2
25.09 23:00 gremio-Sapekoense
3-3
0-1 2-3
2-1 1-0
ccccc
gremio: flumine 0-1, ponte p 0-3, palmeir 0-0, kuritib 0-4, botafog 1-2, at. min 1-1, flameng 1-2, korinTi 3-0, st. kru 0-0
Sapekoense: ponte p 2-2, flumine 2-1, kuritib 1-0, st. kru 2-2, flameng 1-3, ameri m 2-1, interna 1-0, at. min 1-3, palmeir 1-1
serbeTi
I liga, 10 turi
crvena zvezda
partizani
CukariCki
voivodina
radniCki(n)
boraci
voJdovaci
mladosti
radniki
iavori
spartaki
metalaci
novi pazari
radi
ofk
iagodina
partizani
crvena zvezda
CukariCki
voivodina
novi pazari
radi
mladosti
ofk
radniCki(n)
iagodina
spartaki
voJdovaci
boraci
napredaki
doni sremi
radniCki(k)
crvena zvezda
partizani
iagodina
voivodina
CukariCki
radniCki(n)
voJdovaci
novi pazari
napredaki
spartaki
ofk
doni sremi
radniCki(k)
iavori
radi
sloboda
partizani
crvena zvezda
voivodina
iagodina
sloboda
ofk
radi
haiduki(k)
spartaki
iavori
doni sremi
radniCki(n)
radniCki(k)
novi pazari
borCa
smederevo
partizani
crvena zvezda
voivodina
iagodina
sloboda
radniCki(k)
spartaki
ofk
iavori
radi
haiduki(k)
borCa
smederevo
novi pazari
boraci
metalaci
partizani
crvena zvezda
voivodina
radi
spartaki
ofk
sloboda
iavori
boraci
smederevo
borCa
iagodina
haiduki(k)
metalaci
injia
CukariCki
partizani
crvena zvezda
ofk
spartaki
voivodina
iagodina
iavori
radi
metalaci
smederevo
boraci
borCa
CukariCki
haiduki(k)
napredaki
mladi radniki
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
25.09 18:00 voJdovaci-novi pazari
c
1-0 1-1
0-0 0-1
0-1 2-3
cccc
voJdovaci: radniki 1-3, radni(n 1-4, napreda 0-0, mladost 1-0, metalac 0-0, crvena 0-3, boraci 2-0, radi 2-0, spartak 0-0
novi pazari: mladost 1-2, voivodi 1-2, metalac 0-0, crvena 1-4, boraci 1-2, radi 0-2, spartak 5-2, CukariC 1-0, iavori 1-1
25.09 19:00 metalaci-partizani
c
0-4 1-0
ccc
0-3 0-1
0-5 1-1
c
metalaci: 0-1, novi pa 0-0, radniki 1-0, radni(n 1-2, voJdova 0-0, mladost 2-0, napreda 2-0, crvena 1-3, boraci 1-0
partizani: crvena 1-0, boraci 2-0, radi 4-0, spartak 1-2, CukariC 1-0, iavori 2-0, voivodi 1-3, napreda 1-2, 0-0
25.09 21:00 napredaki-spartaki
cc
0-0 0-0
2-3 0-0
cccc
napredaki: radni(n 1-1, CukariC 2-1, voJdova 0-0, iavori 3-1, mladost 0-1, voivodi 0-0, metalac 0-2, partiza 2-1, crvena 2-2
spartaki: CukariC 4-2, iavori 1-1, voivodi 0-5, partiza 2-1, 3-1, novi pa 2-5, radniki 1-2, radni(n 3-1, voJdova 0-0
25.09 21:00 boraci-iavori
c
0-1 1-0
ccc
2-0 1-0
1-1 1-1
c
boraci: voivodi 1-2, partiza 0-2, 0-1, novi pa 2-1, radniki 1-1, radni(n 0-0, voJdova 0-2, mladost 0-1, metalac 0-1
iavori: radi 1-1, spartak 1-1, CukariC 0-0, napreda 1-3, voivodi 0-4, partiza 0-2, 1-0, novi pa 1-1, radniki 2-2
25.09 21:00 crvena zvezda-voivodina
c
3-0 0-0
1-3
1-0 3-0
2-1 3-3
0-3 0-3
0-2 1-2
2-2 2-0
c
crvena zvezda: partiza 0-1, 2-0, novi pa 4-1, radniki 5-0, radni(n 3-0, voJdova 3-0, mladost 4-2, metalac 3-1, napreda 2-2
voivodina: boraci 2-1, novi pa 2-1, radi 0-0, spartak 5-0, CukariC 3-1, iavori 4-0, napreda 0-0, partiza 3-1, 1-0
25.09 21:00 mladosti-
cccccccc
mladosti: novi pa 2-1, radniki 2-0, radni(n 0-2, voJdova 0-1, napreda 1-0, metalac 0-2, crvena 2-4, boraci 1-0, radi 2-1
: metalac 1-0, crvena 0-2, boraci 1-0, radi 1-2, spartak 1-3, CukariC 0-1, iavori 0-1, voivodi 0-1, partiza 0-0
25.09 21:00 radniCki(n)-radniki
c
1-1 1-2
5-1
cccccc
radniCki(n): napreda 1-1, voJdova 4-1, mladost 2-0, metalac 2-1, crvena 0-3, boraci 0-0, radi 3-0, spartak 1-3, CukariC 2-1
radniki: voJdova 3-1, mladost 0-2, metalac 0-1, crvena 0-5, boraci 1-1, radi 0-1, spartak 2-1, CukariC 0-0, iavori 2-2
dania
superliga, 11 turi
kopenhageni
sonderiuli
midtiulandi
brondbiu
olborgi
randersi
odense
nordsielandi
orhusi
viborgi
esbiergi
hobro
midtiulandi
kopenhageni
brondbiu
randersi
olborgi
nordsielandi
hobro
esbiergi
odense
sonderiuli
vestsielandi
silkeborgi
olborgi
kopenhageni
midtiulandi
brondbiu
esbiergi
nordsielandi
randersi
odense
vestsielandi
sonderiuli
orhusi
viborgi
kopenhageni
nordsielandi
randersi
esbiergi
olborgi
midtiulandi
orhusi
sonderiuli
brondbiu
odense
horsensi
silkeborgi
nordsielandi
kopenhageni
midtiulandi
horsensi
orhusi
sonderiuli
olborgi
silkeborgi
brondbiu
odense
liungbiu
herfiolge
kopenhageni
odense
brondbiu
midtiulandi
silkeborgi
nordsielandi
sonderiuli
liungbiu
horsensi
olborgi
randersi
esbiergi
kopenhageni
odense
brondbiu
esbiergi
olborgi
midtiulandi
nordsielandi
silkeborgi
sonderiuli
randersi
orhusi
herfiolge
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
25.09 14:00 viborgi-liungbiu
cc
2-0 1-0
1-1
c
1-2 2-0
2-0
ccc
viborgi: olborgi 0-1, brondbi 2-1, horsens 2-4, midtiul 0-0, silkebo 5-1, randers 0-1, odense 0-0, esbierg 2-1, orhusi 1-2
liungbiu: brondbi 1-0, olborgi 1-0, randers 0-2, nordsie 0-1, horsens 1-2, orhusi 0-0, silkebo 4-0, sonderi 1-0, odense 2-2
25.09 16:00 randersi-sonderiuli
c
1-0 1-1
1-1
1-1 0-0
1-1
0-2 3-1
1-1
1-6 2-0
2-0
c
0-0 1-1
0-0
c
randersi: kopenha 2-2, esbierg 1-1, liungbi 2-0, silkebo 1-0, nordsie 1-1, viborgi 1-0, horsens 1-0, orhusi 2-1, olborgi 0-1
sonderiuli: odense 1-0, nordsie 3-2, silkebo 2-2, esbierg 1-1, midtiul 2-2, brondbi 0-4, kopenha 1-1, liungbi 0-1, horsens 1-1
25.09 18:00 brondbiu-odense
c
1-2 5-2
1-0
1-1 2-0
2-0
2-1 0-0
1-2
0-1 0-3
2-1
1-2 0-0
1-0
2-2 2-0
1-1
c
brondbiu: liungbi 0-1, viborgi 1-2, olborgi 1-0, kopenha 1-1, orhusi 7-0, sonderi 4-0, midtiul 3-3, horsens 2-2, silkebo 2-0
odense: sonderi 0-1, midtiul 0-1, kopenha 0-2, horsens 0-1, esbierg 2-3, nordsie 3-1, viborgi 0-0, olborgi 2-2, liungbi 2-2
25.09 20:00 midtiulandi-horsensi
cccc
2-2 2-0
5-2
1-0 4-1
1-2
2-0 2-0
1-0
c
midtiulandi: orhusi 1-1, odense 1-0, esbierg 3-0, viborgi 0-0, sonderi 2-2, kopenha 1-3, brondbi 3-3, silkebo 3-0, nordsie 4-0
horsensi: nordsie 0-0, kopenha 0-2, viborgi 4-2, odense 1-0, liungbi 2-1, silkebo 3-3, randers 0-1, brondbi 2-2, sonderi 1-1
25.09 22:00 nordsielandi-esbiergi
c
1-2 1-2
0-0
3-2 0-0
1-3
0-4 1-2
0-1
3-0 0-1
1-0
c
1-1 1-2
0-2
c
nordsielandi: horsens 0-0, sonderi 2-3, orhusi 1-3, liungbi 1-0, randers 1-1, odense 1-3, olborgi 1-2, kopenha 0-4, midtiul 0-4
esbiergi: silkebo 0-0, randers 1-1, midtiul 0-3, sonderi 1-1, odense 3-2, olborgi 1-2, orhusi 2-2, viborgi 1-2, kopenha 0-4
ruseTi
premierliga, 8 turi
cska
rostovi
zeniti
krasnodari
spartaki
lokomotivi
tereki
urali
krilia
rubini
amkari
yubani
dinamo
anJi
mordovia
ufa
zeniti
cska
krasnodari
dinamo
rubini
spartaki
lokomotivi
mordovia
tereki
yubani
amkari
ufa
urali
torpedo
rostovi
arsenali
cska
zeniti
lokomotivi
dinamo
spartaki
krasnodari
rostovi
rubini
amkari
yubani
urali
tereki
tomi
krilia
volga
anJi
cska
zeniti
anJi
yubani
spartaki
rubini
dinamo
tereki
lokomotivi
krasnodari
rostovi
amkari
volga
krilia
mordovia
alania
zeniti
spartaki
cska
dinamo
anJi
rubini
lokomotivi
yubani
krasnodari
amkari
tereki
krilia
rostovi
volga
tomi
nalCiki
zeniti
cska
rubini
spartaki
lokomotivi
nalCiki
dinamo
tomi
saturni
rostovi
tereki
anJi
krilia
amkari
alania
sibiri
rubini
spartaki
zeniti
lokomotivi
cska
moskva
saturni
dinamo
tomi
krilia
nalCiki
amkari
tereki
rostovi
yubani
ximki
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
25.09 13:00 gazoviki-urali
ccccc
0-1 1-1
cc
gazoviki: spartak 1-3, anJi 0-0, rubini 1-1, arsenal 0-0, amkari 0-0, cska 0-1, rostovi 0-1
urali: anJi 0-1, rubini 1-3, arsenal 1-1, amkari 0-1, cska 0-1, rostovi 0-0, ufa 2-0
25.09 15:30 arsenali-tereki
cc
0-3 1-1
ccccc
arsenali: tomi 0-1, zeniti 0-5, urali 1-1, gazovik 0-0, anJi 0-1, rubini 1-0, spartak 0-4
tereki: amkari 1-3, cska 0-3, rostovi 2-1, ufa 3-1, lokomot 1-1, krasnod 0-4, krilia 1-0
25.09 18:00 spartaki-ufa
c
2-2 1-3
2-1 1-2
ccccc
spartaki: gazovik 3-1, lokomot 1-0, anJi 2-0, krasnod 2-0, rubini 1-1, krilia 1-0, arsenal 4-0
ufa: lokomot 1-0, krasnod 0-0, krilia 1-0, tereki 1-3, tomi 0-1, zeniti 0-0, urali 0-2
25.09 20:30 anJi-zeniti
c
1-5 0-1
c
0-3 1-2
1-1 1-1
0-2 0-1
0-0 0-2
1-2 3-3
c
anJi: urali 1-0, gazovik 0-0, spartak 0-2, rubini 2-1, arsenal 1-0, amkari 0-2, cska 0-0
zeniti: rubini 4-1, arsenal 5-0, amkari 3-0, cska 1-1, rostovi 3-2, ufa 0-0, lokomot 0-0
espaneTi
I divizioni, 6 turi
barselona
reali
atletiko
viliareali
bilbao
selta
sevilia
sosiedadi
malaga
valensia
las palmasi
eibari
deportivo
betisi
espanioli
granada
xixoni
xetafe
raio
levante
barselona
reali
atletiko
valensia
sevilia
viliareali
bilbao
selta
malaga
espanioli
raio
sosiedadi
elCe
xetafe
levante
eibari
deportivo
granada
almeria
kordoba
atletiko
barselona
reali
bilbao
sevilia
viliareali
sosiedadi
valensia
selta
levante
malaga
raio
espanioli
xetafe
granada
elCe
almeria
osasuna
valiadolidi
betisi
barselona
reali
atletiko
sosiedadi
valensia
malaga
betisi
raio
sevilia
xetafe
levante
bilbao
espanioli
valiadolidi
granada
osasuna
selta
maliorka
deportivo
saragosa
reali
barselona
valensia
malaga
atletiko
levante
osasuna
maliorka
sevilia
bilbao
sosiedadi
betisi
xetafe
espanioli
raio
saragosa
granada
viliareali
xixoni
rasingi
barselona
reali
valensia
viliareali
atletiko
bilbao
sevilia
espanioli
osasuna
xixoni
malaga
rasingi
levante
saragosa
sosiedadi
xetafe
maliorka
deportivo
erkulesi
almeria
barselona
reali
valensia
sevilia
maliorka
xetafe
viliareali
bilbao
atletiko
deportivo
espanioli
osasuna
almeria
saragosa
xixoni
rasingi
malaga
valiadolidi
tenerife
xeresi
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
25.09 14:00 leganesi-valensia
cccccccc
leganesi: deporti 2-1, barselo 1-5, xixoni 1-2, atletik 0-0, selta 1-0
valensia: alavesi 2-1, bilbao 1-2, betisi 2-3, eibari 0-1, las pal 2-4
25.09 18:15 atletiko-deportivo
c
1-1 3-0
2-0 2-1
c
6-0 0-0
c
2-0 1-0
c
atletiko: barselo 1-1, xixoni 5-0, selta 4-0, leganes 0-0, alavesi 1-1
deportivo: leganes 1-2, alavesi 0-0, bilbao 0-1, betisi 0-0, eibari 2-1
25.09 20:30 viliareali-osasuna
ccc
3-0 3-1
c
1-2 1-1
4-2 0-1
c
viliareali: reali 1-1, sosieda 2-1, malaga 2-0, sevilia 0-0, granada 1-1
osasuna: espanio 1-2, selta 0-0, reali 2-5, sosieda 0-2, malaga 1-1
25.09 22:45 espanioli-selta
c
0-1 1-1
1-0 2-3
2-2 1-0
1-0 0-1
ccc
espanioli: osasuna 2-1, reali 0-2, sosieda 1-1, malaga 2-2, sevilia 4-6
selta: xixoni 2-1, osasuna 0-0, atletik 0-4, reali 1-2, leganes 0-1
avstria
bundesliga, 9 turi
zalcburgi
rapidi
austria
admira
Sturmi
volfsbergi
ridi
altaxi
matersburgi
griodigi
zalcburgi
rapidi
altaxi
Sturmi
volfsbergi
ridi
austria
griodigi
admira
magna
zalcburgi
rapidi
griodigi
austria
Sturmi
ridi
volfsbergi
magna
admira
vakeri
austria
zalcburgi
rapidi
Sturmi
volfsbergi
ridi
magna
vakeri
admira
matersburgi
zalcburgi
rapidi
admira
austria
Sturmi
ridi
vakeri
matersburgi
magna
kapfenbergi
Sturmi
zalcburgi
austria
ridi
rapidi
vakeri
magna
kapfenbergi
matersburgi
linceri
zalcburgi
austria
rapidi
Sturmi
magna
matersburgi
linceri
ridi
kapfenbergi
paSingi
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
25.09 18:30 altaxi-zalcburgi
c
0-2 1-0
0-2 1-3
0-5 4-1
1-0 2-2
ccccc
altaxi: ridi 1-2, matersb 2-1, Sturmi 1-3, austria 1-3, zt. pio 3-1, admira 2-1, rapidi 1-0, volfsbe 1-0
zalcburgi: austria 4-1, admira 4-0, rapidi 0-0, matersb 3-1, ridi 2-0, zt. pio 2-0, volfsbe 1-1, Sturmi 1-3
italia
seria c2/a, 6 turi
benevento
foja
leCe
kazertana
kozenca
matera
mesina
andria
paganeze
iuve stabia
katanZaro
akragasi
katania
monopoli
melfi
martina
iskia
kast. romani
salernitana
benevento
iuve stabia
matera
kazertana
leCe
foja
katanZaro
melfi
kozenca
vigori
barleta
lupa roma
martina
paganeze
mesina
aversa
iskia
rejina
savoia
basano
alesandria
renate
monca
santarkanjelo
spal
mantova
real viCenca
forli
delta
kuneo
toresi
rimini
virtusi
pergoleteze
kastilione
belaria
bra
pro patria
savona
venecia
basano
monca
renate
alesandria
kastilione
mantova
forli
jakomense
santarkanjelo
belaria
rimini
vale aosta
fano
kazale
milaco
trevizo
san marino
kuneo
kazale
entela
rimini
pro patria
santarkanjelo
pojibonsi
bujano
alesandria
renate
savona
belaria
jakomense
mantova
leko
montikiari
sambonifaCeze
valencana
tritiumi
feralpisalo
pro patria
pro verCeli
renate
savona
leko
montikiari
rodengo saiano
kazale
kanaveze
sambonifaCeze
valencana
entela
sanremeze
saCileze
meZokorona
sudtiroli
specia
leniano
pavia
feralpisalo
algero
rodengo saiano
olbia
kroCati
sambonifaCeze
valencana
pro verCeli
kanaveze
meZokorona
vilaCidreze
karpenedolo
pro belvedere
pro sesto
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
25.09 18:30 katanZaro-mesina
c
1-0 1-1
1-1 0-0
ccccc
katanZaro: paganez 0-2, leCe 0-3, andria 3-0, 0-1, kozenca 0-3
mesina: foja 1-2, iuve st 1-2, 1-1, rejina 0-2, sirakuz 3-1
25.09 18:30 paganeze-monopoli
c
1-0 1-1
cccccc
paganeze: katanZa 2-0, andria 0-2, kazerta 0-1, matera 1-2, (g)
monopoli: rejina 1-1, sirakuz 1-1, iuve st 0-1, kazerta 1-0, leCe 1-2
25.09 18:30 rejina-kozenca
cc
3-0 0-2
ccccc
rejina: monopol 1-1, katania 1-1, akragas 2-2, mesina 2-0, fondi 1-3
kozenca: vibonez 2-0, melfi 3-0, matera 2-3, taranto 0-1, katanZa 3-0
25.09 18:30 viboneze-kazertana
cccccccc
viboneze: kozenca 0-2, matera 0-1, foja 0-3, fondi 1-0, akragas 1-1
kazertana: leCe 0-0, taranto 2-1, paganez 1-0, monopol 0-1, melfi 0-1
25.09 22:30 andria-melfi
c
0-0 1-0
cccccc
andria: taranto 0-2, paganez 2-0, katanZa 0-3, katania 0-0, foja 1-2
melfi: fondi 2-2, kozenca 0-3, leCe 1-3, iuve st 0-4, kazerta 1-0
25.09 22:30 katania-akragasi
c
1-1 2-3
cccccc
katania: matera 0-0, rejina 1-1, fondi (g), andria 0-0, iuve st 3-1
akragasi: 2-1, fondi 0-2, rejina 2-2, leCe 1-4, vibonez 1-1
25.09 22:30 foja-taranto
ccccc
0-1 1-2
1-2 0-0
c
foja: mesina 2-1, 1-0, vibonez 3-0, sirakuz 2-1, andria 2-1
taranto: andria 2-0, kazerta 1-2, sirakuz 0-0, kozenca 1-0, matera 1-1
25.09 22:30 fondi-iuve stabia
cccccccc
fondi: melfi 2-2, akragas 2-0, katania (g), vibonez 0-1, rejina 3-1
iuve stabia: sirakuz 2-0, mesina 2-1, monopol 1-0, melfi 4-0, katania 1-3
holandia
I divizioni, 7 turi
psv
aiaqsi
feienoordi
alkmaari
utrexti
heraklesi
groningeni
zvole
vitesi
naimegeni
den haagi
herenveni
tvente
tilburgi
roda
eqselsiori
graafsxapi
kamburi
psv
aiaqsi
alkmaari
feienoordi
vitesi
zvole
herenveni
groningeni
tilburgi
tvente
utrexti
kamburi
den haagi
heraklesi
eqselsiori
breda
iglzi
dordrexti
aiaqsi
feienoordi
tvente
psv
herenveni
vitesi
groningeni
alkmaari
den haagi
utrexti
zvole
kamburi
iglzi
heraklesi
breda
valvaiki
naimegeni
roda
aiaqsi
psv
feienoordi
vitesi
utrexti
tvente
groningeni
herenveni
den haagi
alkmaari
zvole
heraklesi
breda
valvaiki
naimegeni
roda
venlo
tilburgi
aiaqsi
feienoordi
psv
alkmaari
herenveni
tvente
vitesi
naimegeni
valvaiki
roda
utrexti
heraklesi
breda
groningeni
den haagi
venlo
graafsxapi
eqselsiori
aiaqsi
tvente
psv
alkmaari
groningeni
roda
den haagi
heraklesi
utrexti
feienoordi
naimegeni
herenveni
breda
graafsxapi
vitesi
eqselsiori
venlo
tilburgi
tvente
aiaqsi
psv
feienoordi
alkmaari
heraklesi
utrexti
groningeni
roda
breda
herenveni
venlo
naimegeni
vitesi
den haagi
sparta
tilburgi
valvaiki
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
25.09 16:30 tvente-vitesi
c
1-5 2-2
2-2 1-2
0-1 2-0
0-0 0-1
0-0 4-1
3-0 1-0
c
tvente: den haa 4-1, herenve 1-3, sparta 3-1, groning 4-3, feienoo 0-2, eqselsi 1-2
vitesi: iglzi 2-0, aiaqsi 0-1, utrexti 1-1, roda 1-0, den haa 1-2, tilburg 4-1
25.09 16:30 utrexti-sparta
cccccccc
utrexti: groning 1-5, zvole 1-1, vitesi 1-1, alkmaar 1-2, herenve 2-2, psv 1-2
sparta: naimege 2-0, groning 1-1, tvente 1-3, iglzi 1-0, zvole 3-0, aiaqsi 1-3
25.09 18:45 feienoordi-roda
c
1-1 1-1
c
4-0 2-1
5-2 1-0
3-0 0-0
1-1 0-3
c
feienoordi: psv 1-0, den haa 3-1, eqselsi 4-1, herakle 1-0, tvente 2-0, groning 5-0
roda: herenve 0-3, iglzi 0-2, tilburg 0-0, vitesi 0-1, aiaqsi 2-2, herakle 1-1
slovenia
I liga, 11 turi
olimpia
maribori
domJale
gorica
celie
rudari
krSko
zavrCi
koperi
krka
alumini
maribori
celie
domJale
olimpia
zavrCi
rudari
krka
koperi
gorica
radomlie
maribori
koperi
rudari
gorica
zavrCi
domJale
olimpia
celie
krka
triglavi
maribori
olimpia
domJale
koperi
celie
gorica
rudari
triglavi
mura
alumini
maribori
olimpia
mura
koperi
gorica
rudari
domJale
celie
triglavi
nafta
maribori
domJale
koperi
olimpia
gorica
rudari
triglavi
celie
nafta
primorie
koperi
maribori
olimpia
gorica
celie
nafta
rudari
domJale
interbloki
drava
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
25.09 17:00 alumini-koperi
0-1
ccc
0-3 0-0
1-1 0-3
ccc
alumini: gorica 0-0, olimpia 0-3, domJale 0-2, rudari 0-3, maribor 2-0, krSko 3-0, radomli 2-2, celie 2-4, koperi 0-1
koperi: maribor 1-2, gorica (g), krSko 1-0, olimpia 1-0, radomli 3-0, domJale 0-2, celie 2-1, rudari 0-2, alumini 1-0
25.09 18:55 rudari-maribori
0-2
0-0 1-7
0-3 3-2
0-1 0-1
2-3 2-0
0-3 1-1
0-1 2-0
0-4 0-3
1-3 3-1
1-2 0-3
0-1 0-2
0-0 1-3
2-4 1-2
c
rudari: krSko 0-1, radomli 2-2, celie 1-3, alumini 3-0, gorica 1-2, olimpia 2-0, domJale 0-2, koperi 2-0, maribor 0-2
maribori: koperi 2-1, krSko 2-1, radomli 4-0, celie 3-0, alumini 0-2, gorica 1-2, olimpia 1-1, domJale 2-2, rudari 2-0
SvedeTi
supereta, 25 turi
ionCiopingi
iostersundi
siriusi
asiriska
varbergi
liungSile
sirianska
atletiki
degerforsi
vernamo
gais
engelholmi
mielbi
frei
utsiktensi
bromapoikarna
hamarbi
sundsvali
liungSile
ionCiopingi
iostersundi
siriusi
degerforsi
varbergi
vernamo
sirianska
gais
engelholmi
iosteri
asiriska
landskrona
husqvarna
falkenbergi
iorebro
sundsvali
degerforsi
hamarbi
engelholmi
gais
asiriska
liungSile
iostersundi
ionCiopingi
landskrona
varbergi
vernamo
iorgrite
brage
iosteri
bromapoikarna
halmstadi
hamarbi
liungSile
landskrona
ionCiopingi
asiriska
engelholmi
brage
varbergi
degerforsi
falkenbergi
vernamo
treleborgi
umeo
otvidabergi
sundsvali
engelholmi
iosteri
degerforsi
bromapoikarna
falkenbergi
liungSile
asiriska
landskrona
hamarbi
ionCiopingi
vernamo
brage
vesterosi
qvidingi
sirianska
norCiopingi
sundsvali
asiriska
landskrona
liungSile
falkenbergi
hamarbi
iorgrite
degerforsi
brage
engelholmi
ionCiopingi
iosteri
trolhetani
atletiki
mielbi
otvidabergi
asiriska
sirianska
sundsvali
falkenbergi
engelholmi
landskrona
liungSile
ionCiopingi
norCiopingi
atletiki
trolhetani
qvidingi
siriusi
vasalundi
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
25.09 17:00 gais-liungSile
0-1
2-3 0-0
2-2 0-0
0-1 1-1
cccc
gais: engelho 5-1, atletik 1-1, trelebo 3-3, siriusi 0-0, vernamo 3-1, iorgrit 0-0, asirisk 4-0, frei 2-1, varberg 4-2
liungSile: asirisk 1-1, sirians 1-2, engelho 1-1, atletik 1-2, iorgrit 1-3, siriusi 0-2, dalkurd 1-4, halmsta 0-1, otvidab 2-3
25.09 19:00 halmstadi-asiriska
2-0
ccc
3-1 1-2
ccc
halmstadi: degerfo 2-0, iorgrit 2-0, otvidab 2-2, vernamo 1-1, varberg 3-0, dalkurd 0-1, frei 1-0, liungSi 1-0, engelho 1-0
asiriska: liungSi 1-1, frei 0-0, atletik 0-0, engelho 2-2, sirians 0-1, degerfo 0-1, gais 0-4, otvidab 4-0, siriusi 3-5
Cile
primera divizioni, 8 turi
kaTolika
kolo kolo
palestino
konsepsioni
ohiginsi
uonderersi
audaqsi
espaniola
uaCipato
ikike
universidadi
antofagasta
kobresali
san luisi
san markosi
la kalera
kolo kolo
universidadi
uonderersi
uaCipato
kobresali
palestino
la kalera
espaniola
ohiginsi
kaTolika
konsepsioni
audaqsi
san markosi
nublense
ikike
antofagasta
kobreloa
barneCea
kaTolika
ohiginsi
kolo kolo
palestino
ikike
espaniola
konsepsioni
universidadi
kobreloa
kobresali
antofagasta
nublense
uonderersi
uaCipato
audaqsi
la kalera
evertoni
reinjersi
universidadi
espaniola
kaTolika
ohiginsi
kolo kolo
ikike
kobreloa
reinjersi
palestino
uaCipato
la kalera
uonderersi
audaqsi
antofagasta
kobresali
konsepsioni
san felipe
la serena
evertoni
nublense
san markosi
universidadi
kaTolika
espaniola
kolo kolo
audaqsi
kobreloa
la serena
la kalera
palestino
ohiginsi
ikike
konsepsioni
uaCipato
uonderersi
kobresali
san felipe
morningi
nublense
kaTolika
kolo kolo
audaqsi
universidadi
espaniola
uaCipato
uonderersi
la serena
san felipe
kobresali
palestino
ohiginsi
nublense
kobreloa
konsepsioni
morningi
evertoni
san luisi
kaTolika
espaniola
audaqsi
morningi
evertoni
universidadi
konsepsioni
kolo kolo
la serena
ohiginsi
kobreloa
uaCipato
kobresali
kuriko
nublense
reinjersi
palestino
ikike
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
25.09 01:00 evertoni-temuko
cccccccc
evertoni: kaTolik 1-3, palesti 1-2, espanio 1-1, konseps 2-2, san lui 1-1, ikike 1-3, antofag (g)
temuko: san lui 2-0, kobresa 1-2, ohigins 0-1, kolo ko 2-0, ikike 1-3, antofag 2-0, kaTolik (g)
25.09 03:30 konsepsioni-antofagasta
c
4-1 2-1
1-0 1-0
1-1 1-1
1-2 0-2
ccc
konsepsioni: ikike 2-0, audaqsi 3-1, univers 1-3, everton 2-2, espanio 0-3, palesti 1-0, kobresa (g)
antofagasta: kolo ko 2-2, uondere 1-0, audaqsi 0-1, kobresa 0-0, univers 1-1, temuko 0-2, everton (g)
25.09 19:00 san luisi-kaTolika
c
0-1 1-0
cccc
1-1 1-4
c
san luisi: temuko 0-2, uaCipat 1-1, palesti 4-3, univers 2-4, everton 1-1, ohigins 0-1, espanio (g)
kaTolika: everton 3-1, univers 3-0, uondere 1-2, palesti 1-1, ohigins 1-1, kobresa 1-1, temuko (g)
25.09 22:30 ohiginsi-audaqsi
c
3-2 2-2
1-1 0-3
1-1 1-1
3-1 1-5
3-1
3-1 0-1
5-1 1-2
c
ohiginsi: uaCipat 2-0, espanio 1-1, temuko 1-0, ikike 1-1, kaTolik 1-1, san lui 1-0, uondere (g)
audaqsi: espanio 3-1, konseps 1-3, antofag 1-0, uondere 0-2, kolo ko 0-2, uaCipat 1-3, ikike (g)
kviprosi
a divizioni, 5 turi
apoel
aek
apoloni
omonia
anorTosisi
ael
ermisi
arisi
doqsa
eTnikosi
nea salamina
pafosi
paralimni
aia napa
apoel
aek
apoloni
omonia
anorTosisi
eTnikosi
ermisi
ael
nea salamina
aia napa
doqsa
oTelosi
apoel
ael
apoloni
ermisi
omonia
nea salamina
aek
eTnikosi
anorTosisi
doqsa
arisi
kuklioni
paralimni
alki
apoel
anorTosisi
omonia
ael
aek
apoloni
doqsa
eTnikosi
alki
olimpiakosi
nea salamina
paralimni
aia napa
aep
ael
omonia
apoel
anorTosisi
aek
apoloni
nea salamina
alki
eTnikosi
olimpiakosi
paralimni
arisi
anaienisi
ermisi
apoel
omonia
anorTosisi
apoloni
paralimni
aek
olimpiakosi
ael
alki
eTnikosi
ermisi
aep
doqsa
apop
omonia
apoel
anorTosisi
apoloni
ael
ermisi
paralimni
eTnikosi
apop
aep
doqsa
arisi
apep
nea salamina
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
25.09 19:00 aek-anorTosisi
c
1-1 1-0
1-0 3-2
1-2 1-0
0-3 2-0
1-1 2-1
2-3 1-1
3-0 0-1
1-0 1-1
3-0 1-2
0-2 0-1
c
aek: eTnikos 3-0, apoloni 1-0, doqsa 2-0, 3-0
anorTosisi: apoel 0-0, 2-2, arisi 2-1, nea sal 0-0
25.09 20:00 arisi-apoel
c
0-4 1-2
c
0-1 1-3
c
0-1 0-1
cc
arisi: nea sal 0-0, anorTos 1-2, apoloni 0-0, 1-1
apoel: anorTos 0-0, anaieni 2-0, nea sal 4-0, ermisi 3-0
25.09 21:00 anaienisi-doqsa
cccccccc
anaienisi: apoel 0-2, ermisi 0-1, omonia 2-2, ael 0-1
doqsa: ermisi 1-2, aek 0-2, omonia 1-1, ael 1-3
rumineTi
I divizioni, 10 turi
astra
stiaua
pandurii
dinamo
iasi
viitoruli
ksu
botoSani
kluJi
konkordia
tirgu mureSi
voluntari
timiSoara
petroluli
stiaua
tirgu mureSi
astra
kluJi
ksu
petroluli
dinamo
botoSani
pandurii
iasi
viitoruli
konkordia
gaz meTani
braSovi
un. kluJi
rapidi
oceluli
Cahlauli
stiaua
astra
petroluli
dinamo
kluJi
vaslui
pandurii
botoSani
Cahlauli
oceluli
un. kluJi
viitoruli
gaz meTani
konkordia
braSovi
timiSoara
segiata
korona
stiaua
pandurii
petroluli
astra
vaslui
dinamo
braSovi
kluJi
rapidi
gaz meTani
oceluli
un. kluJi
viitoruli
Cahlauli
konkordia
severini
iasi
gloria
kluJi
vaslui
stiaua
rapidi
dinamo
oceluli
un. kluJi
pandurii
braSovi
konkordia
Cahlauli
astra
gaz meTani
petroluli
tirgu mureSi
voinca
sportuli
mioveni
oceluli
timiSoara
vaslui
rapidi
stiaua
dinamo
gaz meTani
un. kluJi
astra
kluJi
tirgu mureSi
braSovi
pandurii
gloria
universitatia
breneSti
unirea
sportuli
kluJi
unirea
vaslui
stiaua
timiSoara
dinamo
rapidi
oceluli
braSovi
gaz meTani
gloria
universitatia
astra
kurtia
pandurii
politeqnika
Cahlauli
alba iulia
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
25.09 19:00 timiSoara-tirgu mureSi
c
0-0 2-0
cccc
3-2 0-0
c
timiSoara: gaz meT 1-1, stiaua 0-1, volunta 1-4, kluJi 1-1, ksu 3-2, botoSan 0-5, astra 1-3, panduri 1-3, dinamo 1-2
tirgu mureSi: astra 0-2, panduri 0-1, dinamo 2-1, botoSan 2-4, konkord 0-1, viitoru 1-3, iasi 0-3, ksu 1-2, gaz meT 1-2
25.09 21:30 voluntari-stiaua
c
1-3 3-1
cccccc
voluntari: ksu 0-1, kluJi 0-5, timiSoa 4-1, astra 1-1, panduri 0-0, dinamo 1-3, botoSan 4-2, konkord 4-0, viitoru 0-1
stiaua: kluJi 1-2, timiSoa 1-0, astra 1-0, iasi 1-1, panduri 1-0, dinamo 1-1, botoSan 2-0, konkord 1-0, viitoru 3-1
xorvatia
I liga, 10 turi
dinamo
rieka
haiduki
lokomotiva
spliti
interi
slaveni
osieki
pula
zagrebi
dinamo
rieka
haiduki
lokomotiva
zagrebi
slaveni
spliti
osieki
pula
zadari
dinamo
rieka
haiduki
spliti
lokomotiva
pula
zadari
osieki
slaveni
dragovoliaci
dinamo
lokomotiva
rieka
haiduki
spliti
pula
osieki
slaveni
zadari
interi
cibalia
zagrebi
dinamo
haiduki
slaveni
spliti
cibalia
zagrebi
lokomotiva
osieki
pula
zadari
interi
rieka
luCko
Sibeniki
karlovaci
varaJdini
dinamo
haiduki
spliti
cibalia
interi
karlovaci
slaveni
osieki
rieka
zadari
varaJdini
Sibeniki
zagrebi
lokomotiva
pula
dragovoliaci
dinamo
haiduki
cibalia
Sibeniki
osieki
karlovaci
slaveni
lokomotiva
rieka
varaJdini
pula
zadari
zagrebi
interi
medimurie
sesvete
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
25.09 19:00 osieki-pula
1-0
2-2 1-2
0-0 0-0
0-0 1-1
0-1 1-0
1-3 1-1
0-1 0-0
3-1 0-0
0-4
1-0 2-1
2-1 2-1
c
osieki: spliti 3-0, dinamo 1-0, cibalia 2-0, slaveni 3-2, haiduki 1-1, lokomot 3-2, rieka 0-1, interi 2-0, pula 1-0
pula: interi 4-1, spliti 3-0, dinamo 1-2, cibalia 1-1, slaveni 0-0, haiduki 0-4, lokomot 1-1, rieka 1-4, osieki 0-1
25.09 21:00 rieka-spliti
3-0
2-0 2-1
2-1 0-0
3-0 1-1
1-1 2-0
1-1 0-1
4-1 2-2
0-2 2-3
1-3
2-0 0-2
1-0 3-2
c
rieka: dinamo 5-2, cibalia 0-0, slaveni 2-0, haiduki 4-2, lokomot 1-0, interi 1-1, osieki 1-0, pula 4-1, spliti 3-0
spliti: osieki 0-3, pula 0-3, interi 0-0, dinamo 0-1, cibalia 2-2, slaveni 0-0, haiduki 0-1, lokomot 0-0, rieka 0-3
portugalia
superliga, 6 turi
benfika
sportingi
portu
braga
aroka
riu ave
fereira
eStorili
belenenseSi
gimaraeSi
nasionali
maritimu
moreirense
boaviSta
tondela
setubali
madeira
akademika
benfika
portu
sportingi
braga
gimaraeSi
belenenseSi
nasionali
fereira
maritimu
riu ave
moreirense
eStorili
boaviSta
akademika
setubali
aroka
Jil visente
penafieli
benfika
sportingi
portu
eStorili
nasionali
maritimu
setubali
braga
akademika
gimaraeSi
riu ave
aroka
Jil visente
belenenseSi
olianense
fereira
portu
benfika
fereira
braga
eStorili
sportingi
riu ave
nasionali
gimaraeSi
maritimu
akademika
setubali
olianense
Jil visente
moreirense
beira mari
portu
benfika
braga
sportingi
maritimu
gimaraeSi
nasionali
olianense
Jil visente
fereira
setubali
akademika
beira mari
riu ave
feirense
leiria
portu
benfika
sportingi
braga
gimaraeSi
nasionali
fereira
riu ave
maritimu
leiria
olianense
setubali
beira mari
akademika
portimonense
navali
benfika
braga
portu
sportingi
maritimu
gimaraeSi
nasionali
navali
fereira
leiria
akademika
riu ave
olianense
setubali
belenenseSi
leiSoeSi
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
25.09 19:00 maritimu-tondela
c
1-0 4-3
cccccc
maritimu: nasiona 0-2, riu ave 0-1, moreire 1-0, gimarae 0-2, sportin 0-2
tondela: portu 0-0, feirens 1-2, belenen 0-1, SaveSi 1-1, benfika 0-2
25.09 21:00 fereira-riu ave
c
0-3 1-1
1-2 0-0
0-0 0-0
0-0 2-1
0-1 2-2
1-3 1-6
c
fereira: setubal 4-1, eStoril 0-0, gimarae 3-5, sportin 0-1, moreire 1-1
riu ave: sportin 3-1, maritim 1-0, feirens 1-0, braga 1-1, portu 1-3
25.09 23:15 moreirense-gimaraeSi
c
3-4 1-4
1-2 2-1
c
0-1 0-1
ccc
moreirense: eStoril 0-2, sportin 0-3, maritim 0-1, feirens 3-0, fereira 1-1
gimaraeSi: belenen 1-1, portu 0-3, fereira 5-3, maritim 2-0, braga 0-1
inglisi
premierliga, 6 turi
lesteri
arsenali
totenhemi
siti
sauThemptoni
manCesteri
vest hemi
liverpuli
stoki
Celsi
evertoni
suonsi
uotfordi
vest bromviCi
kr. palasi
bornmuTi
sanderlendi
niukasli
norviCi
aston vila
Celsi
siti
arsenali
manCesteri
totenhemi
liverpuli
sauThemptoni
suonsi
stoki
kr. palasi
evertoni
vest hemi
vest bromviCi
lesteri
niukasli
sanderlendi
aston vila
hali
barnli
qpr
siti
liverpuli
Celsi
arsenali
evertoni
totenhemi
manCesteri
sauThemptoni
stoki
niukasli
kr. palasi
suonsi
vest hemi
sanderlendi
aston vila
hali
vest bromviCi
norviCi
fulemi
kardifi
manCesteri
siti
Celsi
arsenali
totenhemi
evertoni
liverpuli
vest bromviCi
suonsi
vest hemi
norviCi
fulemi
stoki
sauThemptoni
aston vila
niukasli
sanderlendi
uigani
redingi
qpr
siti
manCesteri
arsenali
totenhemi
niukasli
Celsi
evertoni
liverpuli
fulemi
vest bromviCi
suonsi
norviCi
sanderlendi
stoki
uigani
aston vila
qpr
boltoni
bleqberni
vulvzi
manCesteri
Celsi
siti
arsenali
totenhemi
liverpuli
evertoni
fulemi
aston vila
sanderlendi
vest bromviCi
niukasli
stoki
boltoni
bleqberni
uigani
vulvzi
birmingemi
bleqpuli
vest hemi
Celsi
manCesteri
arsenali
totenhemi
siti
aston vila
liverpuli
evertoni
birmingemi
bleqberni
stoki
fulemi
sanderlendi
boltoni
vulvzi
uigani
vest hemi
barnli
hali
portsmuTi
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
25.09 19:00 vest hemi-sauThemptoni
c
2-1 0-1
1-3 0-0
0-0 3-1
4-1 1-1
0-1 1-1
cc
vest hemi: vest br 2-4, uotford 2-4, siti 1-3, bornmuT 1-0, Celsi 1-2
sauThemptoni: suonsi 1-0, arsenal 1-2, sanderl 1-1, manCest 0-2, uotford 1-1
saberZneTi
I divizioni, 5 turi
olimpiakosi
aek
panaTinaikosi
paok
panioniosi
ianina
atromitosi
tripolisi
plataniasi
levadiakosi
iraklisi
panetolikosi
qsanTi
veria
panTrakikosi
kaloni
olimpiakosi
panaTinaikosi
paok
tripolisi
atromitosi
ianina
panetolikosi
qsanTi
plataniasi
kerkira
kaloni
levadiakosi
panioniosi
veria
panTrakikosi
ergotelisi
ofi
niki
olimpiakosi
paok
panaTinaikosi
atromitosi
tripolisi
ergotelisi
ofi
panetolikosi
levadiakosi
ianina
panTrakikosi
panioniosi
kaloni
plataniasi
qsanTi
veria
apoloni
arisi
olimpiakosi
paok
tripolisi
atromitosi
ianina
panaTinaikosi
qsanTi
panTrakikosi
panioniosi
plataniasi
levadiakosi
veria
arisi
ofi
aek
kerkira
olimpiakosi
panaTinaikosi
paok
atromitosi
aek
tripolisi
arisi
levadiakosi
ianina
ofi
qsanTi
panioniosi
kerkira
ergotelisi
panetolikosi
doqsa
olimpiakosi
panaTinaikosi
aek
paok
volosi
arisi
kavala
ergotelisi
qsanTi
iraklisi
panioniosi
atromitosi
kerkira
tripolisi
larisa
panseraikosi
panaTinaikosi
olimpiakosi
paok
aek
arisi
kavala
atromitosi
panioniosi
iraklisi
larisa
ergotelisi
tripolisi
qsanTi
levadiakosi
ianina
panTrakikosi
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
25.09 17:00 paok-qsanTi
c
0-0 1-1
2-4 2-1
3-0 2-1
3-0 0-1
1-0 0-0
0-1 2-1
c
paok: tripoli 2-1, panetol 2-1, ianina (g), levadia (g)
qsanTi: panioni 0-2, aek 1-4, olimpia (g), iraklis (g)
25.09 19:15 atromitosi-tripolisi
c
0-1 2-1
4-3 0-1
2-2 3-1
0-3 0-2
0-0 0-1
1-1 0-0
c
atromitosi: panetol 0-2, ianina 0-3, levadia (g), kerkira (g)
tripolisi: paok 1-2, panioni 0-3, aek (g), olimpia (g)
25.09 19:15 levadiakosi-kerkira
cc
2-3 0-0
c
2-0 2-1
4-3 2-3
cc
levadiakosi: platani 2-3, panaTin 0-3, atromit (g), paok (g)
kerkira: larisa 2-0, platani 0-1, panaTin (g), atromit (g)
25.09 21:30 larisa-olimpiakosi
cccccc
0-1 0-6
c
larisa: kerkira 0-2, iraklis 2-2, platani (g), veria (g)
olimpiakosi: iraklis 2-1, veria 6-1, qsanTi (g), tripoli (g)
SvedeTi
alsvenska, 24 turi
norCiopingi
gioteborgi
aik
elfsborgi
malmio
iurgordeni
hekeni
helsingborgi
iorebro
iefle
hamarbi
sundsvali
kalmari
falkenbergi
halmstadi
otvidabergi
malmio
gioteborgi
aik
elfsborgi
hekeni
iorebro
iurgordeni
otvidabergi
helsingborgi
halmstadi
kalmari
norCiopingi
falkenbergi
iefle
mielbi
bromapoikarna
malmio
aik
gioteborgi
kalmari
helsingborgi
elfsborgi
iurgordeni
otvidabergi
norCiopingi
hekeni
mielbi
iefle
bromapoikarna
halmstadi
iosteri
sirianska
elfsborgi
hekeni
malmio
aik
norCiopingi
helsingborgi
gioteborgi
otvidabergi
iurgordeni
kalmari
iefle
mielbi
sirianska
sundsvali
iorebro
gais
helsingborgi
aik
elfsborgi
malmio
gais
hekeni
gioteborgi
kalmari
iefle
mielbi
iurgordeni
iorebro
norCiopingi
sirianska
treleborgi
halmstadi
malmio
helsingborgi
iorebro
elfsborgi
treleborgi
mielbi
gioteborgi
hekeni
kalmari
iurgordeni
aik
halmstadi
gais
iefle
otvidabergi
bromapoikarna
aik
gioteborgi
elfsborgi
kalmari
hekeni
iorebro
malmio
helsingborgi
treleborgi
iefle
gais
bromapoikarna
halmstadi
iurgordeni
iorgrite
hamarbi
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
25.09 17:00 elfsborgi-aik
1-2
3-2 2-4
1-2 1-1
2-2 1-2
1-0 1-1
2-2 1-0
4-0 0-2
c
elfsborgi: malmio 0-1, falkenb 5-0, kalmari 1-1, ionCiop 0-1, sundsva 4-0, iurgord 2-2, hekeni 2-4, iosters 0-0, iosters 3-1
aik: iurgord 3-0, iefle 1-0, sundsva 3-1, hamarbi 0-0, iorebro 2-0, helsing 2-1, malmio 0-2, falkenb 2-0, hamarbi 3-0
25.09 19:30 malmio-helsingborgi
1-2
3-1 3-0
1-0 1-1
1-1 3-0
3-0 1-1
0-3 2-2
1-2 2-0
c
malmio: elfsbor 1-0, iurgord 1-3, giotebo 3-1, sundsva 1-0, ionCiop 4-1, kalmari 1-1, aik 2-0, iorebro 3-0, kalmari 1-1
helsingborgi: sundsva 2-1, norCiop 1-2, iosters 0-2, giotebo 0-2, kalmari 0-1, aik 1-2, iefle 2-3, hekeni 1-1, hekeni 0-2
fineTi
iukoneni, 24 turi
kemi
pk-35
turku
iuviaskiulia
oulu
haka
jazi
ekenesi
mikeli
vifk
hifk
ktp
ilvesi
oulu
haka
pk-35
iuviaskiulia
jazi
iippo
vikingiti
seiniaioki
haka
ktp
ilvesi
oulu
pk-35
vikingiti
iippo
ops
kaiaani
rovaniemi
seiniaioki
vikingiti
pk-35
ops
oulu
ktp
iippo
hameenlina
hifk
lahti
ops
oulu
pk-35
vikingiti
ktp
hameenlina
iippo
hifk
kemi
popa
kokola
espoo
rovaniemi
vikingiti
popa
kokola
ops
espoo
ktp
pk-35
kemi
hameenlina
iippo
tpv
klubi-04
mikeli
oulu
kokola
vikingiti
popa
ktp
hameenlina
kemi
klubi-04
pk-35
iippo
tpv
tp 47
atlantisi
kiisto
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
25.09 17:05 kokola-iaro
1-0 0-0
ccccccc
kokola: oulu 0-0, turku 3-2, haka 2-3, grankul 0-2, ekenesi 2-0, jazi 3-3, ktp 3-5, iuviask 2-1, iaro 0-0
iaro: iuviask 1-3, jazi 1-1, haka 3-0, oulu 3-0, turku 3-2, jazi 2-0, grankul 3-2, ekenesi 5-0, ktp 1-1
25.09 17:05 ekenesi-grankula
3-0 2-3
ccccccc
ekenesi: haka 0-2, ktp 1-0, jazi 1-2, iuviask 3-1, kokola 0-2, turku 1-2, iaro 0-5, oulu 0-2, grankul 2-3
grankula: turku 1-2, iuviask 2-4, ktp 2-0, kokola 2-0, oulu 0-3, iaro 2-3, jazi 2-3, haka 0-3, ekenesi 3-2
25.09 19:30 ktp-turku
5-2 3-1
ccccccc
ktp: jazi 1-1, ekenesi 0-1, grankul 0-2, oulu 1-4, iuviask 5-0, haka 2-2, kokola 5-3, iaro 1-1, turku 3-1
turku: grankul 2-1, kokola 2-3, iuviask 2-2, iaro 2-3, haka 2-0, ekenesi 2-1, oulu 3-1, jazi 4-0, ktp 1-3
25.09 19:30 haka-oulu
2-2 1-3
1-0 1-1
2-1
0-0 0-0
2-4
3-0 1-0
4-0
cc
2-0 1-1
c
haka: ekenesi 2-0, iaro 0-3, kokola 3-2, jazi 0-1, turku 0-2, ktp 2-2, iuviask 2-3, grankul 3-0, oulu 1-3
oulu: kokola 0-0, jazi 2-2, iaro 0-3, ktp 4-1, grankul 3-0, iuviask 0-1, turku 1-3, ekenesi 2-0, haka 3-1
25.09 19:30 jazi-iuviaskiulia
2-2 0-2
2-2 2-1
0-1
0-1 1-1
3-1
ccccc
jazi: ktp 1-1, iaro 1-1, oulu 2-2, ekenesi 2-1, haka 1-0, iaro 0-2, kokola 3-3, grankul 3-2, iuviask 0-2
iuviaskiulia: iaro 3-1, grankul 4-2, turku 2-2, ekenesi 1-3, ktp 0-5, oulu 1-0, haka 3-2, jazi 2-0, kokola 1-2
italia
seria b, 6 turi
kaliari
krotone
trapani
peskara
specia
novara
Cezena
bari
entela
peruja
breSa
ternana
viCenca
avelino
askoli
latina
pro verCeli
salernitana
lanCano
livorno
modena
komo
karpi
frozinone
bolonia
viCenca
specia
peruja
peskara
livorno
avelino
bari
trapani
ternana
lanCano
latina
katania
pro verCeli
krotone
modena
entela
Citadela
breSa
vareze
palermo
empoli
latina
Cezena
modena
bari
krotone
specia
siena
lanCano
breSa
avelino
karpi
trapani
peskara
ternana
Citadela
vareze
novara
padova
rejina
iuve stabia
sasuolo
verona
livorno
empoli
novara
breSa
vareze
modena
bari
ternana
padova
krotone
specia
iuve stabia
Citadela
Cezena
rejina
lanCano
viCenca
askoli
pro verCeli
groseto
peskara
torino
sasuolo
verona
vareze
sampdoria
padova
iuve stabia
breSa
rejina
krotone
modena
bari
askoli
groseto
livorno
Citadela
empoli
viCenca
noCerina
gubio
albinolefe
atalanta
siena
novara
vareze
padova
rejina
livorno
torino
empoli
modena
krotone
viCenca
peskara
Citadela
sasuolo
groseto
askoli
albinolefe
piaCenca
triestina
portogruaro
frozinone
leCe
Cezena
breSa
sasuolo
torino
Citadela
krotone
groseto
askoli
empoli
albinolefe
ankona
rejina
modena
viCenca
piaCenca
frozinone
padova
triestina
mantova
galipoli
salernitana
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
25.09 19:30 verona-frozinone
c
2-3 1-2
cccccc
verona: spal 3-1, avelino 3-1, beneven 0-2, salerni 1-1, latina 4-1
frozinone: piza 0-0, karpi 0-0, latina 2-1, breSa 0-2, entela 2-0
fineTi
veikausliga, 29 turi
seiniaioki
rovaniemi
hik
interi
lahti
mariehamni
hifk
ilvesi
kuopio
vaasa
ktp
iaro
hik
seiniaioki
lahti
vaasa
mariehamni
iaro
kuopio
miupa
rovaniemi
interi
honka
turku
hik
honka
vaasa
mariehamni
lahti
miupa
kuopio
turku
interi
iaro
rovaniemi
iuviaskiulia
hik
interi
turku
mariehamni
lahti
miupa
honka
vaasa
iuviaskiulia
kuopio
iaro
haka
hik
interi
iuviaskiulia
honka
turku
kuopio
mariehamni
miupa
vaasa
haka
iaro
rovaniemi
hik
kuopio
turku
honka
iaro
interi
tampere
haka
miupa
vaasa
oulu
mariehamni
iuviaskiulia
lahti
hik
honka
turku
mariehamni
interi
haka
tampere
vaasa
miupa
iaro
lahti
kuopio
iuviaskiulia
rovaniemi
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
25.09 19:30 ilvesi-kemi
0-1 1-1
ccccccc
ilvesi: kuopio 2-1, vaasa 0-0, pk-35 3-1, rovanie 2-1, interi 1-0, rovanie 1-1, seiniai 0-4, hifk 3-1, lahti 2-3
kemi: lahti 2-4, hifk 1-3, marieha 0-1, hik 0-2, pk-35 1-0, rovanie 3-1, interi 3-1, rovanie 0-5, pk-35 2-1
25.09 19:30 rovaniemi-mariehamni
0-1 0-0
0-1 1-1
0-1
0-2 4-2
1-3
1-3 0-1
0-2
c
3-3 1-1
2-5
cc
rovaniemi: hik 1-2, pk-35 1-0, seiniai 1-1, ilvesi 1-2, lahti 3-0, ilvesi 1-1, kemi 1-3, seiniai 1-3, kemi 5-0
mariehamni: interi 1-1, seiniai 0-1, kemi 1-0, kuopio 1-2, vaasa 0-0, hifk 1-0, vaasa 2-0, kuopio 0-1, hifk 2-5
germania
bundesliga, 5 turi
baierni
dortmundi
leverkuzeni
gladbaxi
mainci
herta
Salke
volfsburgi
kiolni
ingolStadti
augsburgi
hamburgi
darmStadti
hofenhaimi
aintraxti
verderi
Stutgarti
hanoveri
baierni
volfsburgi
gladbaxi
leverkuzeni
augsburgi
Salke
dortmundi
hofenhaimi
aintraxti
verderi
mainci
kiolni
hanoveri
Stutgarti
herta
hamburgi
fraiburgi
paderborni
baierni
dortmundi
Salke
leverkuzeni
volfsburgi
gladbaxi
mainci
augsburgi
hofenhaimi
hanoveri
herta
verderi
aintraxti
fraiburgi
Stutgarti
hamburgi
niurnbergi
braunSvaigi
baierni
dortmundi
leverkuzeni
Salke
fraiburgi
aintraxti
hamburgi
gladbaxi
hanoveri
niurnbergi
volfsburgi
Stutgarti
mainci
verderi
augsburgi
hofenhaimi
diuseldorfi
fiurti
dortmundi
baierni
Salke
gladbaxi
leverkuzeni
Stutgarti
hanoveri
volfsburgi
verderi
niurnbergi
hofenhaimi
fraiburgi
mainci
augsburgi
hamburgi
herta
kiolni
kaizeri
dortmundi
leverkuzeni
baierni
hanoveri
mainci
niurnbergi
kaizeri
hamburgi
fraiburgi
kiolni
hofenhaimi
Stutgarti
verderi
Salke
volfsburgi
gladbaxi
aintraxti
zt. pauli
baierni
Salke
verderi
leverkuzeni
dortmundi
Stutgarti
hamburgi
volfsburgi
mainci
aintraxti
hofenhaimi
gladbaxi
kiolni
fraiburgi
hanoveri
niurnbergi
boxumi
herta
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
25.09 17:30 hofenhaimi-Salke
c
0-1 1-4
2-1 1-3
3-3 0-4
3-2 0-3
1-3 1-1
2-0 1-0
c
hofenhaimi: darmSta 1-1, volfsbu 0-0, mainci 4-4, laipcig 2-2
Salke: kiolni 1-3, herta 0-2, baierni 0-2, aintrax 0-1
25.09 19:30 kiolni-laipcigi
cccccccc
kiolni: Salke 3-1, fraibur 3-0, volfsbu 0-0, darmSta 2-0
laipcigi: gladbax 1-1, hamburg 4-0, dortmun 1-0, hofenha 2-2
poloneTi
eqstraklasa, 10 turi
legia
piasti
krakovia
zaglebie
pogoni
lexia
visla
korona
lexi
Slionski
iagielonia
termalica
ruxi
lenCna
podbeskiZie
gurniki
lexi
legia
iagielonia
Slionski
krakovia
visla
lexia
piasti
gurniki
korona
ruxi
podbeskiZie
lenCna
pogoni
zaviSa
belxatovi
legia
lexi
ruxi
visla
lexia
gurniki
Slionski
pogoni
iagielonia
zaviSa
podbeskiZie
piasti
korona
krakovia
viZevi
zaglebie
legia
lexi
Slionski
piasti
gurniki
polonia
lexia
visla
zaglebie
iagielonia
korona
pogoni
viZevi
podbeskiZie
ruxi
belxatovi
Slionski
ruxi
legia
lexi
korona
polonia
visla
gurniki
zaglebie
viZevi
iagielonia
podbeskiZie
belxatovi
lexia
lks
krakovia
visla
Slionski
legia
iagielonia
lexi
gurniki
polonia
viZevi
lexia
belxatovi
zaglebie
ruxi
korona
krakovia
arka
bitomi
lexi
visla
ruxi
legia
belxatovi
iagielonia
lexia
bitomi
korona
Slionski
zaglebie
krakovia
polonia
arka
odra
piasti
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
25.09 17:30 korona-iagielonia
c
3-2 0-1
1-3
0-3 2-1
4-1 1-1
4-4
0-0 5-0
1-1 2-0
1-1 0-4
c
korona: lenCna 0-4, arka 1-0, plocki 2-1, visla 1-0, lexia 2-3, lexi 4-1, piasti 1-1, pogoni 1-1, zaglebi 0-4
iagielonia: Slionsk 4-0, visla 2-1, lenCna 2-0, lexia 0-1, plocki 0-1, arka 4-1, lexi 2-0, ruxi 4-1, legia 1-1
25.09 20:00 lexi-arka
cccccc
0-0 3-0
c
lexi: lexia 1-2, pogoni 3-1, piasti 2-0, termali 0-0, krakovi 2-1, korona 1-4, iagielo 0-2, zaglebi 0-2, Slionsk 0-0
arka: krakovi 1-0, korona 0-1, zaglebi 1-1, legia 3-1, Slionsk 2-0, iagielo 1-4, ruxi 3-0, visla 3-0, termali 0-2
norvegia
tipeliga, 25 turi
rusenborgi
stromsgodseti
stabeki
odi
vikingi
molde
volerenga
lilestriomi
bodo glimti
olesundi
sarpsborgi
heugesundi
tromso
starti
miondaleni
sandefiordi
molde
rusenborgi
odi
stromsgodseti
lilestriomi
volerenga
olesundi
sarpsborgi
stabeki
vikingi
heugesundi
starti
bodo glimti
brani
sogndali
sandnesi
stromsgodseti
rusenborgi
heugesundi
olesundi
vikingi
molde
odi
brani
starti
lilestriomi
volerenga
sogndali
sandnesi
sarpsborgi
tromso
honefosi
molde
stromsgodseti
rusenborgi
tromso
vikingi
brani
heugesundi
volerenga
lilestriomi
odi
olesundi
sogndali
honefosi
sandnesi
fredrikstadi
stabeki
molde
tromso
rusenborgi
brani
odi
heugesundi
volerenga
stromsgodseti
olesundi
stabeki
vikingi
fredrikstadi
lilestriomi
sogndali
starti
sarpsborgi
rusenborgi
volerenga
tromso
olesundi
odi
heugesundi
stromsgodseti
starti
vikingi
lilestriomi
molde
stabeki
brani
honefosi
kongsvingeri
sandefiordi
rusenborgi
molde
stabeki
odi
brani
tromso
volerenga
sandefiordi
starti
vikingi
lilestriomi
stromsgodseti
olesundi
fredrikstadi
bodo glimti
lini
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
25.09 17:30 lilestriomi-sogndali
2-2
c
2-0 1-0
2-2 2-1
1-0 0-1
0-2 0-3
cc
lilestriomi: tromso 1-2, odi 2-4, vikingi 2-2, heugesu 1-1, bodo gl 1-1, rusenbo 3-4, olesund 0-2, stromsg 2-0, sarpsbo 0-3
sogndali: sarpsbo 3-0, tromso 0-2, stabeki 1-1, starti 1-1, rusenbo 1-3, vikingi 1-2, heugesu 1-0, bodo gl 2-2, voleren 1-1
25.09 20:00 volerenga-olesundi
2-2
1-2 0-2
3-0 1-4
2-1 0-1
0-0 1-3
2-0 1-2
3-0 0-1
c
volerenga: heugesu 1-1, stromsg 1-1, odi 2-1, bodo gl 1-1, brani 3-2, sarpsbo 2-0, molde 3-0, starti 4-2, sogndal 1-1
olesundi: stromsg 4-2, starti 4-1, sarpsbo 2-2, stabeki 0-3, molde 0-2, tromso 2-1, lilestr 2-0, brani 0-6, rusenbo 1-1
25.09 20:00 starti-heugesundi
1-2
2-0 1-3
3-1 1-5
2-3 1-2
c
0-1 1-4
2-4 3-3
c
starti: rusenbo 0-2, olesund 1-4, bodo gl 0-2, sogndal 1-1, stromsg 1-1, odi 1-2, sarpsbo 0-1, voleren 2-4, molde 2-2
heugesundi: voleren 1-1, molde 0-0, brani 3-2, lilestr 1-1, tromso 2-1, stabeki 1-0, sogndal 0-1, rusenbo 0-6, vikingi 4-1
25.09 20:00 stromsgodseti-odi
1-2
0-2 2-1
2-1 0-1
1-1 3-1
1-0 1-2
2-0 0-1
0-4 0-2
c
stromsgodseti: olesund 2-4, voleren 1-1, molde 0-2, sarpsbo 0-1, starti 1-1, brani 0-1, stabeki 2-2, lilestr 0-2, tromso 1-0
odi: stabeki 0-1, lilestr 4-2, voleren 1-2, molde 2-4, sarpsbo 0-0, starti 2-1, brani 1-3, vikingi 2-2, bodo gl 1-2
25.09 22:00 brani-tromso
0-1
cc
0-2 4-1
0-2 0-2
0-4 1-1
0-1 3-0
c
brani: bodo gl 3-1, vikingi 0-0, heugesu 2-3, rusenbo 1-1, voleren 2-3, stromsg 1-0, odi 3-1, olesund 6-0, stabeki 1-1
tromso: lilestr 2-1, sogndal 2-0, rusenbo 1-3, vikingi 2-1, heugesu 1-2, olesund 1-2, bodo gl 3-0, stabeki 2-2, stromsg 0-1
norvegia
I divizioni, 26 turi
sogndali
brani
kristiansundi
hiodi
iervi
ranheimi
sandnesi
striomeni
levangeri
brini
osane
fredrikstadi
folo
nest sotra
berumi
honefosi
sandefiordi
tromso
miondaleni
kristiansundi
berumi
fredrikstadi
ranheimi
hiodi
brini
striomeni
honefosi
nest sotra
alta
tromsdaleni
ulensakeri
ham kami
bodo glimti
stabeki
hiodi
ranheimi
ham kami
miondaleni
brini
sandefiordi
kristiansundi
fredrikstadi
striomeni
ulensakeri
vardi
kongsvingeri
folo
elverumi
starti
sarpsborgi
sandefiordi
miondaleni
bodo glimti
ulensakeri
ranheimi
ham kami
kongsvingeri
brini
striomeni
hiodi
tromsdaleni
berumi
notodeni
alta
honefosi
sandnesi
sandefiordi
ranheimi
bodo glimti
ham kami
kongsvingeri
hiodi
brini
miondaleni
alta
striomeni
askeri
nibergsundi
randabergi
liov hami
sogndali
sarpsborgi
fredrikstadi
liov hami
ranheimi
bodo glimti
striomeni
alta
brini
miondaleni
nibergsundi
folo
sandnesi
tromsdaleni
mosi
heugesundi
honefosi
kongsvingeri
sogndali
sarpsborgi
alta
mosi
brini
nibergsundi
liov hami
miondaleni
tromsdaleni
ham kami
notodeni
stavangeri
skeidi
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
25.09 17:00 striomeni-ulensakeri
0-2
c
5-3 0-1
1-1 3-2
1-1 2-1
ccc
striomeni: fredrik 1-2, miondal 0-0, reufosi 5-4, kfum 2-1, kongsvi 2-2, ranheim 2-1, kristia 0-2, levange 2-1, sandnes 0-1
ulensakeri: brini 3-0, sandefi 0-1, hiodi 8-3, iervi 0-1, osane 1-0, fredrik 1-5, miondal 0-0, reufosi 2-1, levange 1-3
25.09 17:30 kristiansundi-miondaleni
1-3
c
1-1 2-2
1-2 0-2
cccc
kristiansundi: reufosi 2-1, kfum 3-2, levange 3-1, kongsvi 1-2, ranheim 1-0, sandnes 2-3, striome 2-0, hiodi 0-1, brini 2-1
miondaleni: ranheim 6-2, striome 0-0, brini 3-0, hiodi 1-2, sandefi 2-2, osane 4-1, ulensak 0-0, fredrik 1-0, iervi 1-1
25.09 20:00 ranheimi-kfum
2-3
ccccccc
ranheimi: miondal 2-6, levange 3-1, kongsvi 0-1, sandnes 0-2, kristia 0-1, striome 1-2, iervi 1-4, brini 1-1, sandefi 3-0
kfum: kongsvi 1-2, kristia 2-3, sandnes 1-3, striome 1-2, fredrik 2-2, sandefi 0-3, brini 3-0, osane 0-0, hiodi 1-1
25.09 20:00 brini-osane
2-2
2-2 0-0
cccccc
brini: ulensak 0-3, reufosi 2-0, miondal 0-3, levange 4-3, sandnes 1-1, kongsvi 1-1, kfum 0-3, ranheim 1-1, kristia 1-2
osane: hiodi 1-1, iervi 0-2, sandefi 1-1, fredrik 2-3, ulensak 0-1, miondal 1-4, reufosi 2-1, kfum 0-0, kongsvi 0-2
25.09 20:00 hiodi-iervi
1-5
0-0 1-0
cccccc
hiodi: osane 1-1, fredrik 2-2, ulensak 3-8, miondal 2-1, reufosi 0-2, levange 3-2, kongsvi 1-2, kristia 1-0, kfum 1-1
iervi: sandefi 2-2, osane 2-0, fredrik 1-2, ulensak 1-0, levange 2-1, reufosi 4-0, ranheim 4-1, sandnes 2-0, miondal 1-1
25.09 20:00 sandnesi-reufosi
2-1
ccccccc
sandnesi: levange 2-0, kongsvi 1-1, kfum 3-1, ranheim 2-0, brini 1-1, kristia 3-2, sandefi 5-0, iervi 0-2, striome 1-0
reufosi: kristia 1-2, brini 0-2, striome 4-5, sandefi 1-3, hiodi 2-0, iervi 0-4, osane 1-2, ulensak 1-2, fredrik 2-1
25.09 20:00 kongsvingeri-levangeri
2-2
ccccccc
kongsvingeri: kfum 2-1, sandnes 1-1, ranheim 1-0, kristia 2-1, striome 2-2, brini 1-1, hiodi 2-1, sandefi 3-1, osane 2-0
levangeri: sandnes 0-2, ranheim 1-3, kristia 1-3, brini 3-4, iervi 1-2, hiodi 2-3, fredrik 1-0, striome 1-2, ulensak 3-1
belgia
I liga, 8 turi
briuge
anderlexti
genti
genki
ostende
Sarlerua
kortraiki
standardi
varegemi
lokereni
mexeleni
vaaslandi
muskroni
st. truideni
vesterlo
heverle
briuge
genti
anderlexti
standardi
kortraiki
Sarlerua
genki
lokereni
mexeleni
ostende
vesterlo
varegemi
muskroni
vaaslandi
serkli
liersi
standardi
briuge
anderlexti
varegemi
lokereni
genki
genti
kortraiki
Sarlerua
ostende
serkli
liersi
vaaslandi
mexeleni
heverle
monsi
anderlexti
varegemi
genki
briuge
lokereni
standardi
monsi
mexeleni
kortraiki
heverle
genti
Sarlerua
vaaslandi
liersi
beersxoti
serkli
anderlexti
briuge
genti
standardi
genki
kortraiki
serkli
lokereni
mexeleni
monsi
beersxoti
liersi
varegemi
heverle
vesterlo
st. truideni
anderlexti
genki
genti
briuge
lokereni
standardi
mexeleni
vesterlo
serkli
kortraiki
varegemi
st. truideni
beersxoti
liersi
eupeni
Sarlerua
anderlexti
briuge
genti
kortraiki
st. truideni
varegemi
standardi
mexeleni
serkli
beersxoti
genki
vesterlo
Sarlerua
ruzelare
lokereni
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
25.09 16:30 standardi-eupeni
cccccc
1-3 1-0
c
standardi: lokeren 1-0, genki 2-0, briuge 2-2, Sarleru 0-0, varegem 0-1, st. tru 2-0, vesterl 2-2
eupeni: briuge 2-3, ostende 2-1, Sarleru 2-3, anderle 2-2, vesterl 2-1, mexelen 0-2, varegem 0-3
25.09 20:00 kortraiki-genki
c
1-0 0-1
1-1 0-3
0-1 2-2
1-1 0-2
2-2 3-2
1-0 2-3
c
kortraiki: varegem 1-2, vesterl 4-1, st. tru 2-1, briuge 2-1, mexelen 0-0, anderle 1-5, genti 1-1
genki: anderle 0-2, standar 0-2, varegem 1-0, lokeren 3-0, vaaslan 2-2, genti 0-1, ostende 2-1
25.09 22:00 anderlexti-vesterlo
c
3-0 2-1
2-2 4-0
cc
2-1 3-1
2-0 0-2
c
anderlexti: genki 2-0, Sarleru 3-2, genti 2-2, eupeni 2-2, st. tru 0-0, kortrai 5-1, muskron 2-1
vesterlo: muskron 1-3, kortrai 1-4, mexelen 1-2, genti 2-4, eupeni 1-2, lokeren 0-3, standar 2-2
TurqeTi
superliga, 5 turi
beSiqTaSi
fenerbahCe
konia
baSaqSehiri
osmanli
galaTasarai
kasimfaSa
akhisari
anTalia
bursa
genCleri
trabzoni
rize
kaiseri
gazianTefi
sivasi
esqiSehiri
mersini
galaTasarai
fenerbahCe
beSiqTaSi
baSaqSehiri
bursa
trabzoni
mersini
konia
genCleri
gazianTefi
esqiSehiri
akhisari
kasimfaSa
sivasi
rize
qarabuqi
erCiesi
baliqesiri
fenerbahCe
galaTasarai
beSiqTaSi
trabzoni
sivasi
kasimfaSa
qarabuqi
bursa
genCleri
akhisari
konia
rize
esqiSehiri
erCiesi
gazianTefi
elazigi
anTalia
kaiseri
galaTasarai
fenerbahCe
beSiqTaSi
bursa
kaiseri
kasimfaSa
anTalia
esqiSehiri
trabzoni
gazianTefi
genCleri
sivasi
elazigi
akhisari
qarabuqi
baSaqSehiri
ordu
mersini
galaTasarai
fenerbahCe
trabzoni
beSiqTaSi
sivasi
esqiSehiri
baSaqSehiri
bursa
genCleri
gazianTefi
kaiseri
qarabuqi
ordu
mersini
anTalia
samsuni
manisa
ankaragiujiu
fenerbahCe
trabzoni
bursa
gazianTefi
beSiqTaSi
kaiseri
esqiSehiri
galaTasarai
qarabuqi
manisa
baSaqSehiri
anTalia
ankaragiujiu
genCleri
sivasi
buja
konia
kasimfaSa
bursa
fenerbahCe
galaTasarai
beSiqTaSi
trabzoni
baSaqSehiri
esqiSehiri
kaiseri
anTalia
genCleri
ankaragiujiu
kasimfaSa
gazianTefi
manisa
sivasi
diarbaqiri
denizli
osmanli
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
25.09 14:30 kaiseri-rize
c
0-0 0-0
c
2-0 0-2
cccc
kaiseri: bursa 1-3, galaTas 1-1, fenerba 3-3, akhisar 0-2
rize: galaTas 0-2, akhisar 1-0, qarabuq 0-3, konia 1-1
25.09 17:00 bursa-kasimfaSa
c
1-0 4-1
5-1 3-5
1-1 1-1
1-2 0-2
c
2-1 3-0
c
bursa: kaiseri 3-1, fenerba 1-0, baSaqSe 0-2, adana 2-1
kasimfaSa: fenerba 1-5, baSaqSe 1-3, adana 1-1, trabzon 0-2
25.09 20:00 fenerbahCe-gazianTefi
c
2-2 3-0
1-0 5-0
3-1 3-0
3-0 2-1
3-1 3-1
1-2 1-0
c
fenerbahCe: kasimfa 5-1, bursa 0-1, kaiseri 3-3, baSaqSe 0-1
gazianTefi: baSaqSe 0-1, adana 0-0, trabzon 1-0, genCler 0-2
25.09 20:00 genCleri-qarabuqi
cc
2-2 1-2
0-1 1-2
0-0 2-1
2-1 1-2
0-3 2-3
c
genCleri: konia 1-1, alania 0-0, osmanli 2-2, gazianT 2-0
qarabuqi: anTalia 3-2, beSiqTa 1-3, rize 3-0, galaTas 0-1
italia
seria c1/a, 6 turi
Citadela
foja
piza
pordenone
leCe
kazertana
basano
maCerateze
alesandria
padova
kremoneze
rejana
feralpisalo
pavia
sudtiroli
renate
jana erminio
lumeZane
pro piaCenca
kuneo
mantova
albinolefe
pro patria
novara
basano
pavia
komo
alesandria
feralpisalo
real viCenca
kremoneze
areco
sudtiroli
toresi
venecia
mantova
jana erminio
renate
monca
pro patria
lumeZane
pordenone
albinolefe
entela
pro verCeli
sudtiroli
viCenca
kremoneze
savona
albinolefe
komo
venecia
feralpisalo
karareze
rejana
pro patria
lumeZane
san marino
pavia
trapani
leCe
karpi
entela
sudtiroli
albinolefe
kremoneze
lumeZane
san marino
feralpisalo
pavia
komo
portogruaro
kuneo
rejana
trevizo
tritiumi
ternana
taranto
karpi
sorento
pro verCeli
benevento
piza
lumeZane
rejana
avelino
foja
tritiumi
komo
viarejo
spal
pavia
monca
folinio
gubio
sorento
alesandria
salernitana
verona
specia
lumeZane
rejana
komo
spal
kremoneze
basano
pavia
pergoleteze
ravena
monca
sudtiroli
paganeze
novara
vareze
areco
kremoneze
benevento
lumeZane
filinie
alesandria
peruja
sorento
monca
komo
folinio
viarejo
pergoleteze
pro patria
paganeze
leko
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
25.09 16:30 kremoneze-piaCenca
ccccc
3-1 0-1
cc
kremoneze: kararez 1-0, jana er 2-0, pro pia 3-2, renate 3-2, viterbe 0-0
piaCenca: alesand 1-2, viterbe 0-0, renate 1-1, lupa ro 3-2, lukeze 1-1
25.09 16:30 prato-siena
c
0-0 0-1
cccccc
prato: viterbe 0-2, kararez 0-4, pistoie 2-2, kast. r 0-1, tutokuo 2-2
siena: komo 1-1, lupa ro 0-0, areco 1-2, jana er 1-2, pontede 1-1
25.09 16:30 kast. romani-lupa roma
cccccccc
kast. romani: pontede 2-3, renate 2-3, viterbe 1-3, prato 1-0, livorno 0-1
lupa roma: olbia 1-0, siena 0-0, tutokuo 1-2, piaCenc 2-3, pistoie 2-2
25.09 20:30 alesandria-komo
cc
2-0 0-1
ccc
0-0 0-0
c
alesandria: piaCenc 2-1, areco 1-0, lukeze 1-0, livorno 3-1, pro pia 1-0
komo: siena 1-1, livorno 0-1, jana er 3-1, pontede (g), areco 2-2
25.09 20:30 lukeze-areco
c
2-1 0-0
cccccc
lukeze: livorno 1-1, tutokuo 0-2, alesand 0-1, olbia 2-2, piaCenc 1-1
areco: tutokuo 2-1, alesand 0-1, siena 2-1, kararez 3-1, komo 2-2
25.09 20:30 pistoieze-karareze
c
0-2 1-1
3-3 1-1
ccccc
pistoieze: jana er 0-0, pontede 1-1, prato 2-2, pro pia 1-2, lupa ro 2-2
karareze: kremone 0-1, prato 4-0, livorno 0-1, areco 1-3, jana er 1-2
25.09 20:30 pro piaCenca-pontedera
cc
1-1 1-2
ccccc
pro piaCenca: renate 0-1, olbia 0-1, kremone 2-3, pistoie 2-1, alesand 0-1
pontedera: kast. r 3-2, pistoie 1-1, olbia 0-0, komo (g), siena 1-1
25.09 20:30 tutokuoio-jana erminio
cccccccc
tutokuoio: areco 1-2, lukeze 2-0, lupa ro 2-1, viterbe 0-0, prato 2-2
jana erminio: pistoie 0-0, kremone 0-2, komo 1-3, siena 2-1, kararez 2-1
meqsika
primera divizioni, 11 turi
monterei
leoni
amerika
paCuka
pumasi
tigresi
toluka
morelia
Civasi
puebla
santosi
krus asuli
keretaro
Ciapasi
verakrusi
tixuana
atlasi
doradosi
tigresi
amerika
atlasi
toluka
monterei
paCuka
santosi
Ciapasi
keretaro
krus asuli
pumasi
tixuana
verakrusi
Civasi
leoni
puebla
leonesi
morelia
krus asuli
amerika
toluka
santosi
leoni
morelia
Ciapasi
keretaro
tigresi
tixuana
monterei
paCuka
puebla
pumasi
verakrusi
atlasi
Civasi
atlante
amerika
morelia
tigresi
krus asuli
tixuana
toluka
santosi
pumasi
leoni
monterei
atlasi
paCuka
Civasi
Ciapasi
atlante
puebla
san luisi
keretaro
santosi
tigresi
morelia
monterei
krus asuli
paCuka
Ciapasi
amerika
tixuana
Civasi
toluka
puebla
pumasi
keretaro
san luisi
atlante
atlasi
tekosi
krus asuli
pumasi
tigresi
monterei
amerika
santosi
morelia
Civasi
san luisi
atlante
toluka
paCuka
Ciapasi
puebla
atlasi
keretaro
tekosi
nekaqsa
monterei
toluka
morelia
krus asuli
amerika
santosi
Civasi
paCuka
pumasi
puebla
atlasi
tigresi
tekosi
atlante
keretaro
Ciapasi
san luisi
indiosi
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
25.09 02:05 Ciapasi-nekaqsa
cccccc
1-1 1-0
c
Ciapasi: leoni 0-0, krus as 0-3, Civasi 0-2, puebla 0-3, morelia 2-3, verakru 1-1, tigresi 0-1, toluka 1-0, paCuka 0-2
nekaqsa: amerika 1-1, atlasi 0-0, santosi 2-1, keretar 2-1, tixuana 1-1, montere 1-2, pumasi 2-2, paCuka 0-1, leoni 0-0
25.09 04:00 atlasi-monterei
c
0-3 0-1
1-2 2-1
0-0 0-1
1-1 2-1
0-2 1-0
0-2 1-0
c
atlasi: pumasi 0-2, nekaqsa 0-0, leoni 1-4, krus as 1-1, Civasi 2-2, puebla 3-2, morelia 2-3, verakru 1-0, tigresi 0-0
monterei: santosi 5-2, keretar 0-1, tixuana 0-0, paCuka 1-1, pumasi 3-5, nekaqsa 2-1, leoni 3-0, krus as 1-1, Civasi 0-1
25.09 04:06 paCuka-keretaro
c
2-1 1-0
0-2 2-1
0-1 4-3
1-0 1-1
1-2 1-1
2-1 1-1
c
paCuka: morelia 5-1, tixuana 2-2, verakru 0-1, montere 1-1, tigresi 2-4, pumasi 3-0, toluka 0-2, nekaqsa 1-0, Ciapasi 2-0
keretaro: tixuana 1-2, montere 1-0, pumasi 1-4, nekaqsa 1-2, leoni 1-2, krus as 0-0, Civasi 0-0, puebla 2-1, morelia 2-2
25.09 21:00 toluka-leoni
c
1-3 1-5
2-3 1-1
2-2 2-1
2-1 2-1
ccc
toluka: krus as 1-0, Civasi 2-1, puebla 2-0, morelia 2-2, verakru 2-2, tigresi 0-0, paCuka 2-0, Ciapasi 0-1, amerika 1-3
leoni: Ciapasi 0-0, amerika 2-0, atlasi 4-1, santosi 0-1, keretar 2-1, tixuana 0-2, montere 0-3, pumasi 0-1, nekaqsa 0-0
argentina
premier divizioni, 4 turi
san lorenso
boka
estudiantesi
independiente
rasingi
lanusi
rosario
ximnasia(lp)
riveri
belgrano
tigre
godoi
banfildi
unioni
san martini(s)
kilmesi
defensa
aldosivi
old boizi
urakani
arsenali
velesi
koloni
olimpo
sarmiento
temperlei
argentinosi
at. rafaela
tukumani
nueva Cikago
patronato
krusero
rasingi
riveri
lanusi
independiente
boka
estudiantesi
tigre
san lorenso
arsenali
belgrano
velesi
old boizi
at. rafaela
ximnasia(lp)
rosario
godoi
banfildi
defensa
olimpo
kilmesi
velesi
boka
san lorenso
lanusi
estudiantesi
riveri
ximnasia(lp)
old boizi
godoi
rosario
olimpo
belgrano
tigre
at. rafaela
arsenali
kilmesi
argentinosi
ol boizi
koloni
rasingi
old boizi
lanusi
riveri
rasingi
velesi
arsenali
belgrano
san lorenso
boka
kilmesi
godoi
estudiantesi
koloni
san martini(s)
at. rafaela
ol boizi
independiente
argentinosi
tigre
unioni
boka
velesi
tigre
arsenali
koloni
lanusi
belgrano
ol boizi
rasingi
estudiantesi
at. rafaela
unioni
argentinosi
old boizi
san martini(s)
independiente
san lorenso
godoi
olimpo
banfildi
velesi
estudiantesi
godoi
lanusi
arsenali
riveri
argentinosi
boka
rasingi
ol boizi
tigre
olimpo
banfildi
san lorenso
koloni
independiente
old boizi
kilmesi
ximnasia(lp)
urakani
banfildi
argentinosi
estudiantesi
old boizi
independiente
velesi
lanusi
koloni
godoi
san lorenso
rosario
boka
rasingi
arsenali
riveri
ximnasia(lp)
urakani
tukumani
Cakarita
tigre
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
25.09 21:00 estudiantesi-temperlei
c
2-1 3-1
cccccc
estudiantesi: tukuman 2-0, sarmien 1-0, tigre 3-0
temperlei: arsenal 1-1, at. raf 0-1, patrona 1-0
25.09 22:00 unioni-belgrano
c
1-1
cc
0-1 1-1
0-0 0-1
cc
unioni: lanusi 1-0, aldosiv 0-0, olimpo 1-0
belgrano: olimpo 0-0, boka 0-3, indepen 0-1
25.09 22:45 talieresi-banfildi
cccccccc
talieresi: koloni 0-1, riveri 0-1, rasingi 1-1
banfildi: aldosiv 3-1, koloni 0-0, riveri 1-4
25.09 23:00 patronato-san lorenso
c
2-2
cccccc
patronato: rosario 1-2, ximna(l 0-1, temperl 0-1
san lorenso: velesi 2-1, defensa 2-0, san m(s 2-2
bulgareTi
umaRlesi liga, 8 turi
ludogoreci
levski
beroe
slavia
loko 36
Cerno more
botevi
pirini
montana
ludogoreci
levski
beroe
lokomotivi
liteqsi
cska
Cerno more
slavia
botevi
loko 36
mareki
xaskovo
ludogoreci
liteqsi
cska
beroe
botevi
levski
slavia
Cerno more
lokomotivi
loko 36
C. burgasi
neftoximiki
goce delCevi
liubimeci
ludogoreci
levski
cska
botevi
liteqsi
C. burgasi
beroe
slavia
loko 36
Cerno more
goce delCevi
lokomotivi
vraca
miniori
montana
etiri
ludogoreci
cska
levski
C. burgasi
liteqsi
loko 36
Cerno more
slavia
miniori
beroe
montana
vraca
lokomotivi
rakovski
kaliakra
svetkavica
liteqsi
levski
cska
loko 36
lokomotivi
Cerno more
beroe
C. burgasi
miniori
slavia
montana
kaliakra
pirini
rakovski
akademiki
sliveni
liteqsi
cska
levski
lokomotivi
C. burgasi
slavia
Cerno more
miniori
pirini
beroe
montana
loko 36
sliveni
mezdra
sportisti
botevi
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
25.09 22:15 Cerno more-slavia
c
1-0 1-0
0-0 3-2
3-1 2-0
1-1 3-1
0-0 0-2
0-0 0-1
1-1 2-0
3-2 1-0
c
Cerno more: cska 0-1, ludogor 1-3, 0-3, loko 36 2-0, 2-2, montana 1-0, pirini 3-1
slavia: ludogor 1-3, loko 36 5-2, montana 2-1, levski 0-4, botevi 2-3, beroe 1-2, cska 0-2
urugvai
primera divizioni, 5 turi
peniaroli
nasionali
sero
plaza
feniqsi
uonderersi
riveri
sud amerika
rentistasi
defensori
liverpuli
danubio
xuventudi
rasingi
tanke
vilia tereza
nasionali
peniaroli
riveri
defensori
danubio
xuventudi
rasingi
sud amerika
tanke
feniqsi
uonderersi
atenasi
rentistasi
sero
takuarembo
rampla
uonderersi
nasionali
riveri
danubio
peniaroli
rentistasi
feniqsi
rasingi
liverpuli
sero
defensori
sud amerika
tanke
xuventudi
largo
miramari
peniaroli
defensori
nasionali
riveri
tanke
uonderersi
feniqsi
xuventudi
rasingi
sero
danubio
liverpuli
bela vista
sentrali
progreso
largo
nasionali
peniaroli
defensori
largo
liverpuli
danubio
riveri
uonderersi
sero
rasingi
tanke
rampla
bela vista
feniqsi
serito
rentistasi
nasionali
defensori
peniaroli
feniqsi
bela vista
sero
uonderersi
danubio
tanke
sentrali
liverpuli
rasingi
riveri
rampla
takuarembo
miramari
peniaroli
nasionali
liverpuli
riveri
defensori
rampla
uonderersi
sero
danubio
rasingi
feniqsi
sentrali
takuarembo
serito
largo
atenasi
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
25.09 01:15 defensori-sero
c
3-2 1-0
3-0 1-1
2-0 1-3
2-0 1-1
2-3 3-2
2-0 1-2
c
defensori: riveri 5-0, sud ame 2-0, xuventu 0-1, 1-1
sero: xuventu 1-1, 1-1, uondere 1-3, feniqsi 1-0
25.09 22:30 danubio-plaza
c
2-2 0-0
cccccc
danubio: sud ame 2-0, vilia e 1-0, rampla 1-2, nasiona 2-1
plaza: vilia e 4-2, rampla 1-1, nasiona 2-3, rasingi 1-1
25.09 22:30 rampla-feniqsi
cc
1-0 0-1
cc
1-0 0-4
2-2 0-3
c
rampla: liverpu 0-0, plaza 1-1, danubio 2-1, vilia e 2-1
feniqsi: nasiona 0-1, rasingi 3-1, peniaro 0-2, sero 0-1
25.09 22:30 riveri-sud amerika
c
2-0 1-2
2-1 4-0
2-2 1-2
cccc
riveri: defenso 0-5, xuventu 0-0, 1-5, uondere 1-1
sud amerika: danubio 0-2, defenso 0-2, vilia e 1-0, xuventu 0-2
italia
seria a, 6 turi
iuventusi
napoli
roma
interi
fiorentina
sasuolo
milani
lacio
kievo
jenoa
torino
empoli
atalanta
bolonia
sampdoria
udineze
palermo
karpi
frozinone
verona
iuventusi
roma
lacio
fiorentina
napoli
jenoa
sampdoria
interi
torino
milani
palermo
sasuolo
verona
kievo
empoli
udineze
atalanta
kaliari
Cezena
parma
iuventusi
roma
napoli
fiorentina
interi
parma
torino
milani
lacio
verona
atalanta
sampdoria
jenoa
udineze
kaliari
kievo
sasuolo
katania
bolonia
livorno
iuventusi
napoli
milani
fiorentina
udineze
roma
lacio
katania
interi
parma
kaliari
kievo
bolonia
sampdoria
atalanta
torino
jenoa
palermo
siena
peskara
iuventusi
milani
udineze
lacio
napoli
interi
roma
parma
bolonia
kievo
katania
atalanta
fiorentina
siena
kaliari
palermo
jenoa
leCe
novara
Cezena
milani
interi
napoli
udineze
lacio
roma
iuventusi
palermo
fiorentina
jenoa
kievo
parma
katania
kaliari
Cezena
bolonia
leCe
sampdoria
breSa
bari
interi
roma
milani
sampdoria
palermo
napoli
iuventusi
parma
jenoa
bari
fiorentina
lacio
katania
kaliari
udineze
kievo
bolonia
atalanta
siena
livorno
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
25.09 14:30 torino-roma
c
1-1 2-3
0-3 1-1
1-1 1-2
0-2 1-2
ccc
torino: peskara 0-0, empoli 0-0, atalant 1-2, bolonia 5-1, milani 2-3
roma: krotone 4-0, fiorent 0-1, sampdor 3-2, kaliari 2-2, udineze 4-0
25.09 17:00 jenoa-peskara
cccc
0-2 4-1
ccc
jenoa: napoli 0-0, sasuolo 0-2, fiorent (g), krotone 3-1, kaliari 3-1
peskara: torino 0-0, lacio 0-3, interi 1-2, sasuolo 3-0, napoli 2-2
25.09 17:00 interi-bolonia
c
1-0 2-1
c
1-1 2-2
3-1 0-1
3-1 0-3
0-0 4-1
c
interi: empoli 2-0, iuventu 2-1, peskara 2-1, palermo 1-1, kievo 0-2
bolonia: sampdor 2-0, napoli 1-3, kaliari 2-1, torino 1-5, krotone 1-0
25.09 17:00 lacio-empoli
c
0-1 2-0
1-2 4-0
ccccc
lacio: milani 0-2, peskara 3-0, kievo 1-1, iuventu 0-1, atalant 4-3
empoli: interi 0-2, torino 0-0, krotone 2-1, udineze 0-2, sampdor 0-1
25.09 17:00 sasuolo-udineze
c
0-0 1-1
1-1 1-0
1-2 0-1
cccc
sasuolo: kievo 1-2, jenoa 2-0, iuventu 1-3, peskara 0-3, palermo 1-0
udineze: fiorent 2-2, kievo 1-2, milani 1-0, empoli 2-0, roma 0-4
25.09 22:45 fiorentina-milani
c
2-0 0-2
1-1 2-1
2-0 0-2
3-1 2-2
0-0 2-1
0-1 1-2
c
fiorentina: udineze 2-2, roma 1-0, jenoa (g), kievo 1-0, iuventu 1-2
milani: lacio 2-0, sampdor 1-0, udineze 0-1, napoli 2-4, torino 3-2
latvia
virsliga, 23 turi
liepaia
skonto
ventspilsi
ielgava
spartaksi
bfc
metta
ventspilsi
skonto
ielgava
liepaia
daugavpilsi
spartaksi
daugava
bfc
metta
iurmala
ventspilsi
skonto
daugavpilsi
daugava
metalurgsi
iurmala
spartaksi
ielgava
metta
ilukste
daugavpilsi
ventspilsi
skonto
metalurgsi
spartaksi
iurmala
ielgava
metta
daugava
gulbene
ventspilsi
metalurgsi
daugavpilsi
skonto
iurmala
ielgava
gulbene
daugava
olimpsi
skonto
ventspilsi
metalurgsi
daugavpilsi
daugava
ielgava
blazma
olimpsi
tranziti
iauniba
metalurgsi
ventspilsi
skonto
dinaburgi
daugava
olimpsi
blazma
tranziti
rfs
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
25.09 15:00 ielgava-riga
1-1 2-1
ccccccc
ielgava: rfs 0-1, metta 1-0, bfc 2-0, bfc 0-0, ventspi 2-0, spartak 0-0, liepaia 3-2, riga (g), rfs 2-0
riga: ventspi 0-1, spartak 1-1, liepaia 0-1, bfc 2-2, rfs 1-0, metta 1-1, ielgava (g), ventspi 1-2, spartak 0-1
germania
reg.liga (Crd-aRm), 8 turi
cvikau
berlini
vakeri
oberlauzici
dinamo(b)
karl caisi
babelsbergi
herta II
auerbaxi
noiStrelici
laipcigi II
Sionbergi
viqtoria(b)
bautceni
moizelvici
lukenvalde
halberStadti
ratenovi
magdeburgi
cvikau
vakeri
karl caisi
dinamo(b)
berlini
herta II
unioni II
halberStadti
noiStrelici
babelsbergi
auerbaxi
bautceni
viqtoria(b)
moizelvici
plaueni
noiStrelici
magdeburgi
karl caisi
unioni II
vakeri
cvikau
auerbaxi
viqtoria(b)
plaueni
moizelvici
berlini
herta II
halberStadti
babelsbergi
lokomotivi
ratenovi
laipcigi
karl caisi
cvikau
berlini
herta II
magdeburgi
moizelvici
noiStrelici
halberStadti
lokomotivi
ratenovi
unioni II
plaueni
auerbaxi
kotbusi II
torgelovi
16/1715/1614/1513/1412/13
25.09 15:00 berlini-
cccccccc
berlini: karl ca 0-3, bautcen 4-1, auerbax 0-0, moizelv 1-0, dinam(b 1-1, viqto(b 1-1, Sionber 0-3
: noiStre 1-0, babelsb 1-1, karl ca 0-4, bautcen 0-0, auerbax 3-1, moizelv 0-0, dinam(b 0-5
25.09 16:05 kotbusi-bautceni
cccccccc
kotbusi: auerbax 4-0, moizelv 1-0, Sionber 1-2, dinam(b 2-1, viqto(b 1-1, laipcig 0-0, lokomot 1-1
bautceni: herta 2-3, berlini 1-4, noiStre 3-1, 0-0, karl ca 0-1, babelsb 1-2, auerbax 1-2
iaponia
jei liga II, 33 turi
omia
ivata
fukuoka
serezo
ehime
nagasaki
kitakiusiu
verdi
Ciba
saporo
okaiama
kanazava
kumamoto
tokuSima
iokohama
kamatamare
kioto
kusacu
mito
gifu
oita
toCigi
Sonani
macumoto
Ciba
ivata
kitakiusiu
iamagata
oita
okaiama
kioto
saporo
iokohama
toCigi
kumamoto
nagasaki
mito
fukuoka
gifu
kusacu
ehime
verdi
kamatamare
toiama
gamba
kobe
kioto
tokuSima
Ciba
nagasaki
macumoto
saporo
toCigi
iamagata
iokohama
okaiama
verdi
fukuoka
mito
kitakiusiu
ehime
toiama
kumamoto
kusacu
gifu
totori
kofu
Sonani
kioto
iokohama
Ciba
oita
verdi
okaiama
kitakiusiu
iamagata
toCigi
macumoto
mito
kumamoto
tokuSima
ehime
kusacu
fukuoka
toiama
totori
gifu
maCida
tokio
tosu
saporo
tokuSima
verdi
Ciba
kioto
kitakiusiu
kusacu
toCigi
kumamoto
oita
okaiama
Sonani
ehime
toiama
mito
iokohama
totori
gifu
kaSiva
kofu
fukuoka
Ciba
verdi
iokohama
kumamoto
tokuSima
tosu
toCigi
ehime
kusacu
saporo
gifu
oita
mito
okaiama
toiama
kitakiusiu
sendai
serezo
Sonani
kofu
tosu
saporo
verdi
mito
tokuSima
kusacu
fukuoka
gifu
toiama
kumamoto
ehime
iokohama
toCigi
okaiama
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
25.09 08:05 kamatamare-iokohama
1-0
2-1 1-1
0-1 2-4
ccccc
kamatamare: verdi 2-3, kanazav 1-1, mito 2-3, okaiama 1-3, kusacu 1-3, gifu 1-1, iamagat 2-1, serezo 2-1, kioto 0-1
iokohama: kioto 2-0, maCida 1-1, kumamot 1-0, SimiZu 0-2, verdi 2-0, saporo 1-0, serezo 3-2, Ciba 2-1, kitakiu 2-2
25.09 09:00 macumoto-SimiZu
0-0
1-0 1-0
cccccc
macumoto: kusacu 1-1, kioto 2-0, iamaguC 0-0, serezo 1-0, gifu 1-1, mito 0-0, tokuSim 2-2, nagasak 1-0, saporo 0-1
SimiZu: mito 2-1, iamagat 3-1, iokoham 2-0, iamaguC 2-2, nagasak 2-0, saporo 2-3, gifu 2-0, Ciba 4-3, verdi 0-1
25.09 09:00 okaiama-nagasaki
3-0
2-2 1-1
2-1 1-1
1-1 1-1
cccc
okaiama: kumamot 0-0, iamaguC 1-0, Ciba 0-2, kamatam 3-1, ehime 1-1, tokuSim 1-0, kitakiu 3-1, iamagat 1-0, iokoham 0-1
nagasaki: saporo 0-0, serezo 0-2, mito 1-1, ehime 1-1, kanazav 0-0, SimiZu 0-2, kumamot 2-1, maCida 1-0, macumot 0-1
25.09 11:00 kanazava-kusacu
1-2
2-1 0-1
cccccc
kanazava: maCida 1-2, kamatam 1-1, serezo 1-3, nagasak 0-0, verdi 1-4, kitakiu 1-1, mito 0-3, kumamot 0-0, gifu 1-0
kusacu: macumot 1-1, saporo 1-3, maCida 0-0, mito 2-1, kamatam 3-1, iamagat 2-0, ehime 0-1, verdi 2-1, kitakiu 2-2
25.09 11:05 verdi-Ciba
2-2
0-0 0-1
1-1 0-0
1-2 1-0
2-1 2-2
1-1 1-0
1-2 1-2
c
verdi: kamatam 3-2, mito 1-1, tokuSim 1-3, iokoham 0-2, kanazav 4-1, kioto 0-2, kumamot 1-0, kusacu 1-2, SimiZu 1-0
Ciba: iamaguC 1-1, gifu 2-0, okaiama 2-0, kumamot 0-3, kitakiu 2-0, ehime 0-0, iokoham 1-2, SimiZu 3-4, iamagat 1-1
25.09 11:05 kumamoto-iamagata
1-4
c
2-1 1-3
0-1 1-1
2-1 2-0
ccc
kumamoto: okaiama 0-0, ehime 0-1, iokoham 0-1, ehime 1-2, saporo 0-1, kitakiu 1-6, Ciba 3-0, mito 1-1, nagasak 1-2
iamagata: tokuSim 2-1, SimiZu 1-3, gifu 1-1, saporo 1-3, kioto 0-0, kusacu 0-2, kamatam 1-2, okaiama 0-1, Ciba 1-1
25.09 12:00 kioto-kitakiusiu
2-1
2-0 2-1
3-1 1-1
1-2 1-1
1-0 0-2
0-1 1-0
cc
kioto: iokoham 0-2, macumot 0-2, saporo 0-0, maCida 1-0, iamagat 0-0, verdi 2-0, serezo 3-3, iamaguC 1-1, kamatam 1-0
kitakiusiu: serezo 0-1, tokuSim 0-1, kumamot 6-1, ehime 1-1, Ciba 0-2, kanazav 1-1, okaiama 1-3, iokoham 2-2, kusacu 2-2
25.09 13:05 iamaguCi-gifu
2-1
ccccccc
iamaguCi: Ciba 1-1, okaiama 0-1, macumot 0-0, SimiZu 2-2, serezo 0-2, maCida 3-2, saporo 1-2, kioto 1-1, ehime 1-1
gifu: ehime 2-1, Ciba 0-2, iamagat 1-1, tokuSim 1-1, macumot 1-1, kamatam 1-1, SimiZu 0-2, saporo 0-5, kanazav 0-1
25.09 14:05 tokuSima-serezo
2-3
0-1 1-1
0-2 1-3
ccccc
tokuSima: iamagat 1-2, kitakiu 1-0, verdi 3-1, gifu 1-1, maCida 1-1, okaiama 0-1, macumot 2-2, ehime 2-0, kumamot 0-1
serezo: kitakiu 1-0, nagasak 2-0, kanazav 3-1, macumot 0-1, iamaguC 2-0, iokoham 2-3, kioto 3-3, kamatam 1-2, maCida 1-3
25.09 14:05 ehime-mito
2-1
1-3 0-2
0-2 0-0
1-0 2-2
2-0 1-1
1-3 0-1
0-0 1-1
c
ehime: gifu 1-2, kumamot 1-0, kumamot 2-1, nagasak 1-1, kitakiu 1-1, okaiama 1-1, Ciba 0-0, kusacu 1-0, tokuSim 0-2
mito: SimiZu 1-2, verdi 1-1, nagasak 1-1, kamatam 3-2, kusacu 1-2, kumamot 1-1, macumot 0-0, kanazav 3-0, maCida 3-3
germania
II bundesliga, 7 turi
fraiburgi
laipcigi
niurnbergi
zt. pauli
boxumi
unioni
karlsrue
braunSvaigi
fiurti
kaizeri
haidenhaimi
arminia
zandhauzeni
aintraxti
diuseldorfi
miunxeni
duisburgi
frankfurti
paderborni
ingolStadti
darmStadti
karlsrue
kaizeri
laipcigi
braunSvaigi
unioni
haidenhaimi
niurnbergi
diuseldorfi
boxumi
zandhauzeni
frankfurti
fiurti
zt. pauli
miunxeni
aue
aaleni
kiolni
paderborni
fiurti
kaizeri
karlsrue
diuseldorfi
miunxeni
zt. pauli
unioni
ingolStadti
aaleni
zandhauzeni
frankfurti
aue
boxumi
arminia
dinamo
kotbusi
herta
braunSvaigi
kaizeri
frankfurti
kiolni
miunxeni
unioni
kotbusi
aaleni
zt. pauli
duisburgi
paderborni
ingolStadti
boxumi
aue
dinamo
zandhauzeni
regensburgi
fiurti
aintraxti
diuseldorfi
zt. pauli
paderborni
miunxeni
unioni
braunSvaigi
dinamo
duisburgi
boxumi
ingolStadti
frankfurti
kotbusi
aue
karlsrue
alemania
hanza
herta
augsburgi
boxumi
fiurti
aue
kotbusi
diuseldorfi
duisburgi
miunxeni
alemania
unioni
paderborni
frankfurti
ingolStadti
karlsrue
osnabruki
oberhauzeni
arminia
kaizeri
zt. pauli
augsburgi
diuseldorfi
arminia
paderborni
duisburgi
miunxeni
kotbusi
karlsrue
fiurti
unioni
alemania
oberhauzeni
frankfurti
hanza
koblenci
aleni
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
25.09 15:30 arminia-niurnbergi
c
2-2 0-4
cccccc
arminia: aue 1-1, hanover 3-3, zt. pau 1-2, unioni 4-4, miunxen 0-1, karlsru 0-0
niurnbergi: fiurti 1-2, boxumi 4-5, miunxen 1-2, braunSv 1-6, haidenh 1-1, dinamo 1-1
25.09 15:30 miunxeni-hanoveri
cccccccc
miunxeni: zt. pau 2-2, unioni 1-2, niurnbe 2-1, karlsru 0-0, arminia 1-0, fiurti 0-1
hanoveri: karlsru 1-0, arminia 3-3, dinamo 0-2, boxumi 1-1, fiurti 3-1, kaizeri 4-0
25.09 15:30 dinamo-viurcburgi
c
1-1 2-1
cccccc
dinamo: kaizeri 0-3, aue 0-3, hanover 2-0, zt. pau 1-0, unioni 2-2, niurnbe 1-1
viurcburgi: unioni 0-1, fiurti 3-0, boxumi 2-0, haidenh 2-1, kaizeri 1-1, braunSv 1-2
iaponia
jei liga I, 30 turi
hiroSima
urava
gamba
tokio
kaSima
kavasaki
marinosi
Sonani
nagoia
kaSiva
tosu
kobe
kofu
sendai
niigata
macumoto
SimiZu
iamagata
gamba
urava
kaSima
kaSiva
tosu
kavasaki
marinosi
hiroSima
tokio
nagoia
kobe
niigata
kofu
sendai
SimiZu
omia
serezo
tokuSima
hiroSima
marinosi
kavasaki
serezo
kaSima
urava
niigata
tokio
SimiZu
kaSiva
nagoia
tosu
sendai
omia
kofu
Sonani
ivata
oita
hiroSima
sendai
urava
marinosi
tosu
kaSiva
nagoia
kavasaki
SimiZu
tokio
kaSima
ivata
omia
serezo
niigata
kobe
gamba
saporo
kaSiva
nagoia
gamba
sendai
marinosi
kaSima
hiroSima
ivata
kobe
SimiZu
kavasaki
serezo
omia
niigata
urava
kofu
fukuoka
iamagata
nagoia
gamba
serezo
kaSima
kavasaki
SimiZu
hiroSima
marinosi
niigata
urava
ivata
omia
iamagata
sendai
kobe
tokio
kioto
Sonani
kaSima
kavasaki
gamba
hiroSima
tokio
urava
SimiZu
niigata
nagoia
marinosi
ivata
kioto
omia
kobe
iamagata
kaSiva
oita
Ciba
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
25.09 09:00 fukuoka-kobe
0-0
cc
0-0 0-4
c
0-0 2-2
cc
fukuoka: Sonani 2-0, kavasak 1-3, ivata 2-3, niigata 0-3, kaSima 1-2, omia 0-1, sendai 1-1, tosu 2-3, gamba 0-0
kobe: kaSiva 1-1, ivata 4-3, urava 2-1, gamba 1-0, tokio 4-1, niigata 0-1, omia 1-0, hiroSim 0-2, Sonani 2-0
25.09 10:00 ivata-Sonani
0-1
c
1-2 1-1
4-0 1-1
cc
0-0 3-2
c
ivata: kaSima 0-3, kobe 3-4, fukuoka 3-2, tosu 1-1, gamba 0-2, tokio 2-3, kaSiva 1-2, marinos 1-1, kavasak 1-1
Sonani: fukuoka 0-2, tokio 0-3, gamba 1-2, kaSima 0-1, hiroSim 1-2, urava 1-4, kavasak 2-3, sendai 0-1, kobe 0-2
25.09 14:05 kaSiva-kofu
2-0
1-1 2-2
0-3 3-0
1-3 2-0
c
2-1 4-1
1-1 2-2
c
kaSiva: kobe 1-1, kaSima 2-0, kavasak 5-2, nagoia 3-1, sendai 2-4, marinos 1-2, ivata 2-1, gamba 3-2, tokio 1-0
kofu: sendai 1-1, gamba 1-2, omia 2-2, hiroSim 1-0, niigata 1-0, kavasak 0-4, urava 0-2, nagoia 3-1, kaSima 3-3
25.09 14:05 kavasaki-marinosi
2-0
3-1 0-1
0-3 0-2
1-2 1-0
0-0 2-2
1-2 3-0
0-4 1-3
c
kavasaki: omia 2-3, fukuoka 3-1, kaSiva 2-5, urava 2-1, tosu 0-1, kofu 4-0, Sonani 3-2, tokio 1-0, ivata 1-1
marinosi: niigata 3-1, sendai 1-0, kaSima 2-2, tokio 0-1, omia 1-1, kaSiva 2-1, nagoia 0-0, ivata 1-1, hiroSim 2-2
germania
III liga, 9 turi
dinamo
aue
viurcburgi
magdeburgi
osnabruki
qemnici
zonenhofi
erfurti
miunsteri
hanza
fortuna
mainci II
haleSeri
kili
aaleni
veeni
verderi II
kikersi
kotbusi
duisburgi
Stutgarti II
arminia
duisburgi
kili
kikersi
qemnici
dinamo
kotbusi
miunsteri
veeni
haleSeri
osnabruki
erfurti
Stutgarti II
fortuna
zonenhofi
mainci II
hanza
dortmundi II
unterhaxingi
regensburgi
haidenhaimi
laipcigi
darmStadti
veeni
osnabruki
miunsteri
duisburgi
kikersi
haleSeri
erfurti
regensburgi
qemnici
hanza
dortmundi II
Stutgarti II
kili
unterhaxingi
elversbergi
burghauzeni
zaarbriukeni
karlsrue
arminia
osnabruki
miunsteri
haidenhaimi
qemnici
veeni
burghauzeni
unterhaxingi
haleSeri
zaarbriukeni
hanza
erfurti
Stutgarti II
ofenbaxi
dortmundi II
kikersi
darmStadti
babelsbergi
alemania
zandhauzeni
aaleni
regensburgi
haidenhaimi
erfurti
burghauzeni
osnabruki
ofenbaxi
qemnici
zaarbriukeni
Stutgarti II
miunsteri
arminia
darmStadti
unterhaxingi
veeni
babelsbergi
karl caisi
oberhauzeni
verderi II
braunSvaigi
hanza
dinamo
veeni
erfurti
zaarbriukeni
ofenbaxi
regensburgi
haidenhaimi
Stutgarti II
koblenci
zandhauzeni
babelsbergi
unterhaxingi
karl caisi
aaleni
aleni
burghauzeni
verderi II
baierni II
osnabruki
aue
ingolStadti
braunSvaigi
karl caisi
haidenhaimi
ofenbaxi
baierni II
erfurti
Stutgarti II
unterhaxingi
dinamo
verderi II
zandhauzeni
veeni
regensburgi
burghauzeni
dortmundi II
kili
vupertali
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
25.09 16:00 erfurti-duisburgi
cc
0-2 0-2
1-3 2-3
cccc
erfurti: osnabru 0-3, paderbo 1-3, cvikau 2-1, fortuna 3-0, lote 2-2, aaleni 0-0, frankfu 1-0, haleSer 0-3
duisburgi: kili 0-0, veeni 0-3, verderi 1-0, magdebu 2-1, mainci 4-0, miunste 1-1, osnabru 1-1, paderbo 1-0
25.09 16:00 veeni-magdeburgi
c
0-1 0-0
cccccc
veeni: mainci 2-1, duisbur 3-0, osnabru 0-1, paderbo 1-2, cvikau 3-0, fortuna 3-0, lote 0-0, aaleni 1-2
magdeburgi: verderi 2-0, miunste 3-2, mainci 0-1, cvikau 0-0, duisbur 1-2, osnabru 2-3, paderbo 3-0, fortuna 0-3
25.09 16:00 hanza-cvikau
cccccccc
hanza: fortuna 2-0, lote 1-3, aaleni 1-1, frankfu 1-1, haleSer 0-0, zonenho 0-0, miunste 1-0, regensb 0-2
cvikau: regensb 4-0, qemnici 0-1, erfurti 1-2, magdebu 0-0, kili 0-3, veeni 0-3, verderi 3-1, mainci 2-2
CexeTi
gambrinusliga, 8 turi
plzeni
sparta
libereci
boleslavi
slavia
brno
iabloneci
slovacko
bohemiansi 05
dukla
iihlava
teplice
zlini
sigma
prJibrami
baniki
plzeni
sparta
iabloneci
boleslavi
prJibrami
dukla
teplice
bohemiansi 05
slovacko
iihlava
slavia
libereci
brno
baniki
h. kralove
budeiovice
sparta
plzeni
boleslavi
libereci
teplice
slovacko
dukla
iihlava
brno
baniki
iabloneci
prJibrami
bohemiansi 05
slavia
sigma
znoimo
plzeni
sparta
libereci
iabloneci
sigma
dukla
slavia
boleslavi
slovacko
iihlava
teplice
prJibrami
brno
baniki
budeiovice
h. kralove
libereci
sparta
plzeni
boleslavi
teplice
dukla
slovacko
iabloneci
prJibrami
budeiovice
sigma
slavia
h. kralove
baniki
bohemiansi 05
JiJkovi
plzeni
sparta
iabloneci
sigma
boleslavi
libereci
bohemiansi 05
h. kralove
slavia
teplice
budeiovice
prJibrami
slovacko
baniki
brno
usti
sparta
iabloneci
baniki
teplice
plzeni
sigma
slavia
boleslavi
libereci
prJibrami
brno
bohemiansi 05
budeiovice
slovacko
kladno
bohemiansi
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
25.09 17:30 sparta-slavia
c
0-1 3-1
2-0 2-1
2-0 3-0
0-1 3-1
3-0 1-1
2-1 2-0
c
sparta: zlini 1-1, bolesla 2-2, dukla 2-0, iablone 3-0, bohemia 2-0, teplice 0-0, slovack 3-2
slavia: liberec 1-0, teplice 2-2, plzeni 1-3, prJibra 3-0, iihlava 1-1, zlini 2-2, brno (g)
saqarTvelo
umaRlesi liga, 7 turi
dinamo
samtredia
dila
Cixura
sioni
cxinvali
torpedo
baTumi
saburTalo
Suqura
kolxeTi
lokomotivi
guria
zugdidi
merani
sapovnela
dila
dinamo
baTumi
cxinvali
Cixura
samtredia
torpedo
Suqura
guria
kolxeTi
merani
zugdidi
sioni
vit jorjia
zestafoni
metalurgi
dinamo
zestafoni
sioni
torpedo
Cixura
vit jorjia
metalurgi
dila
cxinvali
zugdidi
guria
merani
dinamo
dila
torpedo
Cixura
metalurgi
zestafoni
zugdidi
merani
vit jorjia
sioni
baTumi
kolxeTi
zestafoni
torpedo
metalurgi
dinamo
dila
vit jorjia
kolxeTi
cxinvali
merani
sioni
gagra
zugdidi
Cixura
baTumi
guria
mercxali
zestafoni
dinamo
metalurgi
torpedo
vit jorjia
zugdidi
kolxeTi
sioni
cxinvali
samtredia
metalurgi
dinamo
zestafoni
vit jorjia
cxinvali
sioni
samtredia
zugdidi
lokomotivi
gagra
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
25.09 16:30 kolxeTi-dila
c
0-2 0-1
0-1 0-1
c
0-3 0-1
0-1 0-0
0-0 1-5
cc
kolxeTi: samtred 0-2, saburTa 1-0, sioni 2-0, baTumi 0-5, zugdidi 1-0
dila: samtred 1-2, saburTa 1-2, sioni 2-1, baTumi 1-3, zugdidi 4-1
25.09 17:10 dinamo-torpedo
Sveicaria
Celenjliga, 9 turi
lozana
vili
qsamaqsi
aarau
Safhauzeni
vinterTuri
kiaso
voleni
le moni
bil bieni
lugano
serveti
voleni
vinterTuri
Safhauzeni
lozana
le moni
kiaso
vili
bil bieni
vaduci
lugano
vili
Safhauzeni
serveti
vinterTuri
bil bieni
kiaso
voleni
lokarno
aarau
belincona
vinterTuri
vili
bil bieni
kiaso
lugano
voleni
vaduci
lokarno
st. galeni
aarau
belincona
vinterTuri
lugano
vili
kiaso
vaduci
lokarno
bil bieni
voleni
nioni
karuJi
delemoni
krinsi
briuli
lozana
serveti
lugano
vaduci
vili
nioni
kiaso
delemoni
bil bieni
voleni
aarau
krinsi
vinterTuri
lokarno
Safhauzeni
iverdoni
Tuni
lugano
vinterTuri
serveti
krinsi
vili
bil bieni
vaduci
iverdoni
lozana
Safhauzeni
voleni
lokarno
nioni
le moni
gosau
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
25.09 17:00 aarau-ciurixi
cc
0-0 0-1
0-0 0-0
2-1 5-1
1-2 2-2
cccc
aarau: voleni 4-1, le moni 2-1, qsamaqs 1-4, Safhauz 3-2, vili 0-0, serveti 2-0, vinterT 2-1, kiaso 1-1
ciurixi: serveti 3-0, kiaso 1-0, Safhauz 3-1, qsamaqs 1-0, le moni 2-0, voleni 4-0, vili 1-1, vinterT 2-0
25.09 17:00 Safhauzeni-voleni
c
1-2 1-1
1-0 4-1
0-1 2-2
2-0 1-2
3-2 2-2
0-1 1-1
cc
2-1 2-5
c
Safhauzeni: vinterT 2-2, qsamaqs 0-2, ciurixi 1-3, aarau 2-3, serveti 2-0, le moni 1-2, kiaso 3-2, vili 1-0
voleni: aarau 1-4, serveti 1-6, vili 1-3, vinterT 0-1, kiaso 1-2, ciurixi 0-4, qsamaqs 0-0, le moni 3-0
moldova
I divizioni, 9 turi
Serifi
daCia
zimbru
zaria
dinamo avto
milsami
speranca
petrokubi
akademia
saqsani
Serifi
milsami
daCia
tiraspoli
saqsani
zimbru
akademia
dinamo avto
zaria
Serifi
tiraspoli
verisi
daCia
zimbru
milsami
kostuleni
dinamo avto
rapidi
akademia
zaria
krihana veke
Serifi
daCia
tiraspoli
milsami
rapidi
zimbru
akademia
kostuleni
iskra stali
zaria
krihana veke
nistru
Serifi
daCia
zimbru
milsami
zaria
tiraspoli
iskra stali
nistru
akademia
sf. george
rapidi
kostuleni
daCia
Serifi
milsami
zimbru
iskra stali
zaria
tiraspoli
rapidi
akademia
kostuleni
nistru
sf. george
gagauzia
tigina
Serifi
iskra stali
zaria
zimbru
daCia
rapidi
akademia
milsami
tiraspoli
tigina
sf. george
nistru
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
25.09 17:00 Serifi-speranca
c
0-1 2-1
4-1
cccccc
Serifi: daCia 0-3, akademi 1-0, milsami 2-0, zimbru 3-0, saqsani 3-0, 7-0, dinamo a 1-0, zaria 1-2
speranca: milsami 0-4, akademi 0-1, daCia 1-2, zimbru 0-2, saqsani 2-1, 0-0, dinamo a 0-0
25.09 17:00 dinamo avto-daCia
c
0-4 0-2
1-4
0-2 0-2
2-6
1-2 0-2
0-6
cccc
dinamo avto: zimbru 0-1, saqsani 1-0, 1-2, zaria 1-3, petroku 1-3, Serifi 0-1, speranc 0-0
daCia: Serifi 3-0, zaria 1-2, petroku 4-0, speranc 2-1, akademi 2-0, milsami 0-1, zimbru 0-1
25.09 17:00 petrokubi-akademia
c
0-0 0-1
4-2
cccccc
petrokubi: zimbru 0-0, milsami 0-5, daCia 0-4, saqsani 2-1, 2-0, dinamo a 3-1, zaria 0-0
akademia: Serifi 0-1, speranc 1-0, milsami 0-4, daCia 0-2, zimbru 0-2, saqsani 0-1, 4-1
25.09 17:00 zaria-milsami
c
0-3 0-0
1-1
1-3 0-4
0-5
1-4 0-1
0-1
0-2 1-0
0-1
0-1 0-0
2-2
0-0 0-0
1-2
c
zaria: daCia 2-1, zimbru 3-0, saqsani (g), 3-0, dinamo a 3-1, petroku 0-0, Serifi 2-1
milsami: speranc 4-0, petroku 5-0, Serifi 0-2, akademi 4-0, daCia 1-0, zimbru 0-1, saqsani 2-0
makedonia
I liga, 7 turi
vardari
Skendia
renova
turnovo
rabotniCki
sileksi
Skupi
bregalnica
metalurgi
mladosti
vardari
rabotniCki
Skendia
bregalnica
renova
sileksi
turnovo
metalurgi
pelisteri
teteksi
rabotniCki
turnovo
metalurgi
Skendia
vardari
pelisteri
bregalnica
renova
gorno lisiCe
makedonia
napredoki
gostivari
vardari
metalurgi
turnovo
rabotniCki
Skendia
bregalnica
napredoki
renova
drita
pelisteri
teteksi
sileksi
vardari
metalurgi
Skendia
renova
bregalnica
sileksi
napredoki
rabotniCki
turnovo
teteksi
ohridi
11 oktomvri
Skendia
metalurgi
renova
rabotniCki
sileksi
turnovo
teteksi
bregalnica
skopie
napredoki
vardari
pelisteri
renova
rabotniCki
metalurgi
pelisteri
sileksi
vardari
teteksi
turnovo
milano
makedonia
Skupi
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
25.09 17:30 bregalnica-Skupi
c
1-2 0-0
2-2 2-0
cccccc
bregalnica: pobeda 0-0, Skendia 1-1, vardari 1-5, sileksi 0-2, peliste 0-3, renova 1-1
Skupi: peliste 2-1, pobeda 1-2, renova 0-0, Skendia (g), rabotni 0-1, vardari 1-1
25.09 17:30 makedonia-pobeda
cccccccc
makedonia: Skendia 0-3, vardari 0-4, sileksi 1-1, peliste 2-2, renova 0-1, rabotni 0-4
pobeda: bregaln 0-0, Skupi 2-1, Skendia 1-3, vardari 0-1, sileksi 1-2, peliste 0-2
25.09 17:30 pelisteri-sileksi
cc
1-1 0-1
0-1
c
0-2 2-1
2-4
c
1-3 1-2
2-3
c
pelisteri: Skupi 1-2, renova 0-2, rabotni 3-0, makedon 2-2, bregaln 3-0, pobeda 2-0
sileksi: renova 0-0, rabotni 1-3, makedon 1-1, bregaln 2-0, pobeda 2-1, Skendia 1-2
25.09 17:30 renova-vardari
c
0-0 0-2
1-4
1-1 3-0
0-1 1-4
1-1 0-0
1-5
0-2 0-3
1-3
0-0 0-0
1-1
2-0 4-0
1-0
c
renova: sileksi 0-0, peliste 2-0, Skupi 0-0, rabotni 0-1, makedon 1-0, bregaln 1-1
vardari: rabotni 1-0, makedon 4-0, bregaln 5-1, pobeda 1-0, Skendia 3-0, Skupi 1-1
germania
reg.liga (samx), 11 turi
lote
volfsburgi II
cvikau
valdhofi
elversbergi
hofenhaimi II
regensburgi
ofenbaxi
triri
homburgi
zaarbriukeni
heseni
vormsi
kaizeri II
valdorfi
Stainbaxi
pirmazensi
balingeri
fraiburgi II
Spilbergi
nekarelci
zaari
ofenbaxi
zaarbriukeni
elversbergi
kaizeri II
vormsi
homburgi
fraiburgi II
valdorfi
hofenhaimi II
heseni
triri
nekarelci
valdhofi
pirmazensi
niotingeni
koblenci
baunatali
cvaibriukeni
zonenhofi
fraiburgi II
mainci II
kaizeri II
valdhofi
triri
cvaibriukeni
ofenbaxi
nekarelci
hofenhaimi II
homburgi
aintraxti II
heseni
koblenci
ulmi
vormsi
baunatali
pfulendorfi
heseni
elversbergi
kaizeri II
zonenhofi
triri
valdhofi
fraiburgi II
koblenci
hofenhaimi II
ulmi
mainci II
vormsi
pfulendorfi
homburgi
aintraxti II
eSborni
frankfurti II
idari
alcenau
kikersi
zonenhofi
aintraxti II
vormsi
karlsrue II
fiurti II
hofenhaimi II
fraiburgi II
ingolStadti II
niurnbergi II
heseni
valdhofi
miunxeni II
baierni II
memingeni
pfulendorfi
frankfurti II
alcenau
darmStadti
kikersi
heseni
fiurti II
hofenhaimi II
aintraxti II
fraiburgi II
miunxeni II
pfulendorfi
karlsrue II
niurnbergi II
vormsi
memingeni
zonenhofi
frankfurti II
veeni II
aaleni
niurnbergi II
fraiburgi II
heseni
karlsrue II
ulmi
miunxeni II
aintraxti II
kikersi
vaideni
fiurti II
zonenhofi
pfulendorfi
roitlingeni
darmStadti
veeni II
bambergi
alcenau
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
25.09 16:00 homburgi-ulmi
ccc
1-1 2-1
2-1 0-2
ccc
homburgi: heseni 2-0, Stainba 1-4, hofenha 0-3, kikersi 0-1, kaizeri 2-1, elversb 0-2, valdhof 0-2, triri 0-0, nioting 1-2
ulmi: kaizeri 1-4, elversb 1-2, valdhof 2-1, kikersi 3-3, triri 3-1, nioting 5-1, 3-0, pirmaze 0-1, zaarbri 0-1
safrangeTi
I liga, 7 turi
psJ
lioni
monako
nica
st. etieni
lili
reni
kaeni
anJeri
bordo
monpelie
nanti
marseli
bastia
gengami
loriani
tuluza
gazeleki
reimsi
trua
psJ
lioni
monako
marseli
st. etieni
bordo
monpelie
lili
reni
gengami
nica
bastia
kaeni
nanti
reimsi
loriani
tuluza
eviani
meci
lansi
psJ
monako
lili
st. etieni
lioni
marseli
bordo
loriani
tuluza
bastia
reimsi
reni
nanti
eviani
monpelie
gengami
nica
soSo
valansieni
aiaCo
psJ
marseli
lioni
nica
st. etieni
lili
bordo
loriani
monpelie
tuluza
valansieni
bastia
reni
reimsi
soSo
eviani
aiaCo
nansi
trua
bresti
monpelie
psJ
lili
lioni
bordo
reni
st. etieni
tuluza
eviani
marseli
nansi
valansieni
nica
soSo
bresti
aiaCo
loriani
kaeni
diJoni
oseri
lili
marseli
lioni
psJ
soSo
reni
bordo
tuluza
oseri
st. etieni
loriani
valansieni
nansi
monpelie
kaeni
bresti
nica
monako
lansi
arli
marseli
lioni
oseri
lili
monpelie
bordo
loriani
monako
reni
valansieni
lansi
nansi
psJ
tuluza
nica
soSo
st. etieni
le mani
buloni
grenobli
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
25.09 17:00 st. etieni-lili
c
0-1 0-1
1-1 2-0
0-1 2-0
1-2 1-1
1-3 0-3
1-1 1-2
c
st. etieni: nanti 0-0, bastia 1-0, psJ 1-1, tuluza 0-0, monpeli 3-1, bordo 2-3
lili: tuluza 1-2, loriani 0-1, monako 1-4, nica 1-1, diJoni 1-0, meci 2-3
germania
reg.liga (das), 10 turi
lote
gladbaxi II
viqtoria(k)
dortmundi II
oberhauzeni
alemania
diuseldorfi II
vatenSaidi
Salke II
ferli
videnbriuki
eseni
aleni
rodinghauzeni
kiolni II
felberti
erndtebriuki
krai
beeki
gladbaxi II
alemania
viqtoria(k)
eseni
oberhauzeni
lote
ferli
rodinghauzeni
diuseldorfi II
kiolni II
Salke II
videnbriuki
vatenSaidi
krai
iurdingeni
boxumi II
zigeni
henefi
fortuna
lote
oberhauzeni
viqtoria(k)
zigeni
Salke II
gladbaxi II
leverkuzeni II
eseni
diuseldorfi II
ferli
kiolni II
alemania
boxumi II
vatenSaidi
videnbriuki
iurdingeni
lipStadti
felberti
lote
fortuna
Salke II
eseni
zigeni
viqtoria(k)
gladbaxi II
oberhauzeni
videnbriuki
ferli
leverkuzeni II
diuseldorfi II
felberti
boxumi II
vupertali
kiolni II
hulsi
bergiSi
duisburgi II
krai
dortmundi II
lote
gladbaxi II
triri
vupertali
kiolni II
fortuna
eseni
kaizeri II
ferli
Salke II
mainci II
elversbergi
boxumi II
videnbriuki
idari
koblenci
leverkuzeni II
diuseldorfi II
miunsteri
triri
lote
kaizeri II
gladbaxi II
dortmundi II
kiolni II
vupertali
ferli
videnbriuki
Salke II
elversbergi
mainci II
boxumi II
leverkuzeni II
diuseldorfi II
homburgi
arminia II
zaarbriukeni
lote
boxumi II
kiolni II
eseni
miunsteri
elversbergi
kaizeri II
ferli
boni
diuseldorfi II
Salke II
leverkuzeni II
valdhofi
mainci II
gladbaxi II
vormsi
triri
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
25.09 16:00 alemania-eseni
c
2-0 2-3
1-1 1-0
0-2 3-0
cccc
alemania: diuseld 1-1, viqto(k 0-1, vuperta 2-2, boni 3-2, videnbr 0-0, 0-0, oberhau 2-0, vatenSa 0-1, zigeni 1-0
eseni: ferli 2-0, aleni 3-0, rodingh 0-1, gladbax 0-2, diuseld (g), viqto(k 0-4, vuperta 0-0, boni 2-1, videnbr 2-0
germania
reg.liga (Crd), 9 turi
volfsburgi II
oldenburgi
vaixe
droxterzeni
mepeni
havelse
braunSvaigi II
norderStedti
hildeshaimi
hanoveri II
liubeki
redeni
hamburgi II
liuneburgi
zt. pauli II
goslari
klopenburgi
Silkzee
verderi II
volfsburgi II
hamburgi II
havelse
vaixe
norderStedti
liubeki
mepeni
zt. pauli II
oldenburgi
redeni
liuneburgi
braunSvaigi II
hanoveri II
goslari
klopenburgi
noimiunsteri
ftb
volfsburgi II
verderi II
oldenburgi
mepeni
goslari
vaixe
havelse
redeni
zt. pauli II
norderStedti
hanoveri II
klopenburgi
braunSvaigi II
hamburgi II
noimiunsteri
vilhelmshafeni
aixede
viqtoria(h)
kili
havelse
volfsburgi II
hanoveri II
verderi II
noimiunsteri
vaixe
goslari
redeni
oldenburgi
mepeni
klopenburgi
zt. pauli II
hamburgi II
viqtoria(h)
vilhelmshafeni
haleSeri
kili
laipcigi
volfsburgi II
havelse
hanoveri II
berlini
hamburgi II
moizelvici
plaueni
liubeki
mepeni
vilhelmshafeni
herta II
kotbusi II
halberStadti
zt. pauli II
magdeburgi
qemnici
volfsburgi II
liubeki
laipcigi
haleSeri
kili
herta II
hamburgi II
hanoveri II
kotbusi II
moizelvici
magdeburgi
vilhelmshafeni
plaueni
havelse
braunSvaigi II
obernoilandi
Turqiemi
babelsbergi
volfsburgi II
qemnici
haleSeri
hamburgi II
magdeburgi
plaueni
hanoveri II
liubeki
moizelvici
herta II
hanza II
Turqiemi
vilhelmshafeni
tenis borusia
obernoilandi
zt. pauli II
goslari
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
25.09 16:00 vaixe-
cccccccc
vaixe: hanover 1-1, aixede 5-0, hamburg 2-1, oldenbu 3-1, liunebu 0-1, norderS 2-1, mepeni 0-3, volfsbu 2-2
: braunSv 0-2, havelse 3-1, hanover 4-1, aixede 5-2, hamburg 0-1, oldenbu 0-1, norderS 1-2, liunebu 0-1
25.09 16:00 zt. pauli II-oldenburgi
c
2-3 0-1
4-2 3-0
0-3 1-4
2-1 2-3
ccc
zt. pauli II: norderS 1-1, liunebu 0-3, mepeni 1-3, volfsbu 2-2, havelse 1-2, liubeki 0-1, droxter 1-0, 3-1
oldenburgi: 3-0, hildesh 1-2, redeni 2-2, vaixe 1-3, braunSv 4-0, 1-0, hanover 0-2, aixede 0-0
25.09 17:00 droxterzeni-liuneburgi
c
2-1 1-0
cccccc
droxterzeni: mepeni 0-2, volfsbu 0-0, havelse 0-1, liubeki 1-1, 1-0, zt. pau 0-1, hildesh 0-0, redeni 1-1
liuneburgi: mepeni 1-2, liubeki 0-1, zt. pau 3-0, 1-0, hildesh 1-1, redeni 3-1, vaixe 1-0, braunSv 3-2, 1-0
25.09 17:05 hildeshaimi-aixede
cccccccc
hildeshaimi: hamburg 1-3, oldenbu 2-1, norderS 0-3, liunebu 1-1, mepeni 0-2, volfsbu 3-0, droxter 0-0, liubeki 0-0
aixede: redeni 1-2, vaixe 0-5, braunSv 0-1, 2-5, hanover 2-3, havelse 0-4, hamburg 3-2, oldenbu 0-0
25.09 17:20 -hamburgi II
cccccccc
: oldenbu 0-3, norderS 0-0, liunebu 0-1, mepeni 2-3, droxter 0-1, volfsbu 2-1, liubeki 0-4, zt. pau 1-3
hamburgi II: hildesh 3-1, redeni 2-0, vaixe 1-2, braunSv 5-1, 1-0, hanover 1-1, aixede 2-3, havelse 0-3
dania
I divizioni, 10 turi
liungbiu
silkeborgi
horsensi
vaile
vendsiseli
helsingori
frederisia
herfiolge
roskile
skive
nestvedi
vestsielandi
viborgi
orhusi
liungbiu
vendsiseli
vaile
horsensi
herfiolge
skive
roskile
frederisia
akademiski
brionshioi
silkeborgi
hobro
liungbiu
brionshioi
horsensi
herfiolge
vaile
frederisia
vendsiseli
akademiski
vidovre
marienlisti
viborgi
vestsielandi
vaile
liungbiu
frederisia
herfiolge
vendsiseli
brionshioi
hobro
akademiski
skive
fini
esbiergi
randersi
vaile
viborgi
brionshioi
vestsielandi
frederisia
skive
hobro
vendsiseli
akademiski
roskile
nestvedi
blokhusi
orhusi
herfiolge
vaile
skive
brionshioi
frederisia
vestsielandi
roskile
akademiski
nestvedi
viborgi
hobro
vendsiseli
koldingi
fini
vidovre
horsensi
liungbiu
frederisia
akademiski
vestsielandi
nestvedi
viborgi
fini
skive
vaile
roskile
vidovre
koldingi
tistedi
fremi
brabrandi
16/1715/1614/1513/1412/1311/1210/1109/10
25.09 15:45 akademiski-vendsiseli
cc
2-2 1-0
2-0
0-1 0-2
1-2
0-0 1-1
1-1
1-3 0-4
1-2 2-2
c
akademiski: herfiol 0-1, skive 1-3, roskile 0-2, vaile 0-0, nikiobi 1-2, hobro 1-4, frederi 1-2, nestved 3-3, helsing 0-1
vendsiseli: helsing 1-0, roskile 5-0, nestved 3-1, hobro 0-4, frederi 2-0, amageri 1-1, vaile 1-3, nikiobi 2-3, herfiol 0-1
25.09 15:45 helsingori-skive
c
1-0 2-1
1-0
cccccc
helsingori: vendsis 0-1, nikiobi 1-1, frederi 4-0, nestved 1-2, roskile 2-0, vaile 2-2, amageri 2-0, hobro 1-1, akademi 1-0
skive: nestved 2-1, akademi 3-1, vaile (g), amageri 0-5, hobro 1-4, nikiobi 0-4, roskile 2-0, herfiol 0-0, frederi 2-1
25.09 15:45 hobro-herfiolge
ccc
2-1 2-0
0-0
0-0 1-0
1-1
c
1-0 1-3
c
hobro: amageri 1-4, nikiobi 1-0, frederi 0-0, vendsis 4-0, skive 4-1, akademi 4-1, nestved 0-3, helsing 1-1, roskile 1-3
herfiolge: akademi 1-0, vaile 2-0, nestved 2-2, roskile 1-1, amageri 1-1, frederi 1-2, nikiobi 3-0, skive 0-0, vendsis 1-0
25.09 15:45 nestvedi-amageri
cccccccc
nestvedi: skive 1-2, vendsis 1-3, herfiol 2-2, helsing 2-1, vaile 0-3, roskile 2-0, hobro 3-0, akademi 3-3, nikiobi 0-1
amageri: hobro 4-1, roskile 0-1, nikiobi (g), skive 5-0, herfiol 1-1, vendsis 1-1, helsing 0-2, frederi 0-0, vaile 1-1
25.09 15:45 roskile-frederisia
c
0-4 4-4
3-3
0-1 3-0
2-0
cc
3-2 3-1
3-2 2-2
c
roskile: vendsis 0-5, amageri 1-0, akademi 2-0, herfiol 1-1, helsing 0-2, nestved 0-2, skive 0-2, vaile 0-0, hobro 3-1
frederisia: vaile 3-2, helsing 0-4, hobro 0-0, nikiobi 1-2, vendsis 0-2, herfiol 2-1, akademi 2-1, amageri 0-0, skive 1-2
სარეკლამო ადგილი - 4
160 x 600